Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за пазаруване от Румъния.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за пазаруване от Румъния.

    Здравейте има ли някой колега,в Румъния който да съдейства,за пазаруване от техния OLX?Ако някой знае и посредник,за доставки от там пак върши работа.Пробвах в Еконт,но те искат да е от сайт за пазаруване или онлайн магазин.Ще съм благодарен,на всички за съветите,става въпрос за саблен трион,на Rems който е 5-7кг,но е от частна обява.

  • #2
    От: Помощ за пазаруване от Румъния.

    Искаш да е с наложен платеж ли? Пробвай Спиди, имаха 24 часа пратки с Румъния. Може да питаш и Интерлогистика. Наложен платеж от чужбина е трудно, но за Румъния имаше май. Но и Еконт би трябвало да свършат работа.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за пазаруване от Румъния.

      Еконт със сигурност доставят от Румъния, просто няма да ти го купят те. Трябва ти да се уговориш с продавача и да му дадеш адрес в България.

      Аааа, не знам как става с наложения платеж ама не съм убеден че има проблем.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за пазаруване от Румъния.

        Те за доставянето доставят, наложения платеж е интересен, ако трябва де. Иначе не е никакъв проблем кой да е куриер да го вземе. Даваш му адрес и телефон на изпращач и си готов. Няма значение фирма ли е, частно лице ли е. Транспорта за сметка на получател и си ти.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за пазаруване от Румъния.

          От Бг за Румъния и за Гърция със сигурност може с наложен платеж с Еконт /пробвано няколко пъти/, единия път цяла лодка за 1800лв.
          Мисля, че и от Румъния към БГ може с наложен платеж - просто се обадете на тел. на куриера.
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за пазаруване от Румъния.

            В Спиди не съм питал,не знаех,че предлагат такава услуга.След празниците ще ида и при тях,явно ще трябва и да питам в друг офис на еконт за въпросното наложено плащане.Иначе ако е платено предварително,каква ще е гаранцията,че машината е здрава и е точно това което съм гледал.

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за пазаруване от Румъния.

              За здравото правиш застраховка, ама дали е същата...Провери и в Интерлогистика, ако не стане в Спиди и Еконт, и те доставят в Румъния, ползваме ги.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за пазаруване от Румъния.

                В кой град се намира?
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за пазаруване от Румъния.

                  Намира се в Buzau,поне така пише в обявата.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за пазаруване от Румъния.

                    Аз пазарувах вчера от Румъния по Еконт с наложен платеж,просто пиши на продавача да ти го прати с наложен платеж и готово.

                    Също като от България ,за разтояние 350 километра и наложен платеж 260 лева платих 22 лева за пратката и 10 лева за наложения платеж.
                    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                    Място и хора към които да принадлежи ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за пазаруване от Румъния.

                      За съжаление не знам езика,за това търся посредник.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за пазаруване от Румъния.

                        Питай http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=1230 .Пазари от Румъния, така,че и езика може да не му е чужд.
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ за пазаруване от Румъния.

                          Първоначално публикуван от ranger-x Преглед на мнение
                          За съжаление не знам езика,за това търся посредник.

                          И аз не знам езика и му писах на продавача с Гугъл преводача на английски.

                          И тои ми отговори на английски и работата стана.

                          Можеш да пробваш с преводача и направо на румънски !
                          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                          Място и хора към които да принадлежи ...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ за пазаруване от Румъния.

                            Честито рождество!
                            Прибрах се в България, за малко и съм насреща. Имам приятели в Румъния, ако не е много голяма стойността на поръчката , давай ще я взема аз , после ти я пращам където искаш в България, но ще имаш две доставки , една в Румъния и една в България.
                            Номера ми го има в профила
                            До 9-ти съм си тук
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ за пазаруване от Румъния.

                              Аз мога да помогна.
                              Видях обяватe в Buzau единият = 650 RON другият 250RON. И двата не са нови!
                              Buzau ми е наблизо 60-70 км.
                              Трябва да ми кажеш кои от двата те интересува и какво да гледам да му е Ок.
                              Тел: +359887078799 отговарям рядко
                              + 40744348508 този ми е в джоба.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X