Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внос на джип от Дубай?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Внос на джип от Дубай?

    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
    Да, ама не...Беше тя...От година и нещо забраниха да се внасят нови коли от Щатите, а да се продават само от официалните представителства, следствие на което се предлагат вече на доста солена цена, което разбира се ни най-малко не притеснява арабелите, щото и без това няма къде да си денат парите.
    Мой познат в края на 2016 купи Мустанг от същата година, беше вкаран и регистриран два месеца преди това. Колата е с мотор, който се предлага само в Щатите и не се предлага в Европа. Та мисълта ми е, че явно има начин. Дали е легален не знам.

    Коментар


    • #17
      От: Внос на джип от Дубай?

      Аз карам Дискавъри 3 произведено за Дубай . Купено е от там и внесено в Европа през Англия .
      Регистрацията в България не е никакъв проблем . Колата си има всичко необходимо за това . Единствено няма утопление на седалките и на огледалата ��. Защо през англия - защото до там беше по лесно с транспорта в него момент .

      Коментар


      • #18
        От: Внос на джип от Дубай?

        200л резервоар само може да е плюс!

        ма т'ва и на полските им фиати ли е???


        ....
        п.п. има начин - внася се, съвсем легално и законно, плаща се каквото се дължи като мито и такси и се внася.
        транспорта по вода и той се урежда, единственото което трябва да са премисли е след плащане на разходите дали ще си струва.
        А и за нов въздушен филтър - трябва да се помисли.

        Коментар


        • #19
          От: Внос на джип от Дубай?

          Първоначално публикуван от plamen genchev Преглед на мнение
          Аз карам Дискавъри 3 произведено за Дубай . Купено е от там и внесено в Европа през Англия . Регистрацията в България не е никакъв проблем . Колата си има всичко необходимо за това . Единствено няма утопление на седалките и на огледалата ��. Защо през англия - защото до там беше по лесно с транспорта в него момент .
          Имам под ръка поне две возила от Дубай. Искаш ли да ми ги регистрираш "без проблем"? Не безплатно разбира се!

          п.п. За сведение на всички писали ЕЖК. Никой не ти пречи да си закупиш и внесеш автомобил от Дубай (работил там или пък Не). Проблем е регистрирането у нас. Не отговарят на определени изисквания за еконорми! Предполагам не всички са така.
          Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 23-12-17, 12:41.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #20
            От: Внос на джип от Дубай?

            Има и друг проблем с колите от близкия Изток - поддръжката. Преди години се бях засилил да купя "изгодно!" тунингован Nissan Maxima 3.0, 24V, с регистрация. Карах го пробно 1 месец - чудесна кола! Но броячът на пробега не работеше и закарах колата в Нисан България. Още като видяха дългия VIN, се отказаха да я приемат - искаха CD със софтуера й.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X