Обява

Свий
Няма добавени обяви.

вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

    Първоначално публикуван от ferdun Преглед на мнение
    колеги по случая с алармата мисля че позицията при вадене на ключа играе главна роля.днес не свирна нито веднаж.установих че ако клуча е завартян до край като е загасена колата си остава на контакт.което си е странно при всички ли е така или аз имам проблем?
    При всички е така - може да искаш да ти свири радиото при отворени врати и изгасен двигател, да ти свети таблото и... де да знам още какво.
    Но не би трябвало да можеш да извадиш ключа от положението "ACC" - при което имаш ток.
    Отделно алармата, ако е фабрична се програмира, може би става с бутони на EVIC-дисплея, ако имаш такъв (информационен дисплей под огледалото над предното стъкло). Ама там Алекс Маринов би могъл да помогне. Аз нямам такъв дисплей и не съм се интересувал от възможностите му. Ако няма дисплей - с дилърска диагностика (напр. Еди Рангелов от форума).
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #17
      От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

      Снимкиии.....!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #18
        От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        При всички е така - може да искаш да ти свири радиото при отворени врати и изгасен двигател, да ти свети таблото и... де да знам още какво.
        Но не би трябвало да можеш да извадиш ключа от положението "ACC" - при което имаш ток.
        Отделно алармата, ако е фабрична се програмира, може би става с бутони на EVIC-дисплея, ако имаш такъв (информационен дисплей под огледалото над предното стъкло). Ама там Алекс Маринов би могъл да помогне. Аз нямам такъв дисплей и не съм се интересувал от възможностите му. Ако няма дисплей - с дилърска диагностика (напр. Еди Рангелов от форума).

        ключа го вадя без проблем.излиза и на предходно положение.над/под огледалото нямам дисплей.трябва да можи да се изключи тази гад........алармата.

        Коментар


        • #19
          От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

          снимкиии на какво? модела или дистанционното

          Коментар


          • #20
            От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

            Алармата фабрична ли е? Клаксонът ли свири?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #21
              От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

              Струвами се че да няма др дистапционно или прочиие

              Коментар


              • #22
                От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                Да фабрична е.

                Коментар


                • #23
                  От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                  Първоначално публикуван от ferdun Преглед на мнение
                  Да фабрична е.
                  Значи едва ли ще се повлияе от позицията, в която вадиш ключа. Щом няма и дисплей под огледалото, остава да се изключи или да се види защо без причина се активира, с "дилърски софтуер". В София със сигурност по-евтино и по-кадърно от при официалния дилър това може да се направи в един друг сервиз. Еди Рангелов е крайно време да почне да ми плаща за реклама :
                  Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
                  Свържете се с мен на edirangelov@abv.bg , във форума или на тел. 0885088444
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #24
                    От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                    Първоначално публикуван от ferdun Преглед на мнение
                    установих че ако клуча е завартян до край като е загасена колата си остава на контакт.което си е странно при всички ли е така или аз имам проблем?
                    Не знам при другите модели как е, но при мен ако не натиснеш бутона,ключа не се завърта крайно в ляво.
                    Само тогава работи радиото при изгасен двигател.
                    Прикачени файлове
                    jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                    Коментар


                    • #25
                      От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                      Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
                      Не знам при другите модели как е, но при мен ако не натиснеш бутона,ключа не се завърта крайно в ляво.
                      Само тогава работи радиото при изгасен двигател.
                      Мисля, че аз нямам такъв бутон. Патронът потъва надолу при включване в крайно ляво положение на ключа. При KJ модел 2004 г. и при WH от 2005 - същото.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #26
                        От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        ... Но не би трябвало да можеш да извадиш ключа от положението "ACC" - при което имаш ток. ...
                        Не би трябвало, обаче това е изделие на Крайслер и ключовете и те са правени от говнолин, поради което след време се износват и започват да се вадят във всяко положение - както и АСС, така и при работещ двигател ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #27
                          От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                          Много оптимистичен отговор....не всички можем да караме патрули...как мота да то изключа

                          Коментар


                          • #28
                            От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                            Първоначално публикуван от ferdun Преглед на мнение
                            Много оптимистичен отговор....не всички можем да караме патрули...как мота да то изключа
                            Отговорът е съвсем реалистичен. А причината за него е, че от едно известно количество години карам Jeep и тази особеност на марката вече ми е минала през главата. Проблемът с вадене на ключа в неподходящи за това позиции се решава елементарно като отидеш да ти нарежат един нов ключ, особено, ако ключът ти е обикновен, без чип вътре.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #29
                              От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Отговорът е съвсем реалистичен. А причината за него е, че от едно известно количество години карам Jeep и тази особеност на марката вече ми е минала през главата. Проблемът с вадене на ключа в неподходящи за това позиции се решава елементарно като отидеш да ти нарежат един нов ключ, особено, ако ключът ти е обикновен, без чип вътре.
                              Днес ще го правя това.дано да се повлияе от ключа.вчера разбрахме че не заключва задната врата и можеби от там дава грешка.лошото е че в Хасково който и дае майстор като го види вдига рамене...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X