Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Постоянно вКлЮчено RFW Ford Ranger 2.5 тд 2000г. 109 кс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Постоянно вКлЮчено RFW Ford Ranger 2.5 тд 2000г. 109 кс

    Здравейте,

    Имам следния проблем при Форд Рейнджър,при вклучване на 2L или 4L веднага ми светва RFW и не мога да го изключа.Така ли трябва да е ? И при навит пълен волан усещам спъване. Моля,който се е сблъсквал с такива неща да пише !

  • #2
    От: Постоянно вКлЮчено RFW Ford Ranger 2.5 тд 2000г. 109 кс

    Това дали няма да ти свърши работа?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:l.jpg
Прегледи:1
Размер:143.2 КБ
ID:5775925

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:l.jpg
Прегледи:1
Размер:103.9 КБ
ID:5775926

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:l.jpg
Прегледи:1
Размер:120.1 КБ
ID:5775927
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: Постоянно вКлЮчено RFW Ford Ranger 2.5 тд 2000г. 109 кс

      2L няма.При всичко различно от 2Н трябва да свети и при връщането му там трябва да може да се изключи.
      Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

      Коментар


      • #4
        От: Постоянно вКлЮчено RFW Ford Ranger 2.5 тд 2000г. 109 кс

        Скъсан маркуч на вакума ,който изключва муфата или изгорял клапан или прекъснат кабел на клапана който командва вакума . Това с гаранция .


        пп отгоре на двигателя се намират, и мисля че са три на брой ,другите командват егр клапана . На предишния ми пикап беше се счупил накрайника на клапана и прехвърлих този на егр . А егр го оставих в почивка.
        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

        Коментар


        • #5
          От: Постоянно вКлЮчено RFW Ford Ranger 2.5 тд 2000г. 109 кс

          Аз си мисля,че е на постоянно включен блокаж, и затова при навит волан усещам спъване все едно дърпам ръчна

          Коментар


          • #6
            От: Постоянно вКлЮчено RFW Ford Ranger 2.5 тд 2000г. 109 кс

            Първоначално публикуван от vladamov Преглед на мнение
            Аз си мисля,че е на постоянно включен блокаж, и затова при навит волан усещам спъване все едно дърпам ръчна
            Какъв блокаж?!? Системата RFW просто заменя ръчните или автоматични хъбове, с помощта на които се зацепват полуосите към диф-а. Принципно няма проблем системата да е постоянно включена, дори и при движение само на задно. Напротив, това може да е от полза в случаи, в които се налага често превключване между 2Н и 4Н.

            Ако обаче не може да се изключи от бутона RFW, то това е индикация за някакъв проблем, както е споменато по-горе.

            А спъванеjf дали не е резултат от каране с включен преден мост (което е различно от включен RFW)? Режим 4х4 на автомобили с парт-тайм е противопоказен на твърда настилка.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X