Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

    Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
    офиса го преместих, вече е над линията. При Роската нема такива. Миналата седмица ходих. Дали да се похваля, че вече имам втора Кия, бензинова. Снимки след коледа като я докарам.
    Не можа ли да поискаш друг подарък от Дядо Коледа?
    Имаш ЛС,къде са гумите.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #32
      От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

      Мерси, видях го. Има интересни гуми с нашият размер.
      Какво му е на подаръка, тази я спазарих днес на обед за вуйчо ми. Ще остане при мен докато я доведа във вид подходящ за лов и други неща. Дано всичко е наред и другата седмица да се похваля.

      Коментар


      • #33
        От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

        Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
        офиса го преместих, вече е над линията. При Роската нема такива. Миналата седмица ходих. Дали да се похваля, че вече имам втора Кия, бензинова. Снимки след коледа като я докарам.
        Оооо ти си вече в града
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #34
          От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

          Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
          Мерси, видях го. Има интересни гуми с нашият размер.
          Какво му е на подаръка, тази я спазарих днес на обед за вуйчо ми. Ще остане при мен докато я доведа във вид подходящ за лов и други неща. Дано всичко е наред и другата седмица да се похваля.
          Да,ама няма 215/80/15 кална гума.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #35
            От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

            Гошо,търси в този ловджийски сайт,има всякакви гуми!!!

            Коментар


            • #36
              От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

              И тука www.4x4gumi.bg !!!

              Коментар


              • #37
                От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

                Коментар


                • #38
                  От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

                  Понеже гумите са ми дот 2011, обмислям да мина от 195/80/15 на 215/80/15.
                  Каква разлика в диаметъра да очаквам?
                  Не ща да я мъча с 235. Засега, въпреки че бордовете са понапукани, настоящите Hankook Dynapro AT-m, се справят отлично в снега.
                  Вероятно пак ще са същата марка.
                  ...или ще мина на Грипмакс, ако намеря добра цена.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

                    http://www.calculator.bg/1/avtomobili_gumi.htm
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • #40
                      От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

                      Сашо, тези дни правихме сравнение с един приятел коя гума как се държи в кал, на сняг и по пресечен терен. Гумите на моя приятел са Грепмакс АТ 17-цола на Нисан Навара, мойте ги знаеш Кумхо АТ. Ми не, че искам да се хваля, но са далеч от мойте. На сняг аз си се разхождам като по асфалт а той буксува на няколко места. Карахме в сняг около 20см. и само на задно. В кална почва пак около 20 см. беше същото. Като излезе от калта гумите бяха доста време пълни с кал между грайферите за разлика от моите, които се самопочистиха почти веднага. Аз лично не бих взел такива гуми.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

                        На мен също не ми допада особено шарката на БФ Гуудридж и производните и. Дребен и кръстосан грайфер, който се чисти трудно. Просто търся бюджетен вариант, защото с кола и две джипки, не е лесно.
                        Предпочитам Ханкуук РФ АТ-м. Уникална гума на сняг, въпреки че моите са на седем години.
                        Не съм карал толкова добра гума на сняг и лед през живота си. По-добри са от тези на леката ми кола, които са втора зима и се справят доста добре.
                        Не ми се слагат и кални гуми, защото на Ферозата са Сафари на по-малко от две години, а те също са отлични на сняг.
                        Май пак ще си търся Ханкуук.
                        Кумхото 78 не ми допада като грайфер, макар да не се съмнявам, че е добра.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hk_rf10dynaproat_m.jpg.png
Прегледи:1
Размер:81.3 КБ
ID:5779745
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

                          Днеска се препотих неколко пъти, докато заобикалях една лъскава S класа, която цопна в една прилична полузаледена локва и умря. Трябваше да я заобикалям по едно заледено хълмче с наклон към нея. Въпреки нищожната контактна повърхност и работещото LSD в задния мост всичко мина безаварийно. Трета зима Дуратраци, които направо ме учудиха.

                          П.П. Да не се приема за реклама, защото за другата зима и аз ще търся нещо с по-асфалтово изявен грайфер.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • #43
                            От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            На мен също не ми допада особено шарката на БФ Гуудридж и производните и. Дребен и кръстосан грайфер, който се чисти трудно. Просто търся бюджетен вариант, защото с кола и две джипки, не е лесно.
                            Предпочитам Ханкуук РФ АТ-м. Уникална гума на сняг, въпреки че моите са на седем години.
                            Не съм карал толкова добра гума на сняг и лед през живота си. По-добри са от тези на леката ми кола, които са втора зима и се справят доста добре.
                            Не ми се слагат и кални гуми, защото на Ферозата са Сафари на по-малко от две години, а те също са отлични на сняг.
                            Май пак ще си търся Ханкуук.

                            Кумхото 78 не ми допада като грайфер, макар да не се съмнявам, че е добра.[ATTACH=CONFIG]945811[/ATTACH]

                            Ако искаш по-евтини гуми с подобна шарка като на Hankook RF AT-m , потърси гумите на Nankang и Hifly , мисля че имат сходна шарка

                            Коментар


                            • #44
                              От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

                              Първоначално публикуван от tonitoy Преглед на мнение
                              Ако искаш по-евтини гуми с подобна шарка като на Hankook RF AT-m , потърси гумите на Nankang и Hifly , мисля че имат сходна шарка
                              Имат сходна шарка, но не и сходна гума.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #45
                                От: Размер гуми за Kia Sportage 2.0tdi

                                Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                                Сашо, тези дни правихме сравнение с един приятел коя гума как се държи в кал, на сняг и по пресечен терен. Гумите на моя приятел са Грепмакс АТ 17-цола на Нисан Навара, мойте ги знаеш Кумхо АТ. Ми не, че искам да се хваля, но са далеч от мойте. На сняг аз си се разхождам като по асфалт а той буксува на няколко места. Карахме в сняг около 20см. и само на задно. В кална почва пак около 20 см. беше същото. Като излезе от калта гумите бяха доста време пълни с кал между грайферите за разлика от моите, които се самопочистиха почти веднага. Аз лично не бих взел такива гуми.
                                Грипмакса е по-зле от Кумхото, от личен опит с двете, което далеч не прави грипмакса лоша гума, по-скоро прави кумхото много добра. Грипито е разкошно за каране по черни сухи пътища, чакъл и подобни, хапе много добре и по едри каманаци, даже струва ми се по-добре от Кумхото. В калта обаче няма нищо общо и нещата се обръщат. Това нали от моите наблюдения, които за жалост не са на една и съща машина, но са по един и същи терен.
                                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X