Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Непопулярни марки масла

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Непопулярни марки масла

    E, днес си взех една туба 5л. WOLF 5W40 за 32-33 лв., пише пълна синтетика от Белгия.
    Не издържах на цената, ще го пробвам на едно старо дайхатсу с хидравлични повдигачи, колко ще трака.
    Ще докладвам!

    Коментар


    • От: Непопулярни марки масла

      Аз взех също белгийско Шампион, за което питах тука. Сипах на две коли, за сега нищо не трака. Цената беше неустоима. Възможно е да е същия Волф, както се спомена тук, но нали за него имаше добри отзиви.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Непопулярни марки масла

        Първоначално публикуван от kassey Преглед на мнение
        E, днес си взех една туба 5л. WOLF 5W40 за 32-33 лв., пише пълна синтетика от Белгия.
        Не издържах на цената, ще го пробвам на едно старо дайхатсу с хидравлични повдигачи, колко ще трака.
        Ще докладвам!
        И аз съм със същото масло на същата цена на комън рейл дизел и вече 2000 километра няма проблем, но двигателя работи по-шумно спрямо Shell Helix Ultra 0w40.
        От maslo1 ли го купи ?

        Коментар


        • От: Непопулярни марки масла

          WOLF 5W30 на Мазда RF4F дизел. Свири като че ли малко повече турбината на студен мотор, отколкото с Мотула дето бях преди. Други забележки нямам, не съм го доливал. Тотал Енеос на тия километри вече беше "изпил" 1/3 шише допълнително

          Мисля да го сменям пак с такова на 8-10К (дават го 15К по каталог). За парите си е ОК. От Ауто1 го вземам аз

          Някой спомена Кроон одеве - не съм доволен аз лично - на Фиата на жена ми тракаха много отчетливо повдигачите с него.

          Коментар


          • От: Непопулярни марки масла

            Италиянско от фирма Кanех -DUGLAS 5W40 GTS - вече по две смени на двете коли, не доливам.

            Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 99г.
            Opel Corsa 1.7д 98г

            Коментар


            • От: Непопулярни марки масла

              Вчера на малкото Слонче сложих Волф 5W50 за проба . Двигателя и студен и топъл е много тих и работи мазно ! Цената е много добра пък ще видим ...

              Коментар


              • От: Непопулярни марки масла

                Масло по добре от производител например petronas малко популярно по нашите земи но доста добро, друго всичко е брандове и пакетаж от лукавия.
                Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                Коментар


                • От: Непопулярни марки масла

                  Викаш задължително да караме с Мишелин , а не Клебер или Корморан !

                  Коментар


                  • От: Непопулярни марки масла

                    Всеки собственоръчно решава какво да си сипе в колата варианти няколко стотин.ПП и не е задължително никъде не е написано.
                    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                    Коментар


                    • От: Непопулярни марки масла

                      дублиране
                      Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                      Коментар


                      • От: Непопулярни марки масла

                        Първоначално публикуван от dodo_x Преглед на мнение
                        Масло по добре от производител...
                        Според съветските другари в един цитиран по-горе клип, всички базови масла, ама абсолютно всички се правели в Южна Корея.
                        А иначе - "Газпром" би требвало да са кУрифеЙ на синтетиката, а "Лукойл" - царе на минералните? И "Шел" да са връхта на сладоледата?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Непопулярни марки масла

                          GS Lubricants това от корея серията KIXX се намира по нашите земи също много добро.
                          Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                          Коментар


                          • От: Непопулярни марки масла

                            Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
                            Vexxol-Белгийско било,"много хубаво било".Такова сложих на Тераното преди седмица.
                            Непознато ми е.
                            И аз сипах (преди ок.2000км.) на Коня Vexxol , минералка 15-40 .... едно от най евтините на пазара е ..... иначе машината е на над полвин мильон км....
                            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                            Коментар


                            • От: Непопулярни марки масла

                              Разфасовките какви са (за доливането)?
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Непопулярни марки масла

                                .
                                ...... Ако въпроса е към мен , разфасовките на Vexxol са от 5 лт. и 1лт.

                                ..... но досега не е мръднало от максимума...... ще видим ако дойде голям студ как ще развърта при първоначален старт....
                                Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X