Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Непопулярни марки масла

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Непопулярни марки масла

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Що, тия негови дилъри в Горна Оряховица, ментърджиЙ ли са?
    Понякога идва по-скъпо от тях, не признават промоции, аааааа и от Де е прясно прясно , тука е залежало

    Коментар


    • #17
      От: Непопулярни марки масла

      Първоначално публикуван от u_bo Преглед на мнение
      ... аааааа и от Де е прясно прясно , тука е залежало
      Това е мит. Тя цяла Германия понеже само на "рИванол" (така ѝ викат на марката във форумЪт) кара, та там е "прясно".
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: Непопулярни марки масла

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Това е мит. Тя цяла Германия понеже само на "рИванол" (така ѝ викат на марката във форумЪт) кара, та там е "прясно".
        Дали е мит или е мръсен не ми дреме - гледам датата на производство

        Коментар


        • #19
          От: Непопулярни марки масла

          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
          Аз опитах едно холандско Нордсий и бях по-доволен от сегашното на МБ.
          Това го горяха семейните автомобили. Смених го, спряха да горят. Така и с разни други. Общо взето всеки път различно и в повечето не ми харесва.
          От Приста полусинтетиката съм доволен.
          На моторите взех да слагам Силколен, писах мейли до фирмата, казаха че те са произвели моите туби, всичко е ок.

          Коментар


          • #20
            От: Непопулярни марки масла

            Ако става дума за висок клас масла .. AMSOIL или Royal Purple.

            Коментар


            • #21
              От: Непопулярни марки масла

              Аз си карам колите,камионите,тракторите,комбайните само с IP-italiana petroli, много е известно вав Италия

              Коментар


              • #22
                От: Непопулярни марки масла

                А някой опитвал ли е маслата на Хадо? Добавките им работят. Но за маслата нищо не знам. Доста реклами виждам в мрежата напоследък. А не са скъпи

                Коментар


                • #23
                  От: Непопулярни марки масла

                  За Хадо лично не бих рискувал. От тук знам за "Денис механик" в тубата как загрява масла и това Хадо стана на кокал Ето: https://www.youtube.com/watch?v=KjI3vDO8faE

                  Коментар


                  • #24
                    От: Непопулярни марки масла

                    Първоначално публикуван от rusin Преглед на мнение
                    За Хадо лично не бих рискувал. От тук знам за "Денис механик" в тубата как загрява масла и това Хадо стана на кокал Ето: https://www.youtube.com/watch?v=KjI3vDO8faE
                    На този клип XADO явно е някакво менте, дори в коментарите под него го казват. Имам познати, които си карат състезателните автомобили с такова и според тях е най-доброто. Естествено, купува се само от официалния вносител (не го знам кой е). Аз лично от години карам само с Yacco и мотора, и колата, и съм доволен. Купувам си го само от официалния вносител от Пловдив. Има само един недостатък - тубите не са удобни за наливане - широко гърло без никакво удължение или стеснение.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Непопулярни марки масла

                      Аз наливам Q 8,швейцарско-10/40-никакви проблеми.Не смея да купувам евтини масла от премиум производители

                      Коментар


                      • #26
                        От: Непопулярни марки масла

                        Eneos-10-40 .Пълна синтетика,добра цена.Тракаше повдигач,сипвах добавки-сега спря без .Доволен съм от масълцето.Весели празници на всички
                        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

                        Коментар


                        • #27
                          От: Непопулярни марки масла

                          Wolf ?
                          WG 2.7 CRD

                          Коментар


                          • #28
                            От: Непопулярни марки масла

                            Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение

                            Auto1 им е вносител. Ако не друго, поне при тях ще е оригинално. Преди време бях взимал 2т , една тубичка, но нямам кой-знае какви конкретни наблюдения над марката.
                            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                            Toyota Land Cruiser KDJ 125

                            Коментар


                            • #29
                              От: Непопулярни марки масла

                              Divinol 10W60 ! Много благо особено като напечеш мотора по баирите !

                              Коментар


                              • #30
                                От: Непопулярни марки масла

                                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                                Ама аз говоря за Мерцедес на 550000 хиляди ,че съм сложил 5W40 пълна синтетика и при загрял мотор вместо 2, ми падна на 1,8 атм налягането....това на празен ход-700об/мин.Докато му умре мотора ще се качим на 10W,15W и т.н.Но темата е за друго-за масла!!!
                                Според Бенцбоса правилният Цедесов вискозитет е 5W50 и го подкрепям на 100%.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X