Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся място за складиране на метална конструкция - около 8м2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся място за складиране на метална конструкция - около 8м2

    Останаха ми 10-на броя двойно Т - профил от темата:

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=222180

    Тъй-като не ми се дава за скрап а от друга страна най-късно утре трябва да съм го разкарал от сегашното му място търся къде да го "паркирам" докато му намеря приложение.Не е нужно мястото да е покрито или равно единствено би било добре да има достъп на камиончето с кран, което ще го превозва. Вероятно ще престои поне до пролетта.Всичко би се събрало на петно не по голямо от 1.2/7 м. Нямам претенции мястото да е охраняемо, стига да има поне ограда. Разбира се ще заплатя за услугата.

    Тел. за връзка о87682099пет.
    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

  • #2
    От: Търся място за складиране на метална конструкция - около 8м2

    Това с достъпа на камиончето е проблем.
    След малко ще ти звънна.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Търся място за складиране на метална конструкция - около 8м2

      Благодаря на Джоу и Дядо Владо за предложението им да "приютят" д'железата, но "претегляйки" нещата и след кратко пазарене със скрападжиите предпочетох да хвърля двойното Т-профил на скрап(ако някой има скрап за издаване мога да го насоча към пункта с по-добри цени, в моя случай точно 75% по висока от тези,които Н...Н ми предложиха ).Да поясня, че цената не беше такава заради ма'триала щото още докато разтоварвахме го подкараха с резака .

      Темата е за кошчето.
      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X