Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Rexton - резервни части

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Rexton - резервни части

    Колеги, изпитвам известна трудност с намирането на някой части..
    А именно, висящ лагер на кардана и тампони на скоростната кутия.
    Ако някой удари едно рамо, ще бъда много благодарен.

  • #2
    От: Rexton - резервни части

    Сещам се за Колос, ако нямат Ратола.

    Коментар


    • #3
      От: Rexton - резервни части

      Навсякъде, където се обадя, висящия лагер се предлага с кардана..

      Коментар


      • #4
        От: Rexton - резервни части

        Тампони за ск. кутия си вземи от Ратола, а кардана го ремонтирай.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Rexton - резервни части

          Кардана не е за ремонт!
          Висящия лагер /гумата/ е скъсана!!

          Коментар


          • #6
            От: Rexton - резервни части

            Е нали за да се смени трябва да се разглоби ?!

            На който това му е работата, ще го направи, а понеже го няма като резервна част, ще се импровизира, но пак от който това му е работата.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Rexton - резервни части

              Винаги съм гледал "побългаряването" да не присъства в моите автомобили..
              Тук явно няма да е така.

              Коментар


              • #8
                От: Rexton - резервни части

                Първоначално публикуван от DriveNLife Преглед на мнение
                Винаги съм гледал "побългаряването" да не присъства в моите автомобили..
                .
                Колега не го приемай, като заяждане но щом не искаш да побългаряваш, то тогава смени целият детайл. Не случайно се продава кардана, барабар с карантията а не отделно лагера.
                Сега ще ми кажеш че това е така щото нали, факт но това се предлага на пазара :-)
                Успех с ремонта

                Коментар


                • #9
                  От: Rexton - резервни части

                  Нямаме части тук в България за тези автомобили... От там идва проблема, с липсата на някой части.. Виж в Русия примерно, има части бол.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Rexton - резервни части

                    Колега, в Ратола има всичко, ако го няма, до 2-3 седмици е тук, ако го няма и в Европа, пристига до месец-два, но това е било в много редки случаи.

                    Цените са друга тема, но на доста неща са под, или около, всякакви алтернативни оферти. Кардана, обаче, не е от тях, за това и ти препоръчах ремонт.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Rexton - резервни части

                      В Русия си карат Рекстъните хората и приемат марката, като всяка друга на пазара. В този смисъл че не са предубедени. Имат си форуми, имат и части. Аз докато посмених това онова на моя Рекстън се наслушах от механиците на що си взел този курник и нт. За карданите, аз смених предния с нов. 467 лева платих за него. Нямаше му нищо на моят но вкарвам джипа много често в пресечен терен и искам да съм сигурен че започвам с ресурса на нов кардан. Стария го продадох.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Rexton - резервни части

                        Това с марката наистина хората тук не я приемат особено.Обаче си е доста добра както и кия и хюндай.Аз също търсих висящ лагер за бившия ми рекстън и наистина върви с целия кардан.Сега търся за Кайрон 2 и пак така.Върви си с целия кардан.Аз мисля обаче догодина да го дам кардана на човек който се занимава с това и да смени само лагера.Пак казвам марката санг йонг е доста добра обаче българите все още не я приемат особено.Предлага доста за парите си.В корея това си е премиум марка.
                        SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                        Коментар


                        • #13
                          От: Rexton - резервни части

                          За смяната на лагера има тема дори, колегата е описал подробно.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Rexton - резервни части

                            Намерихме висящ лагер, подобен размер... Чакам авера в сервиза, да намери време за импровизация.
                            След манипулацията ще споделя, от какво превозно средство е....

                            Коментар


                            • #15
                              От: Rexton - резервни части

                              В крайна сметка, равносметката е, че майстора най-вероятно не е много в час. Имам едно много неприятно тресене между 80-100 усещам го от зад... До тук смених - висящ лагер, ремонт на шлицевата двойка на кардана и каренцата и съм пред фалит... Някой някаква идея, или читав майстор във Варна?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X