Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теч на радиатора отгоре...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теч на радиатора отгоре...

    Здравейте,на Сузуки Витара 92.. му протече радиатора отгоре до капачката,не се вижда на сухо.
    Едно такова като косъм,3/4см. Как се е сцепило незнам...
    Може ли да се залепи,запуши с нещо????
    Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
    Краси
    "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

  • #2
    От: Теч на радиатора отгоре...

    Ц.Ще е временно.Най-добре нов.По -добре да не ти спестявам истината,за добро е.Стискай зъби и не си губи времето с експерименти.И да го закрепиш ,в най-неподходящия ще те изненада неподготвен.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #3
      От: Теч на радиатора отгоре...

      Малко късно виждам темата ама да кажа.Най- вероятно става дума за дълга витара или гранд, тяхните радиатори имат склонност да се пукат и го правят в една вдлъбнатина на горното казанче.След много опити с какво ли не открих работещо решение - силикон за автостъкла(оня, черния)!Намазва се хубаво и дебело с този силикон като се запълва цялата вдлъбнатина и се оставя няколко дни хубаво да изсъхне.След това палиш, караш и забравяш този проблем.
      Николай Папазов

      Коментар


      • #4
        От: Теч на радиатора отгоре...

        Това със силикона е временно,аз съм лепил радиатор с цепка отгоре но не на витара а на бмв 318тдс и кара месец после станаха жегите и силикона се отлепи и пак протече.Моят съвет е да вземеш друг радиатор.Моя пробвах да го лепя и с течен метал но пак протече.
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • #5
          От: Теч на радиатора отгоре...

          Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
          Това със силикона е временно,аз съм лепил радиатор с цепка отгоре но не на витара а на бмв 318тдс и кара месец после станаха жегите и силикона се отлепи и пак протече.Моят съвет е да вземеш друг радиатор.Моя пробвах да го лепя и с течен метал но пак протече.
          То и нашите 20+ годишни кошници ще ги караме временно та понякога временните решения са вариант, моята я карам така повече от година в студ и пек и нямам проблеми......с течен метал не става, не издържа на температурните разширения и се пука защото не е еластичен, затова силикон, и то не какъв да е, а за автостъкла!Е, то винаги е най-добре с нов радиатор,джип и те така...
          Николай Папазов

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X