Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

    Жена ми е на изложение в НДК и колата е на паркинга там от няколко дни. Вчера я припалила и въпреки че е поработила на място, явно е свършил токът, понеже сега не пали.
    Молбата ми е ако има някой в района УТРЕ, 6-ти декември, около обяд ( тогава се кани да тръгва обратно ) с възможност да даде ток да ми пише или звънне на мен ( тел. е в подписа ) или направо на нея ( нула три осмици 246 две осмици нула - Ани). Ще съм много благодарен !
    П.П. Пък ако има и мултицет да види като запали какво става , ще е супер !
    Последно редактирано от ивайло; 05-12-17, 16:35.

  • #2
    От: Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

    Колега, има вероятност следобед да мога да съм полезен, но на къде ще тръгвам, ще знам към 13:00-14:00.
    Ако ще минавам от там, ще ти звънна, ако не е късно, разбира се.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

      Ако никой друг не се обяви ще се вдигна аз.

      Но по-добре да се обяви че на мене ще ми е зор.

      Коментар


      • #4
        От: Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

        Аз съм в района утре през целия ден.Мога да се отзова когато реши да тръгва, условието е да ми звънне 30-на мин. преди това за да мога да си прибера инструмента и да не закъснея.Имам хубави кабели, но нямам мултицет. тел. 087682о99пет, Христо
        Последно редактирано от gucko; 05-12-17, 17:07. Причина: добавяне на телефон
        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

        Коментар


        • #5
          От: Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

          И още един колега ми се обади по телефона без да е 100 % сигурен, че ще съвпадне времето. При това положение ще и пратя и телефона на gucko, а че ще се обади предварително е ясно.
          Пак благодаря !

          Коментар


          • #6
            От: Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

            Дизелова ли е колата

            Че имам едно подозрение че няма да се размине само с кабели.

            Коментар


            • #7
              От: Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Дизелова ли е колата

              Че имам едно подозрение че няма да се размине само с кабели.
              Сподели подозренията, ако трябва някаква по-сериозна организация да се прави
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • #8
                От: Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

                Замръзнала нафта са ми подозренията. Заредена във Варна от преди студовете и добре отлежала в София на минус 2-3

                Коментар


                • #9
                  От: Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Замръзнала нафта са ми подозренията. Заредена във Варна от преди студовете и добре отлежала в София на минус 2-3

                  На открития паркинг около еНДеКо с вход откъм Витошка ли е?
                  Ако е замръзнала, може да се вкара с прежалване на 10 лв. за 5 часа в подземния паркинг (около + 17 граОса). Отделно в тия паркинги имат колички със слонски акумулатори именно за даване на ток. Не знам искат ли пари за това и колко.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

                    На мен също не ми е проблем, ако нещо не се получи с направената организация. Достатъчни са точен са точен час и място, имам кабели и тамагочи (и едното и другото не са дупер, но вършат работа).
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

                      На открит паркинг е, но не е замръзнала нафта според мен - вчера е запалила, оставила я е да работи известно време, и я е изгасила. Днес просто не върти достатъчно , за да запали. Пък и -2 не е чак толкова ниска температура, ние във Варна не караме с калифорнийска нафта .
                      Утре около обяд или ранен следобед ще тръгва, уж има обещано съдействие, но ако се наложи ще се обади на заявилите готовност.
                      Още веднъж ви благодаря, приятели !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой да даде ток УТРЕ 6.декември около НДК

                        Както ме подсетихте, на паркинга са имали стартерна количка и са я запалили.
                        Хубав ден на всички !

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X