Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане с 5--6 см - - карета, амортисори и пружини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повдигане с 5--6 см - - карета, амортисори и пружини

    Зравейте колеги, всички коли стават все по-ниски и по-ниски... Дори най-новите Лендкрузър и Хайлукс вече ги наричам "Паркетни"... Известно е, че причините за това са основателни: по-малък разход на гориво и по-трудно обръщане с колелата нагоре при равни други условия... Но пък родните пътни условия не се променят. Слизането на заден ход с празен 5 годишен Авенсис дори от много нисък бордюр, е съпроводено с одиране на предната маска...
    Та аз съм съгласен на по--висок разход на гориво, но искам поне 20 см пътен просвет - постоянен или постижим съ с съответно променливо окачване. За това моля за информация има ли фирма, сервиз, човек... който е добър и познава особеностите на повдигането - ако не до 20 см, то доколкото позволява даден модел?
    Чувам, че при средно или сериозно повдигане (не казват колко), на Витара каретата се повреждат много бързо. Но никой не казва колко повдигане и колко бързо се повреждат...? Някой ако има по-точни данни, би ли споделил?
    Щото само с по-високопрофилни гуми резултатът е повече от скромен, ако не искам да увелича прекалено подресорната маса, с всички други последствия. При опита ми да повдигна лееко една Корола, в сервиза дето ми проверяваха и регулираха сходимост ми казаха, че такива окачвания -- с разни подложки на пружините - не искат и няма да приемат за регулиране...

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X