Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Незавършен видеофайл от телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Незавършен видеофайл от телефон

    Здравейте, колеги!

    Казусът е следният. Телефон Samsung Galaxy S4 GT-I9505. Купувам му втора батерия, защото първата вече не държеше никакъв ток. Втората, след няма и една година експлоатация, също отказва да работи според очакванията ми.

    Днес бях на сватба. Както се подразбира, вадят се телефони и се снимат интересните моменти. Та и аз така. Правя клип около 2-3 минути, след което спирам клипа и след няма и 1-2 секунди, телефонът се изключва, поради обичайната причина - няма батерия. Нищо, че процентите са на около 40-50.

    Това, което ме интересува за момента е следното. Видеофайлът не може да се възпроизведе от телефона. Явно не са му достигнали тези 1-2 секунди, за да финализира записа. Има ли някакъв начин да "преработя" файла или някаква друга магия да му направя, за да мога да го възпроизведа?

    Ако беше някой друг клип от ежедневието, изобщо няма да отварям тази тема, но тук става въпрос за нещо по-важно. Поне за мен.

    Ще съм благодарен на всеки, който изрази мнение по темата, с което да помогне да "подкарам" клипа безпроблемно и да мога да го гледам, когато пожелая.

    Благодаря и поздрави!

  • #2
    От: Незавършен видеофайл от телефон

    Повечето видеомонтажни системи могат да отворят такива файлове.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #3
      От: Незавършен видеофайл от телефон

      Благодаря! Тегля една програма, с която се надявам да се получи. Ако има положителен резултат, ще споделя.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X