Обява

Свий
Няма добавени обяви.

огледало за нисан терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • огледало за нисан терано

    Днес докато съм бил спрял някой е отнесъл дясното огледало,помислих си че просто се откопчало но се мести няляво и надясно без никакво усилие.Искам да попитам отгледалото подлежи ли на ремонт или да търся ново,ако някой се е сблъсквал с такъв проблем нека пише.
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    От: огледало за нисан терано

    Дали подлежи на ремонт зависи от конкретната повреда. Цената на ново хич не е приятна, тъй че ти препоръчвам да опиташ ремонт.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: огледало за нисан терано

      При удара, най вероятно се е случило в оста. Материала е ЦАМ. Прави се. Малко сръчност, иновативност, поксопол, и си готов. Но после няма да може да прибираш/сгъваш огледалото. Същия проблем имах.
      Успех!
      Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

      Коментар


      • #4
        От: огледало за нисан терано

        Аз моето Терано го купих с "фиксирано" ляво огледало. Това лято аз лично строших дясното, точно отливките. Залепих ги с "течна стомана" Bison, до момента няма проблем. Е, кофтито е, че не се сгъва вече.

        Коментар


        • #5
          От: огледало за нисан терано

          И аз така направих,но за късмет ми се обади по телефона един съфорумник ми ки каза че и той е имал този проблем.Най интересното е че тези огледала подлежат на ремонт,той го е занесъл на ремонт при едни момчета дето се занимават с ремонт на пластмаси и там му направили фтулка на струг,така ми обясни и сега огледалото се прибирало както преди.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • #6
            От: огледало за нисан терано

            Здравейте,
            Преди няколко дни и аз строших дясното огледало.... Бихте ли споделили от къде се снабдихте с необходимата за ремонт част (при мен пластмасовата ос) ?
            Нямам възможност да го фиксирам, т.к. често се налага да се прибира, а новото е скъпо....
            Благодаря !
            Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
            Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

            Коментар


            • #7
              От: огледало за нисан терано

              Така,аз понеже съм по умен,преди 3-4 дни счупих и 2те! Та след извесно чесане по ушите,ситуацията се поправя така:Счупените втулки на самото огледало–у лево. С метчик 14 се нарязва директно основата на въпросните втулки. Намираш си болт 14,разпробиваш го с 8ца бургия,прекарваш кабела за ел.стклата,стягаш (през пружината и огледалата даже се и прибират.

              Коментар


              • #8
                От: огледало за нисан терано

                Я кажете как се разглобява това чудо? Едното на "новото" терано дрънка, иначе всичко му работи. Ще ми се да го потегна, ама нещо не се сещам как да го разпилея на кванти.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: огледало за нисан терано

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Я кажете как се разглобява това чудо? Едното на "новото" терано дрънка, иначе всичко му работи. Ще ми се да го потегна, ама нещо не се сещам как да го разпилея на кванти.
                  При мен също дрънкаше и при опит да сваля стъклената част, щипките го държаха много силно и го спуках. Разглобих го, като свалих задния, пластмасов капак, на щипки е. След сваляне на пластмасовия капа имаш достъп до щипките на огледалото. При мен беше счупена стойката, на която стои основата за която се щипва стъклото. Залепил го с поксопол или нещо такова. И двете огледала не се прибират към купето но изобщо не съм се мъчил да го решавам проблема. Надявам се да съм бил полезен.

                  Коментар


                  • #10
                    От: огледало за нисан терано

                    Полезен си. Благодаря. При мен май дрънка капака - малко е хлабав спрямо основата. Като имам време ще го магеря.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X