Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пoвдигане на Golf 3 Syncro

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

    1.9 TDI 110 k.s, 240 км/ч ? 20 км/ч да дава отклонение , максималната му скорост е 195 по докумети.

    Коментар


    • #32
      От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
      1.9 TDI 110 k.s, 240 км/ч ? 20 км/ч да дава отклонение , максималната му скорост е 195 по докумети.
      Не бързай с изводите,може и аз да съм те подвел с грешна информация.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #33
        От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

        Тя темата беше за друго...май.��
        ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
        Г 230Е
        Г 500 0887 390 703

        Коментар


        • #34
          От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

          Темата е за друго.
          Иначе двигателя е 1.9 TDI 110 к.с AFN. По документи колко върви не ме интересува. Моя специално е в други дюзи, друга турбина, друг софтуер. Не това е темата. Аз лично съм доволен. Прави се със затворени очи и с три гаечни ключа.
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • #35
            От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

            Здравейте, колеги! За много години! Бъдете живи, здрави и дано прекарвате повече време с любимите Ви машини по чукари и баири!
            Аз вече навлизам във втора фаза на проекта, а именно избор на магаре. Гледам в сайтовете се предлагат 3-4- читави на външен вид, но какво има в тях и под тях все още е загадка. Тъй като две от тях са във Враца, а аз идните 4-5 дни няма да мога да ида до там, а и честно казано съм лаик относно установяването на скрити дефекти, болести и разчитане на тайни знаци за проблеми и магеросвания, Ви питам дали познавате някой надежден човек- член на форума, който може да им хвърли едно око (естествено, ще се отплатя за това) и да каже какво им е общото състояние и дали си заслужават покупката. Има и вариант да намеря от тук човек, който да ми помогне в огледа, но все още се уточнява. Ще се свържа и с колегата Ninja1, когото препоръчахте за помощ при повдигането, за да му изложа идеята си и да видим какво ще каже и той. Ако някой иска да се свърже с мен- 0885-93-93-35.
            Това е засега. До скоро!

            Коментар


            • #36
              От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

              Здравейте, колеги и за много години! да сте живи и здрави и да имате повече време за обиколки по баирите с любимите играчки!

              Аз писах преди няколко дни тук, но явно не съм успял да постна правилно. Та. Вече съм ан етапи избор на автомобил, разгледах какво се продава в нет-а и виждам, че има 2-3 голф-а във Враца. Аз съм лаик относно определяне техническото състояние на един автомобил и освен въшния вид, другото за мен е загадка. Принципно, врачани карат все австрийски коли, които са доста гнили и в последствие магеросани виртуозно, а голфчетата са по на 20 години и вероятно в не особено цветущо техническо състояние и особено ламарини. Добре съзнавам, че една 20-годишна кола е една 20-годишна кола, но все пак има и що-годе запазени екземпляри, какъвто искам да намеря и в този ред на мисли познавате ли някой читав честен човек- член на форума, който можеда ми помогне в огледа- да вдигнем колата да я огледа отдолу, да чуе мотор, кутия, синхро и т.н., за да знам дали да бия път до Враца и най-вече дали да харча парите за нея. Колите се намират в Автопарк Венко- говорих с човека преди Новата и той каза, че зеления е със сменени водна помпа и консумативи и затова струва с 200 лв. повече, а бронзовия не е направен, каквото и да означава това. И двата са качени в cars.bg, а зеления- само в Mobile.bg. Ако имате предвид колега, на когото може да се има доверие, моля Ви, дайте му моя тел. номер: 0885 93 93 35, за да се свърже с мен и да се разберем. Естествено, ще си платя за помощта. Нер съм се свързал още с колегата Соти за лифта, защото все още няма какво да лифтвам. Благодаря Ви предварително!
              п.п. Реших да продам предната си кола- Форд Галакси, tdi 131 коня с tv, navi и т.н. в състоянието, в което е след злополуката. Ако някой има интерес, може да ми звънне, или да погледне обявата в cars.bg и в mobile.bg.

              Oще веднъж благодаря и до скоро!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X