Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пoвдигане на Golf 3 Syncro

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
    Обаче почти винаги с ръжди, скъпи части, а и колегата търси дизел. А4В5 quattro e твоята кола. Аз лично се опитвам в момента да убия една такава от три години, а който ме познава тук, знае, че го умея.
    Ако не вярва какво може АУДИ,повози го малко и ще се влюби.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #17
      От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

      Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
      Добър вечер! Борко_ Русе, ти е дал перфектния отговор за товите нужди. Махни ги тия ВАГ курници. Търси си субару, там е ключа от палатката, а има и модели с бавни
      Има, има... ама е добре да знае, че предно каре вътрешно за Аутбек е илядо лева, с полуоската. Същият чарк за синхро е не повече от 50 кинта.
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • #18
        От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1513802004488.jpg
Прегледи:1
Размер:40.0 КБ
ID:5776322!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1513802116509.jpg
Прегледи:1
Размер:22.4 КБ
ID:5776323Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1513802272406.jpg
Прегледи:1
Размер:119.4 КБ
ID:5776324Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1513802277197.jpg
Прегледи:1
Размер:63.4 КБ
ID:5776325Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1513802324502.jpg
Прегледи:1
Размер:10.8 КБ
ID:5776326
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #19
          От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

          Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
          Има, има... ама е добре да знае, че предно каре вътрешно за Аутбек е илядо лева, с полуоската. Същият чарк за синхро е не повече от 50 кинта.
          Най-евтини каренца за Голфето има в Радомир www.youtube.com/watch?v=S9eAr11XRTc
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #20
            От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
            [ATTACH=CONFIG]941707[/ATTACH]![ATTACH=CONFIG]941708[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]941709[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]941710[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]941711[/ATTACH]
            Всичко ясно, само не ми ясно как ти оцеляват джантите и окачването? Аз заради 16-те станах доста по-кротък от с 15-ките, а за окачването всеки с малко опит ми обяснява, че на такова алди в моите ръце максимума е 5000км..
            Последно редактирано от Иван Жоров; 20-12-17, 22:11.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #21
              От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

              Това на снимките е 18. Аз джанти под 17 нямам. Карам с малко по-твърди гуми и това е. Окачване никога, ама никога не съм пазил. Комплект всички носачи, биалети, кормилни накрайници+ всички болтове за захващане е под триста лева. До момента с такова съм на над 20 хил.км и нямам грижи. Митовете за скъпи окачване на Ауди са далечно минало. Тези с "малко повече опит" дето ти обясняват за окачване ги поздрави от мен. Това ми е четвърто ауди с такова окачване. Само на това имам 50 хил.км .
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • #22
                От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Това на снимките е 18. Аз джанти под 17 нямам. Карам с малко по-твърди гуми и това е. Окачване никога, ама никога не съм пазил. Комплект всички носачи, биалети, кормилни накрайници+ всички болтове за захващане е под триста лева. До момента с такова съм на над 20 хил.км и нямам грижи. Митовете за скъпи окачване на Ауди са далечно минало.
                Тъй де. С 15-и на 1,8 се качвам на бордюр с 30, а със 16-те не си го позволявам, със 17-и пък не ми се мисли, карах 1 седмица на брат ми бегачката със 17-и, после ги разкарахме и сложихме 16-и, ами да ти кажа мазохизъм си е със 17-те . Аз принципно разбивам биалети(уж трябва да държат по 20к, ама да видим), сега и сложих и 4 нови амортисьора, че десните бяха изпуснали. На алдито окачването не е скъпо, но е кекаво, с моето каране ще се разбие бързо. То и на танк да е ще се разбие, ама на аудито съвсем. Но е факт, че карам по-предпазливо в последно време и не се качвам вече на бордюри с 40. Много е гадно, че са високи при нас и все жуля бордовете.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • #23
                  От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                  Кой ти каза че на Ауди окачването е кекаво? Колко километра имаш на Ауди?
                  Ауди си е Ауди. Не някакви имитации. Не напразно кола 97-8 година, струва колкото някаква имитация 2005. Примерно деу, киа или от сорта. Със сигурност карам доста по идиотски от теб. Така че не се изказвай колко е кекаво окачването, при условие че не си направил и два километра на такава кола.
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #24
                    От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                    Колеги не карате правилното ауди . Вземете си А6 Ц4 , има го с богата гама мотори . Окачването е вечно !

                    Коментар


                    • #25
                      От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                      Това ауди ми се струва прежалено, за това държи. Ако се беше паднало на някой, който трепери над него .....
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • #26
                        От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                        А6С4 петцилиндрово е уникален чук, но ми е малко мудно.
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #27
                          От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                          Има 2,8 193к.с. има и 4,2 300к.с.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                            Това Ауди което се опитваш да убиеш с какъв двигател е?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                              От трева и сняг надали ще се повредят джантите... На камънак е друга работа... Това за слабото окачване са митове и легенди - имах пасат със същото окачване - бая здраво си беше...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #30
                                От: Пoвдигане на Golf 3 Syncro

                                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                                Това Ауди което се опитваш да убиеш с какъв двигател е?
                                Мисля,че беше 1.9 110кс. ако не бъркам?
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X