Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уоки-токи и телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Уоки-токи и телефон

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    * Ченгета , мутри ...* , а аз имах само един прос ЛЕН в джипа. Но фърляше на 70 километра. И можех да говоря ...само с колегите .
    А-а-а, аз по едно време, преди да се уредя с тутурутка, возех до мен една огромна "настолна" (с вид на факс) "Моторола", беше ми я подарил един авто-джамбазин, демонтирал я от докарана кола, не ставаше за нищо, пробвал я той, пробвах я и аз, вкл. чрез даване за човъркане на разни специалистори. Оставях я на видно място в колата и... о, чудо - никой не смееше да бърка в нея, дори и отключена да е, паяк не я вдигаше, ако ще пред централния вход на Народното събрание да я паркирам, а ако ме спрат КАТ-аджиЙ, само като надникнат в колата и видят "техниката", отдаваха чест и викаха: "Продължавайте, господине, извинявайте, че Ви спряхме!"
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #17
      От: Уоки-токи и телефон

      Ех какви години бяха! През 90те аз ползвах радиотелефон сенало. Беше си голяма благинка с покритие 15 - 20км. Връзката с майката безплатна, а с телефон 2 ст. По това време баровците вече бяха с мобифони и плащаха бая по високи сметки. Чрез това телефонче аз прескочих периода на мобифоните и минах направо на ГСМ.

      Коментар


      • #18
        От: Уоки-токи и телефон

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        А-а-а, аз по едно време, преди да се уредя с тутурутка, возех до мен една огромна "настолна" (с вид на факс) "Моторола", беше ми я подарил един авто-джамбазин, демонтирал я от докарана кола, не ставаше за нищо, пробвал я той, пробвах я и аз, вкл. чрез даване за човъркане на разни специалистори. Оставях я на видно място в колата и... о, чудо - никой не смееше да бърка в нея, дори и отключена да е, паяк не я вдигаше, ако ще пред централния вход на Народното събрание да я паркирам, а ако ме спрат КАТ-аджиЙ, само като надникнат в колата и видят "техниката", отдаваха чест и викаха: "Продължавайте, господине, извинявайте, че Ви спряхме!"
        Баровец...
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #19
          От: Уоки-токи и телефон

          Първоначално публикуван от raico Преглед на мнение
          Ех какви години бяха! През 90те аз ползвах радиотелефон сенало. Беше си голяма благинка с покритие 15 - 20км. Връзката с майката безплатна, а с телефон 2 ст. По това време баровците вече бяха с мобифони и плащаха бая по високи сметки. Чрез това телефонче аз прескочих периода на мобифоните и минах направо на ГСМ.
          Дааа, скъпо ми идваше Алинко-то. Телефонен удължител с не лоша пробивност. Ама беше незаконно.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #20
            От: Уоки-токи и телефон

            Моят е друг модел, senalo sn-258. Един приятел си купи като моя и си говорехме и на телефония и на уоки - токи.

            Коментар


            • #21
              От: Уоки-токи и телефон

              Първоначално публикуван от karazaz Преглед на мнение
              ...Сега дали е възможно да се осъществи това и ако да ,как да се направи ?
              То че е възможно възможно е, но е или:
              А.Скъпо
              или
              Б.Незаконно

              А какъв е смисълът, да се ползва в райони без покритие ли? Тогава трябва да е мобилна установка, не станционарна.
              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • #22
                От: Уоки-токи и телефон

                А аз моя HT3+ го купих точно от полицай / колко да е било незаконно/. 5-6 години ми звъняха по обява, пусната във форума и накрая го отнесе един варненец за около 200 кинта. Толкова струваше приличен GSM на Непромоция. Нагазваше се в забранените честоти, но имаше вграден скремблер. ползвал съм и Jaguar, но беше пилен смех и работеше като ВЕФ на къси. Това в началото на 90-те. Даже Ягуарът го тествах до сградата на разузнаването / до Балкантон/.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #23
                  От: Уоки-токи и телефон

                  Това беше сериозно добиче.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Уоки-токи и телефон

                    Мммм...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171102011477977797.jpg
Прегледи:1
Размер:53.8 КБ
ID:5773630


                    http://www.446shop.com/Product/Pro1084.html

                    Последно редактирано от icos; 29-11-17, 21:22.
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Уоки-токи и телефон

                      пак от горния магазин може да се вземат и телефони с радиостанция... или радиостанция с ГСМ.. на кой как му е удобно да ги нарича.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X