Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с кутия 45RFE на WJ 4.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми с кутия 45RFE на WJ 4.7

    Здравейте,

    От известно време кутията на джипката прави проблеми. Светна лампа Check Engine. Понякога тръгваше само от 2ра скорост (оправяше се след като угася двигателя и запаля отново), превключваше със замисляне между D и R, също между 2ра и 3та предавка превключваше с приплъзване (форсираше се преди да превключи). Напоследък проблемът се задълбочи и вече отказва да смени на 3та изобщо и се налага да включвам 2ра ръчно от лоста, за да не държи толкова високи обороти. Реших, че е време да сменя някой от speed сензорите. Купих първоначално един и го сложихме на мястото на задния (output), но нищо не се промени. Върнахме стария сензор, а новия сложихме на мястото на предния (input). Отново нямаше подобрение и идеите ми се изчерпаха. Дали да взема още един нов сензор или проблемът е изцяло другаде? Четох за често срещани проблеми с някакъв соленоид. Дали може да е от него?

    Кутията е обслужена с масло и филтри.

    Това са грешките, които показва след диагностика:






    Последно редактирано от nosferatu666; 29-11-17, 12:47.

  • #2
    От: Проблеми с кутия 45RFE на WJ 4.7

    Жици или датчик за налягане
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Проблеми с кутия 45RFE на WJ 4.7

      Делфито понякога малко лъже добре е се прочете с нещо друго .
      Симптомите са като за соленоиден блок , около 700лв. мисля не съм сигурен за точната цена , но може и да е късно вече ....
      Успех
      Еди Рангелов : 0885 088 444
      Няма незаменими има незабравими хора !!!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X