Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово, под въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Лазарово, под въпрос

    Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
    Трудна работа, "да чакаш от умрял писмо"
    Аз не съм получавал и 1лев. помощ от Община Разград за това време докато правехме състезанието.
    И пак се получаваха нещата.
    "има ли желание,има начин...." сигурен съм,че с общи усилия можем да постигнем много по-вече!
    Нека да определим какво е по-наложащо и кой с какво може да помогне ?
    Илиан е прав, можем да си помогнем сами, мисля си, че горивото, за да отида на протеста, ми е 100 лв. Вместо това, бих ги изпратил в посочена сметка. Ако и други мислят като мен, пишете, нещата могат да се получат. Лазарово ми е на сърце, нека го запазим ! Поздрави !

    Коментар


    • #17
      От: Лазарово, под въпрос

      Първоначално публикуван от simo_tonev Преглед на мнение
      Илиан е прав, можем да си помогнем сами, мисля си, че горивото, за да отида на протеста, ми е 100 лв. Вместо това, бих ги изпратил в посочена сметка. Ако и други мислят като мен, пишете, нещата могат да се получат. Лазарово ми е на сърце, нека го запазим ! Поздрави !
      Аз съм екологично чист, колата ми е на газ и харчи по малко от тази на Симо, но пак поне 50 лв. и един цял работен ден. Кое ще е по удачно да събираме пари или да правим масовка .
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • #18
        От: Лазарово, под въпрос

        Първоначално публикуван от simo_tonev Преглед на мнение
        Илиан е прав, можем да си помогнем сами, мисля си, че горивото, за да отида на протеста, ми е 100 лв. Вместо това, бих ги изпратил в посочена сметка. Ако и други мислят като мен, пишете, нещата могат да се получат. Лазарово ми е на сърце, нека го запазим ! Поздрави !
        Добро предложение

        Коментар


        • #19
          От: Лазарово, под въпрос

          Предлагам да събираме пари, че е по-лесно. И аз влизам със 100 лв
          Samurai Gemax

          Коментар


          • #20
            От: Лазарово, под въпрос

            И аз ще вляза със сто лева, някой би ли звъннал на Стоян, че явно е зает напоследък.
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #21
              От: Лазарово, под въпрос

              И аз мога да помогна с гориво за машините,които ще работят по трасето евентуално !
              Или с пари в брой !

              Коментар


              • #22
                От: Лазарово, под въпрос

                Аз ще даря материали( ленти) и труд, но имам въпрос - колко е таксата участие на Лазарово и има ли я въобще? Щото знам, че състезателите наистина харесват това състезание и ако всеки е готов да отдели по 20-30 лева повече, също е сериозен ресурс.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #23
                  От: Лазарово, под въпрос

                  Благодаря за желанието за помощ, ще се възползваме.

                  Наистина напоследък времето ми е доста кът и не мога всеки ден да пиша във форума.

                  За Лазарово ще имаме нужда освен от пари и от помощ за изграждане на трасето - ограждане, колчета и т.н. Всяка година съм ходил там по 3-4 съботи и недели и за самото състезание от сряда до неделя. Заедно със Зари и хора от селото сме ограждали всичко измислено предварително сряда, четвъртък и петък до към обяд. Сега ще имам само петък за всичко.

                  За 2018 няма да имам тази възможност. Ще мога да отида няколко съботи и недели и от петък за самото състезание.

                  Ще се чуя със Цури за да ми каже как да събираме средстава от приятели на състезанието. Може би ще е по банкова сментка или директно на него да се изпратят.

                  Колкото и да се правим на професионалисти в траля, всъщност все още сме си аматьори.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Лазарово, под въпрос

                    Мога да помогна за изграждане на зоните. Мога да дойда една събота, или неделя, ще се уточня със Стоян кога, както и преди самото състезание евентуално от петък сутринта.
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • #25
                      От: Лазарово, под въпрос

                      И аз съм в кюпа със стотака освен таксата която ще платя за участие !!! Живот и здраве
                      NISSAN Terrano II 2.4 i 12v
                      Колкото ви е по проходим джипа толкова повече ще ходите пеша за трактор

                      Коментар


                      • #26
                        От: Лазарово, под въпрос

                        Понеже вече времето напредва ето къде може да изпратите вашата финансова подкрепа за състезанието. Средствата пращайте на Цури, кмета на селото.

                        Еконт Кнежа, Цветан Иванов, 0895649803

                        Коментар


                        • #27
                          От: Лазарово, под въпрос

                          Лазарово се случи и тази година. Благодарим на всички приятели, които помогнаха със средства на направим за поредна година това емблематично състезание.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X