Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Траялен шампионат 2018

    Идва време за епизод 6.

    Годишната среща тази година се очертава да е януари. Сега е време да споделим какво е било добре и какво не в тазгодишното пето, юбилейно издание.

    Ще има промени в състезанията, това се сигурно.

    Зверино за мое огромно съжаления отпада. На гол тумбак, чифте пищови. Само е желание не става.

    Лазарово е под голям въпрос, ще отворя отделна тема за проблемите там.

    Като начало може да направим разбор на 2017. Г-н Председателят също ще каже вещото си мнение. И така нещата едно по едно ще се избистрят.

  • #2
    От: Траялен шампионат 2018

    Кой е Председателя ?
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • #3
      От: Траялен шампионат 2018

      Генчо, не следиш развтието на Траялния Шампионат.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • #4
        От: Траялен шампионат 2018

        Има какво да помислим и да анализираме,за изминалата година.
        Аз мисля,че прогрес има защото го видях и го споделих.
        Има траялни състезатели,които са израснали във управлението и владеенето на машините си,честно казано доставя удоволствие да се наблюдава това от страни.
        Мисля си да предложа на годишната ни среща нещо което,ще внесе разнообразие при организаторите и респективно при състезателите.
        Това,че Зверино отпада е жалко,защото на мен лично ми харесваше,много и ми допадаше атмосферата в която попада човек.
        Време е да обсъдим и преговорим колко състезания е възможно да има в траялният шампионат на България на този етап от развитието ни.
        Но общо взето вървим в правилната посока и ако се замислим,какво беше преди и какво е сега може ясно да видим колко сме по-вещи в траялното дело
        Последно редактирано от rock crawler; 27-11-17, 22:46. Причина: допълнение

        Коментар


        • #5
          От: Траялен шампионат 2018

          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
          Идва време за епизод 6.

          Годишната среща тази година се очертава да е януари. Сега е време да споделим какво е било добре и какво не в тазгодишното пето, юбилейно издание.
          Ще се допускат ли състезатели на срещата или пак ще е при "закрити врата"?
          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение

          Зверино за мое огромно съжаления отпада.
          Това е наистина лоша новина.Това беше най-хубавото състезание от Шампионата
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • #6
            От: Траялен шампионат 2018

            Срещата е за организаторите на кръговете, вече навсякъде организаторите за клубове.

            Самата среща не е отворена, но пък клубовете избират и изпращат представители.

            Коментар


            • #7
              От: Траялен шампионат 2018

              Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
              Ще се допускат ли състезатели на срещата или пак ще е при "закрити врата"?

              Това е наистина лоша новина.Това беше най-хубавото състезание от Шампионата
              Не е лошо да помислите за един кръг в Стара Загора. Мисля, че е прекрасно място и в центъра на България. И опитни състезатели и съдии и организатори има
              Samurai Gemax

              Коментар


              • #8
                От: Траялен шампионат 2018

                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                Самата среща не е отворена......
                Това според мен не е правилно!
                Трябва да има и състезатели(утвърдени) и то от всички класове!


                Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                Не е лошо да помислите за един кръг в Стара Загора. Мисля, че е прекрасно място и в центъра на България. И опитни състезатели и съдии и организатори има
                Благодаря Жоро,честно казано съм мислил доста по този въпрос,но мисля че ще ни дойде в повече!
                Ако тук в СТЗ не бяхме толкова завистливи,подмолни,горделиви и т.н. ,можеше да сме център на офроуда в БГ с трофи състезание,траял и най-големия събор!Само едно рали щеше да ни липсва
                Но........като гледам какви са хората тук май,че скоро нищо няма да имаме!
                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                0897937797....по всяко време!

                Коментар


                • #9
                  От: Траялен шампионат 2018

                  Лясковец също отпада,освен ако някой друг не се заеме.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Траялен шампионат 2018

                    ?????????

                    Коментар


                    • #11
                      От: Траялен шампионат 2018

                      Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                      Но общо взето вървим в правилната посока
                      Според мен вървим в грешната посока.За съжаление.Аз дори не мисля да карам догодина.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Траялен шампионат 2018

                        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                        Според мен вървим в грешната посока.За съжаление.Аз дори не мисля да карам догодина.
                        Посоката е правилна,трябва да има развитие,не трябва да се буксува на място...въпреки всички трудности експериментирахме през този така труден сезон за нас и нещата се опровергаха.Още на Лазарово вкарахме новости и то успешни и подкрепяни от състезателите,а на Зверино направихме пробно затворено трасе за каране по двойки и нещата си дойдоха на мястото-такъв ентусиазъм и еуфория скоро не бях виждал...
                        Прецедателя какво мнение може да изрази за тазгодишните траяли след като е присъствал само на Лясковец не ми е много ясно.Ако беше вникнал в проблемите на шампионата може би 2018 щеше да ни има в календара...нищо лично няма,просто размишлявам на глас.
                        ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Траялен шампионат 2018

                          И последно:предостъпвам мястото си на срещата на "утвърдения състезател и организатор"-Милен Дечев.
                          Пожелавам Ви успех.Това е сериозно.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Траялен шампионат 2018

                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            Лясковец също отпада
                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            Аз дори не мисля да карам догодина.
                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            И последно:предостъпвам мястото си на срещата на "утвърдения състезател и организатор"-Милен Дечев.
                            Благодаря ти много,но в предвид горе изложеното се подразбира,че нямаш "място" на срещата така,че не виждам какво ми предостъпваш?!??
                            Но все пак съм трогнат от вниманието ти

                            П.П. По-добре на хората в устата отколкото в краката
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Траялен шампионат 2018

                              А сега по същество:
                              При положение,че Зверино и Лясковец отпадат а Лазарово е под въпрос,какво ще стане с траялния шампионат?!
                              Ще има ли такъв въобще през 2018г.?
                              Миналата година отпадна и Разград което беше хубаво състезание(поне за мен) тази година ако отпаднат още 2-3 състезания траяла май си отива?!
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X