Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Траялен шампионат 2018

    Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
    Ще ми бъде полезно да получа инфрмация за по-старите състезания, (тази година имаше 10 годишнина). Кога за пръв път и къде в България е организирано такова състезания. Някоя по-стара снимка на първите машини които са участвали и т.н. Моля за информация в темата или на мейл - denislav.dimitrov@lebedka.bg Благодаря предварително.Поздрави!
    Дени, аз имам снимки от 2012 до 2017 г. от почти всички състезания. Ако смяташ, че нещо ще ти е полезно кажи да ти пратя.А това е темата за първото Лазарово http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=29850Има снимки в края на темата.

    Коментар


    • #77
      От: Траялен шампионат 2018

      Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
      Дени, аз имам снимки от 2012 до 2017 г. от почти всички състезания. Ако смяташ, че нещо ще ти е полезно кажи да ти пратя.А това е темата за първото Лазарово http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=29850Има снимки в края на темата.
      Благодаря, ще разгледам и ще си взема каквото си харесам.

      Поздрави!
      PowerWinchBulgaria
      TOYOTA 4RUNNER
      0899727443

      Коментар


      • #78
        От: Траялен шампионат 2018

        Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
        Благодаря, ще разгледам и ще си взема каквото си харесам.

        Поздрави!
        Може да ползваш и снимките на Веско :https://www.facebook.com/pg/BgOffroa...os/?tab=albums
        NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
        ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

        Коментар


        • #79
          От: Траялен шампионат 2018

          Да внеса малко яснота относно Шампионат 2018, вече имаме проекто състезания. Ще са минимум 4. Скоро ще имаме и официален календар на състезанията.

          Началото на февруари ще се обяви и правилника и техническите изисквания за 2018, едва ли ще има някакви сериозни промени спрямо последните години.

          Коментар


          • #80
            От: Траялен шампионат 2018

            Уураааааааааа

            Ще се кара и през 2018

            Отивам да заварявам машината
            Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

            www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

            Коментар


            • #81
              От: Траялен шампионат 2018

              Трябва да караме, щото не се издържа вече...
              Гемакса има някаква идея да намалим броя на съдиите, защото и те са сериозен разход. Обичам ги всичките, някой да не остане с грешно впечатление!!!
              Георги Донев, 0889 437 687
              Nissan Patrol Y60

              Коментар


              • #82
                От: Траялен шампионат 2018

                Ако се премахнат помощните средства може един съдия да бъде на зона.Другия вариант е всеки клуб да поема солидарно задълженията по разходите за съдии.А има и трети вариант,всеки състезател да съдииства,когато не кара в зоната.За много години и успешни финали.

                Коментар


                • #83
                  От: Траялен шампионат 2018

                  Аз предлагам да махнем всички наказания и всички съдии. Както и правилниците.
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #84
                    От: Траялен шампионат 2018

                    Съдиите в траяла изнасят цялото състезание,имат страшно много опит и затова състезанията минават на високо ниво и без инциденти.ако всичко това се случва е изцяло благодарение на тях и ДЕНИ и организатора на даденото състезание.за по обективно водене са нужни поне двама съдии в зона ,тоест 8 това е задължителния брои да е обективно .НО МОЖЕ И 3 КАРАИТЕ НА ВОЛЯ.Единствено в траяла съдиите идваме на собствени разноски и не получаваме нищо така че колко още да дадем.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Траялен шампионат 2018

                      Защо не предлагате варианти с които да си помогнем да го има този траял,а само се дразните един друг????

                      Коментар


                      • #86
                        От: Траялен шампионат 2018

                        Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                        Защо не предлагате варианти с които да си помогнем да го има този траял,а само се дразните един друг????
                        Защото няма състезания през зимния период,и се чудят какво да правят!
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • #87
                          От: Траялен шампионат 2018

                          Аз имам решение за себе си. Тази година няма да съдийствам, щото много скъпо излизам на състезателите. Що да не си тракам коли в сервиза, да изкарам за уикенда някой друг лев, а да губя три дни по пътищата, да троша кола по поляните, да харча гориво, време и пари.
                          Желая успех на всички.
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #88
                            От: Траялен шампионат 2018

                            Аз за себе си също съм решил проблема.Няма да съдииствам на траялните състезания за да облекча разходите на организаторите.Ще си работя три дни в сервиза и ще си изкарам 500лв и 150 от разноски по траялно състезание . Ще си изкарам уикенда с кеф без да си съсипвам нерви в обяснение на състезатели в кавички от Стандартен клас. Не всички разбира се .Новоизлюпени звезди със самучувстви и 0 покритие и единствения начин да го забележат е да спорят със съдиите.Други залязващи звезди които правят всевъзможни циркове отново да се сетят за тях.Блогодаря но това не беше траяла които създадохме и помагхме много хора.Успех в траялния шампионат, ще се справите.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Траялен шампионат 2018

                              Аз и още няколко човека си скъсахме задниците, за да ги има въпросните състезания. Губихме време, трошихме нерви и пари. Аз не съм сериозен бизнесмен, или рентиер. Всеки един ден, в който ме няма в гаража ми носи загуби.
                              Едно двудневно състезание излиза на организатора между пет и осем хиляди лева, които съответно се просят от спонсорите. Това са тениски, купи, машиносмени на машини, колчета, ленти, химически тоалетни и куп други. Отделно струва стотици часове време на хората, които са си дали задниците под наем, само и само да се случи това и великите шампиони да заповядат, да си платят огромната такса от петдесет лева, за да карат два дни и после да мърморят. Всеки може да смята задачи за втори клас. Средно двадесет и пет екипажа по средно петдесет лева какво точно покриват от разходите на организатора. И защо аджеба се хванахте за съдиите? Какво точно ви бъркат в задниците?
                              Всеки има познати, интересувайте се колко излизат делегираните съдии към БФАС за едно състезание към въпросната Педерация. Изобщо няма да ви хареса цената.
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • #90
                                От: Траялен шампионат 2018

                                На мен ми се кара и искам да има траял . Спрете да пишете кой какво няма да направи , и кой защо няма да дойде .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X