Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Траялен шампионат 2018

    Здравейте и от Пауър Уинч България! Техническите въпроси за трасета, правилник, организация на състезания и сидии ще оставя на организаторите, но ще Ви споделя гледната точка "меркантилна" на един подръжник на шампионата и отбор.

    1. Пауър Уинч България ЕООД ще подкрепи всички състезания през 2018 незвисимо къде се провеждат и колко са на брой.
    2. Продължаваме да подкрепяме "Power Winch TEAM" (сътезателите ще решат в кой клас), Милен и Жоро ще Ви се явят с нова машина и ще Ви "спукат от бой"
    3. Според мен - цялостно управление на шампионата няма, стратегия (средносрочна поне) няма, правят се регионални състезания (организаторите си знаят какво им коства това), след всяко състезания върви дискусия във форума и накрая на годината отразяваме субективно според собствени мнения как е минала годината. Аз присъствам на състезания от 2 години, в много отношения нещата се подобряват, но "вървим напред" с ниска скорост. Какво според мен трябва да се направи за да се привлeкат повече спонсори и да се направят сътезанията по-атрактивни и полулярни:

    - клас "оригинал" или както решите да се казва, където всеки собственик на 4х4 може да стартира и завърши, да усети тръпката на състезанието за да се вдигне и да отиде на следващото, това ще донесе повече участници, повече фенове, повече публика спонсорите искат ТОВА. Който е бил в Македония на трофито може да сподели каква е атмосферата с няколко хиляди души публика.
    - аз лично поемам ангажимент да направя няколко срещи Декември и Януари за да се опитам да намеря генерални спонсори за шампионата, имам организирани срещи за спонсорство на отбора и ще направя всичко възможно да намеря подкрепа за целия шампионат, съветвам всички стезатели да се опитат да си намерят спонсори (ако не знаете как ми се обадете);
    - една среща на организаторите годишно - абсолютно недостатъчно, минимум две - в началото и в края на сезона, между тези две срещи се работи за следващата година, в момента аз имам идеи които споделям с някои от Вас по телефона, искам да ги изложа на среща на организаторите, да попитам и да получа съдействие за детайлите от които нямам понятие - как да стане това? Искам да направя неща за които не виждам смисъл да губя време (до срещата Януари). Не забравйте че големите фирми приключват с бюджетите си за следващата година - ноември, декеври. Когато Януари започнем да чукаме на вратите всичко ще е приключило. Всеки шампионат има нужда от стегнат работещ ръководен орган който да го движи напред. Аз нямам понятие от траял, но имам опит в преговори и продажби, маркетинг и управление, ако имате желание - възползвайте се.

    Генерално имаме два пътя - едни и същи хора с регионални изключения да се събираме няколко пъти годишно, Вие да покарате, ние да си направим "туризъм", след това да има малко теми за караници по форума и на това да го наричаме "шампионат" и другия по-трудния път е да се опитаме да направим траяла популярен. Това става с много работа, тичане, средства и най-вече със сърце. Когато един спорт е популарен тогава има спонсори, медии, публика. Не Ви ли се кара пред 3000 (три хиляди) души публика? Защото на мен ми се "спонсорира" пред 3000 (ТРИ ХИЛЯДИ) души публика. Не искате ли всеки сътезател и организатор да може с високо вдигната глава да отиде и да си потърси спонсори? Какво можем да им предложим в момента?

    Предлагам Ви да се направи среща маскимално бързо, срещата да бъде на две части - обща за всички желаещи да присъстват и след това на организаторите, (ще се радвам да присъствам) Да обединим усилията си и да решим по-кой път ще се върви. Независимо от взетите решения аз съм на разположение на всеки организатор да съдействам с каквото ми е по-силите, но ми се цели по-високо.....

    Не на последно място искам да благодаря на всички за успешната 2017. Извинявам се за пропуските (Зверино), но ще се реванширам.

    Поздрави на всички!
    Последно редактирано от denny_mir; 03-12-17, 14:50.
    PowerWinchBulgaria
    TOYOTA 4RUNNER
    0899727443

    Коментар


    • #62
      От: Траялен шампионат 2018

      Поклон на Дени.
      Независимо от класиране и от това колко е счупена машината при най-малката награда в края на състезание ми е кеф. Въпросът е в уважението че си дошъл участвал пък дори и без класиране, това доставя удоволствие.
      Сега е сезонът в който се подготвят машините, лично аз съм в застой докато не се реши какви класове ще има и колко състезания. За сега имам мерак за участие дано не се изпари ама едва ли. За наказанията каквото решите това ще е. Претенции нямам. Редно е да се вземат решения съобразени с машините на всички участници в шампионата.
      Terrano 1 CRV ski doo formula 500
      И ЛУАЗ за един ден.О898678333

      Коментар


      • #63
        От: Траялен шампионат 2018

        Подкрепям Дени! Сега е момента да се говори с големите компании. Последните състезания правихме застраховки. Добра практика е, но нека не се прави на "парче". Нека се сключи договор с една от големите застрахователни компании, която да стане основен спонсор на шампионата и всички застраховки се правят през нея, като съответно се договорят параметрите за спонсорство.
        Дени е готов да помага и определено има опита да го направи, за това заставам зад него.
        Only The Best Is Enough!!!
        Lada Niva - LZ5JU / LZ7C
        Апартаменти Панорама
        www.pamporovo.ooo

        Коментар


        • #64
          От: Траялен шампионат 2018

          Подкрепям Дени!
          Предлагам правилника да бъде максимално опростен. Така по- лесно ще се прилага и спазва.
          Предлагам състезанията да бъдат малък брои, но тежки за които човек да се готви цяла година.

          Коментар


          • #65
            От: Траялен шампионат 2018

            Много добре !
            Това е едно правилно,кратко анонсиране от страна на Дени,което ще трябва да обсъдим на срещата ни с него и да се захващаме за работа.

            Коментар


            • #66
              От: Траялен шампионат 2018

              Може да помислете и за някаква реклама извън нашите среди, за да се привлече търсената обикновена публика и съответно спонсори. Много познати ме питат какво значи "Траялен шампионат" като го прочетат на някоя тениска.
              Имах и състезателни амбиции, но и тая година няма да я бъде. Успех на всички, ако мога да помагам с нещо, звънкайте.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • #67
                От: Траялен шампионат 2018

                Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
                Здравейте и от Пауър Уинч България! Техническите въпроси за трасета, правилник, организация на състезания и сидии ще оставя на организаторите, но ще Ви споделя гледната точка "меркантилна" на един подръжник на шампионата и отбор.

                1. Пауър Уинч България ЕООД ще подкрепи всички състезания през 2018 незвисимо къде се провеждат и колко са на брой.
                2. Продължаваме да подкрепяме "Power Winch TEAM" (сътезателите ще решат в кой клас), Милен и Жоро ще Ви се явят с нова машина и ще Ви "спукат от бой"
                3. Според мен - цялостно управление на шампионата няма, стратегия (средносрочна поне) няма, правят се регионални състезания (организаторите си знаят какво им коства това), след всяко състезания върви дискусия във форума и накрая на годината отразяваме субективно според собствени мнения как е минала годината. Аз присъствам на състезания от 2 години, в много отношения нещата се подобряват, но "вървим напред" с ниска скорост. Какво според мен трябва да се направи за да се привлeкат повече спонсори и да се направят сътезанията по-атрактивни и полулярни:

                - клас "оригинал" или както решите да се казва, където всеки собственик на 4х4 може да стартира и завърши, да усети тръпката на състезанието за да се вдигне и да отиде на следващото, това ще донесе повече участници, повече фенове, повече публика спонсорите искат ТОВА. Който е бил в Македония на трофито може да сподели каква е атмосферата с няколко хиляди души публика.
                - аз лично поемам ангажимент да направя няколко срещи Декември и Януари за да се опитам да намеря генерални спонсори за шампионата, имам организирани срещи за спонсорство на отбора и ще направя всичко възможно да намеря подкрепа за целия шампионат, съветвам всички стезатели да се опитат да си намерят спонсори (ако не знаете как ми се обадете);
                - една среща на организаторите годишно - абсолютно недостатъчно, минимум две - в началото и в края на сезона, между тези две срещи се работи за следващата година, в момента аз имам идеи които споделям с някои от Вас по телефона, искам да ги изложа на среща на организаторите, да попитам и да получа съдействие за детайлите от които нямам понятие - как да стане това? Искам да направя неща за които не виждам смисъл да губя време (до срещата Януари). Не забравйте че големите фирми приключват с бюджетите си за следващата година - ноември, декеври. Когато Януари започнем да чукаме на вратите всичко ще е приключило. Всеки шампионат има нужда от стегнат работещ ръководен орган който да го движи напред. Аз нямам понятие от траял, но имам опит в преговори и продажби, маркетинг и управление, ако имате желание - възползвайте се.

                Генерално имаме два пътя - едни и същи хора с регионални изключения да се събираме няколко пъти годишно, Вие да покарате, ние да си направим "туризъм", след това да има малко теми за караници по форума и на това да го наричаме "шампионат" и другия по-трудния път е да се опитаме да направим траяла популярен. Това става с много работа, тичане, средства и най-вече със сърце. Когато един спорт е популарен тогава има спонсори, медии, публика. Не Ви ли се кара пред 3000 (три хиляди) души публика? Защото на мен ми се "спонсорира" пред 3000 (ТРИ ХИЛЯДИ) души публика. Не искате ли всеки сътезател и организатор да може с високо вдигната глава да отиде и да си потърси спонсори? Какво можем да им предложим в момента?

                Предлагам Ви да се направи среща маскимално бързо, срещата да бъде на две части - обща за всички желаещи да присъстват и след това на организаторите, (ще се радвам да присъствам) Да обединим усилията си и да решим по-кой път ще се върви. Независимо от взетите решения аз съм на разположение на всеки организатор да съдействам с каквото ми е по-силите, но ми се цели по-високо.....

                Не на последно място искам да благодаря на всички за успешната 2017. Извинявам се за пропуските (Зверино), но ще се реванширам.

                Поздрави на всички!
                +1

                Коментар


                • #68
                  От: Траялен шампионат 2018

                  - клас "оригинал" или както решите да се казва, където всеки собственик на 4х4 може да стартира и завърши, да усети тръпката на състезанието за да се вдигне и да отиде на следващото, това ще донесе повече участници, повече фенове, повече публика спонсорите искат ТОВА.

                  Началото е много важно,а апетитът идва с яденето!
                  Ако имате желание,ще стане.
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • #69
                    От: Траялен шампионат 2018

                    Нека не забравяме отговорноста която носят организаторите за всички екипажи. Разбираемо е че "новаци" могат да направят поразии когато ги "удари" адреналина. Смятам че това може да се предотврати с подходящо трасе "зони" и адекватни правила и инструктаж, не на последно място и рутинирани (респектиращи) съдии. Моля организаторите да помилслят върху това.

                    Весели празници на всички!
                    PowerWinchBulgaria
                    TOYOTA 4RUNNER
                    0899727443

                    Коментар


                    • #70
                      От: Траялен шампионат 2018

                      Някакво развитие?

                      Коментар


                      • #71
                        От: Траялен шампионат 2018

                        Много бързаш,те шефовете още не са изтрезнели!!!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Траялен шампионат 2018

                          Здравейте и за много години! От мен следното - първата среща с една от големите петролни компании е проведена. Маркетинг мениджъра е позитивен към идеята но одобренията идват от централата на компанията извън страната. Поради това съм поръчал на рекламната агенция с която работя да направи презентация на Траялния шампионат (разполагам с достатъчно данни от 2016 и 2017). Очаквам до седмица, две презентацията да е готова на български и английски и да мога да я изпратя на петролната компания и да очакваме решение. Ще продължа с планираните от мен срещи. На срещата на организаторите ще имам готовност да споделя идеите си детайлно. Очаквам включване.

                          Поздрави!
                          Последно редактирано от denny_mir; 07-01-18, 14:15.
                          PowerWinchBulgaria
                          TOYOTA 4RUNNER
                          0899727443

                          Коментар


                          • #73
                            От: Траялен шампионат 2018

                            Ще ми бъде полезно да получа инфрмация за по-старите състезания, (тази година имаше 10 годишнина). Кога за пръв път и къде в България е организирано такова състезания. Някоя по-стара снимка на първите машини които са участвали и т.н. Моля за информация в темата или на мейл - denislav.dimitrov@lebedka.bg Благодаря предварително.

                            Поздрави!
                            PowerWinchBulgaria
                            TOYOTA 4RUNNER
                            0899727443

                            Коментар


                            • #74
                              От: Траялен шампионат 2018

                              Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
                              Здравейте и за много години! От мен следното - първата среща с една от големите петролни компании е проведена. Маркетинг мениджъра е позитивен към идеята но одобренията идват от централата на компанията извън страната. Поради това съм поръчал на рекламната агенция с която работя да направи презентация на Траялния шампионат (разполагам с достатъчно данни от 2016 и 2017). Очаквам до седмица, две презентацията да е готова на български и английски и да мога да я изпратя на петролната компания и да очакваме решение. Ще продължа с планираните от мен срещи. На срещата на организаторите ще имам готовност да споделя идеите си детайлно. Очаквам включване.

                              Поздрави!
                              Браво Дени.Покажи им как се прави
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Траялен шампионат 2018

                                Браво Дени!
                                Здраве и късмет през Новата 2018г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X