Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

    Здравейте! Трябва вече да се похваля като собственик на гореописания автомобил. Преминавам от секцията Нисан в Киа. Благодаря на Камен Ангелов за търпението при дългите ни беседи. По същество - Автомобила е закупен от КИА България. Първа регистрация 2009г. С нов акумулатор и нови гуми (може би са зимни). Реални 143 х.км. Всичко това естественно, и това, че не е нов внос, се отрази и на ценообразуването. Естествено, че ще има доста въпроси по експлоатацията на този напълно непознат за мен автомобил. Сега ще пробвам със снинки. Ако не стане, ще пробвам с линк към албума.


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171125_121318.jpg
Прегледи:1
Размер:863.0 КБ
ID:6139589

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171125_111020.jpg
Прегледи:1
Размер:949.4 КБ
ID:6139590

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171125_105512.jpg
Прегледи:1
Размер:722.5 КБ
ID:6139591

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171123_152917.jpg
Прегледи:1
Размер:342.5 КБ
ID:6139592

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171123_153030.jpg
Прегледи:1
Размер:149.4 КБ
ID:6139593

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171123_152946.jpg
Прегледи:1
Размер:400.4 КБ
ID:6139594

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171123_155020.jpg
Прегледи:1
Размер:635.2 КБ
ID:6139595
    Последно редактирано от Mil68; 25-11-17, 14:25. Причина: линк ..
    Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

  • #2
    От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

    Добре дошъл в отбора на Киа.
    Честито,и много безаварийни километри.
    Не виждам теглич,но предполагам ще и сложиш.
    Ако не си продал караваната де,ама не ми се вярва.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #3
      От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

      Благодаря! Сега и по лесно ще ме познаеш по нашите места . В процес съм на търсене на теглич. Бях видял някъде в нета Старозагорска фирма , която продава и монтира полски тегличи, но не я намирам. Има време до 31.03., когато ще е първото пътуване като композиция.
      Поздрави!
      Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

      Коментар


      • #4
        От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

        Честито! Много да те слуша. Изглежда много добре, но защо е с джанти от стария модел? Относно теглича - в Пловдив на бул. В. Левски срещу Била има магазин за тегличи.

        Коментар


        • #5
          От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

          Благодаря! Относно джантите, не съм обърнал внимание. Предполагам, че 16-ките са такива, а повечето са със 17- ки. Благодаря и за подсказката за тегличи. Нещо фирма или телефонен номер?! Разбирам от аватара Ви, че и Вие сте такава КИА. Моля за мнения, съвети и коментари. Благодаря!
          Последно редактирано от Mil68; 25-11-17, 21:04. Причина: Допълнение
          Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

          Коментар


          • #6
            От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

            Айде честита да ти е . Много безаварийни километри да и направиш. Дай тел. като се прибирам към Велинград да пием по бира.

            Коментар


            • #7
              От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

              Първоначално публикуван от Mil68 Преглед на мнение
              Благодаря! Относно джантите, не съм обърнал внимание. Предполагам, че 16-ките са такива, а повечето са със 17- ки. Благодаря и за подсказката за тегличи. Нещо фирма или телефонен номер?! Разбирам от аватара Ви, че и Вие сте такава КИА. Моля за мнения, съвети и коментари. Благодаря!
              Адреса е ул. "В. Левски" 48, познат си го беше поръчал и аз пътьом го вземах. Телефон и фирма не пазя. Джантите са 16-ки до 2006г., от 2007-ма на фейслифтовите са 17-ки. В Самоков дълго време се продаваше едно такова Соренто със старите джанти.

              Коментар


              • #8
                От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

                Намерих го магазина с гугълстрийт. Видях го точно, но са замъглили името. Но знам как да го намеря при следващото ходене до Пловдив. Благодаря! Благодаря и на всички колеги, които ми помагат и на ЛС. Лека седмица.
                Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                Коментар


                • #9
                  От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

                  Един въпрос. Тераното е парт тайм, и си го минавам на ГТП нормално. Киата все някога е на преглед. Трябва ли някаква специална програма да има пункта за ГТП, или си минавам на валовете като обикновена кола?
                  Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                  Коментар


                  • #10
                    От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

                    Ако е фул-тайм, задължително го кажи на ГТП преди валовете!
                    Животът е харизан кон според мен...

                    Теди

                    Коментар


                    • #11
                      От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

                      Там е работата, че не е нито парт, нито фултайм. Ондеманд - при поискване. Ще трябва някой притежател на такава кола, който е минавал реално ГТП да сподели. Благодаря!
                      Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                      Коментар


                      • #12
                        От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

                        Нали има неутрална на скоростната кутия?
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

                          Днес минавах. Имаш бушон TCCS долу в краката. Махни го. Валците да ги въртят в срещуположни посоки (те ги знаят тези работи в пункта). Тези джанти са за преди фейслифта. Но са здрави и 16 цолови - предимство. Тези гуми на снимките са M+S, сиреч кал+сняг. Ако не са много стари (не виждам дот-а) ще ти вършат работа целогодишно. Аз доработих моята раздатка с допълнителни режими задно предаване бавни, задно предаване бързи, 4х4 50:50 бързи. Задни бавни е екстра за маневриране с лодка, каравана на асвалта.

                          Успехи!
                          Камен

                          Коментар


                          • #14
                            От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

                            Мога да съдействам за теглича. Сега проверих при доставчика ми,стационарен-290лв със сваляема глава-590лв.Ще има и отстъпка в/у тези цени,поздрави.
                            897237999

                            Коментар


                            • #15
                              От: Още една KIA 2.5 170 к.с. АТ

                              Благодаря Камене. Относно джантите, ами не съм обърнал внимание, но и другата КИА 2009, която гледах, закупена от КИА Пловдив беше със същите джанти. Продаваше я една жена, но изчезна за няколко дни обявата. Беше с доста ниска цена, явно се е продала бързо. Щях да я взема, но документите на колата и сервизните бяха в друг град. Това ни провали сделката. А сегашната КИА ходих два пъти да я гледам и проверявам. В момента , в който не можах да взема Пловдивската, която местодомуваше в София , отидох и взех тази, която гледах. Да от Самоков е продавача, същата, която колегата по горе спомена.
                              Днес се рових в нета. Тези гуми ги дават летни. Вярно на тях пише M+S. ДОТ 3715
                              Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X