Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедесът на/за Veni1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мерцедесът на/за Veni1

    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
    Аз не разбрах Вени какво общо има в целата схема . А и каква е идеята на темата също.
    Малка закачка за разсейване на напрежението.

    Вени е най-отявленият мерцедесар във форума и заслужава да се отъждестви с този автомобил.

    Колкото до фаровете, те бяха причина да забележа колата и т. н. А вкусове различни, та...
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #17
      От: Мерцедесът на/за Veni1

      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      ..
      Вени е най-отявленият мерседесар във форума и заслужава да се отъждестви с този автомобил.

      ..
      Няма толкова дълбок поклон за тебе..

      Ама чак с тоя автомобил - това е реликва, това е икона, това е Мерседес, това е...

      Аз съм само Вени...

      Коментар


      • #18
        От: Мерцедесът на/за Veni1

        Оооо, не съм сигурен, че БЕНЦБОС-а има конкуренция!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #19
          От: Мерцедесът на/за Veni1

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          Като бях дете имахме такъв Мерцедес, возеше като лодка, по спомен 2 тона и кусур купе, този кич особено с тези безвкусно наредени и натрупени фарове , да не говорим че точно това купе ама хич не е бил подходящ за бързак и спортен вид, това тежко купе и с аеродинамика на тухла си е само за спокойно и луксозно возене и каране, отвратен съм как са го съсипали на външен вид, иначе въпросния модел Мерцедес е страхотен и много съжалявам че баща ми го продаде навремето, много ме е яд но...
          Няма такива филми като два тона, забравете го вече това и не за първи път го чета тук! Този мерц не тежи повече от 1600 кила с топ оборудване и най-големия мотор! И как няма да е хубава колата като самия Пол Брак и е дизайнер, човека създал едни от най-красивите серийно производство коли, табакерката, шестицата на БМВ уникална линия дори и днес чупиш врат като мине такова животно покрай тебе. И още много други... Уникални машини, старите мечоци имат душа и една много приятна и класическа линия, сякаш вечна. До скоро наблюдавах на живо една доста педантична реставрация на едно 109 и просто няма такава кола, тва нещо не е за всеки с ръка на сърцето го казвам. Все едно си в машина на времето. ))) Отделно дето е построено буквално като танк.
          Real Recognize Real

          Коментар


          • #20
            От: Мерцедесът на/за Veni1

            Че той серийния 6.3 от 71ва не е ли с автоматична кутия.... т.е. няма ръчна с двигател 6.3

            Коментар


            • #21
              От: Мерцедесът на/за Veni1

              The standard transmission for Europe was a four-speed manual gearbox. A four-speed automatic option was also available. Unusual among mainstream European automakers of the time, Mercedes developed and built their own automatic transmission system. For the six-cylinder models only, a five-speed manual gearbox was also offered, from 1969, though few customers opted for it.

              When the V8-engined cars were introduced in 1970, the default transmission was the four-speed automatic, driven via a fluid coupling rather than the more usual torque converter. Buyers could still opt for a four-speed manual box, however, and benefitted from a price reduction if they did so. The 4.5 litre version (offered from 1971 but only in the US), was fitted with a three-speed automatic box with a torque converter. This engine/transmission combination became more widely available when incorporated in the succesor model.

              Имам съмнения, че автоматичната кутия е k4A025 - GA280SE, но е възможно да е K4C025, а също и всичко останало - това са кутиите, които са поставяни на редовия модел. АМГ може да са направили всичко, което им е дошло на ума, а също и останалото.
              Последно редактирано от Veni1; 03-12-17, 18:43.

              Коментар


              • #22
                От: Мерцедесът на/за Veni1

                Басси, като прочетох първото мнение, си викам, Вени от кога има такова бижу и аз да не знам... Даже мислех да паля, да ходя на гости, да го видя на живо и тествам. Пък то какво било. Ама пък Дай Боже да има един ден...
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #23
                  От: Мерцедесът на/за Veni1

                  Извинявам се на Вени,че не е по тематаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171209_143506.jpg
Прегледи:1
Размер:428.4 КБ
ID:5776054Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171209_143516.jpg
Прегледи:1
Размер:426.2 КБ
ID:5776055Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171209_143401.jpg
Прегледи:1
Размер:503.5 КБ
ID:5776056 Един Мерцедес на колегата Цеци в Бяла Слатина.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мерцедесът на/за Veni1

                    Тъкмо щях да кажа, че не съм го виждал тоя бонбон в Пловдив..

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X