Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Новото" Terrano на sparkybg

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Новото" Terrano на sparkybg

    Не е преработка. Явно тераното си е така, или поне част от всичките.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: "Новото" Terrano на sparkybg

      ...а аз си човъркам....


      Това е възстановено от кажи-речи безнадеждно състояние. Ще излезе че и за скулптор ставам. Това е втория опит де.

      Крайния ефект от първия е това. Нужните корекции са добавени във това на горната снимка, с цел тапицерията да се опъне както трябва и центъра и да потъне колкото трябва:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180807_172944.jpg
Прегледи:1
Размер:300.9 КБ
ID:5796235

      Как се шие автотапицерия с домашна шевна машина Toyota ще разправям друг път, че сега още бълвам разни работи.

      Всичките седалки ще станат като щофьорската - плат на "активната" зона и страници и гърбове от изкуствена кожа.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: "Новото" Terrano на sparkybg

        Държиш ни в напрежение и не казваш - завинти ли новата моторетка?
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • От: "Новото" Terrano на sparkybg

          Не още.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: "Новото" Terrano на sparkybg

            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Държиш ни в напрежение и не казваш - завинти ли новата моторетка?
            Да де, само ни баламосва с некви интериори !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: "Новото" Terrano на sparkybg

              Браво! Това е най-добрия вариянт за тапицерия. Аз моята чиста кожа я изтраях до Юни месец и и нахлузих китайски калъфи. Зимата малкия мрънка, че му е студено на д-то, лятото му парело...

              Язък, че е светла кожа и в много добро състояние.


              Аз сега съм на тема биалети. А и предните накладки са ми за смяна.
              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • От: "Новото" Terrano на sparkybg

                Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                Браво! Това е най-добрия вариянт за тапицерия.
                Ако не си ги шиеш сам, ценото хич не е за пред хора. На мен ми съобщиха нещо като 1600лв за 4-те седалки. Дали е включвало и възстановяване на дунапрена отдолу не знам, ама и да е, определено не е моята цена.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: "Новото" Terrano на sparkybg

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Ако не си ги шиеш сам, ценото хич не е за пред хора. На мен ми съобщиха нещо като 1600лв за 4-те седалки. Дали е включвало и възстановяване на дунапрена отдолу не знам, ама и да е, определено не е моята цена.
                  То изпадат кожени салони на половината на тази цена в перфектно състояние.
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • От: "Новото" Terrano на sparkybg

                    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                    То изпадат кожени салони на половината на тази цена в перфектно състояние.
                    1. Не иаксм кожен!
                    2. Не искам кожен!
                    3. Не искам кожен!
                    4. Не изпадат за късо. Дори изпаднали от дълго (само предни, щото задните са различни) "перфектното" състояние е само привидно. Отдолу е "леле майко"! Купих такива, но не кожени. На снимката е именно възстановения дунапрен от "перфектна" седалка. Раздувката на другата и тя е тръгнала - осезаемо външната е по-мека вътрешната. А и шишовете на възстановената се крепяха на честна дума.
                    5. Съвсем не изпадат за късо след 2004-та - друг дизайн са, барабар с дунапрена отдолу. От преди 2004-та се намират.
                    6. Още по-проблематично е да излязат читави такива с ербеци.

                    2 месеца и кусур съм търсил да купя цял читав НЕ КОЖЕН салон за късо терано. Няма, и в склада няма, и от Русия не карат. За дълго се намират, за късо - не. И пак като махнеш калъфите отдолу дунапрена е леле майко!
                    Последно редактирано от sparkybg; 13-08-18, 10:36.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: "Новото" Terrano на sparkybg

                      За доста тапицерски изпълнения - Боби Факултето - 0897 63 28 77. Ползвал съм го за гюрука на Самурая. Прави и други неща. Пробва с висока цена, после се разбирате. Много точен и стабилен. Работи бързо. Намира се... у факултето.

                      Коментар


                      • От: "Новото" Terrano на sparkybg

                        Свърши тя... Ако търся някой за тапицерията ще е единствено да ми направи сивите декоративни шевове.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: "Новото" Terrano на sparkybg

                          Аз лично държах да са кожени и си намерих ... на островът са по-евтини... по-лесно чистене.... между другото успях и да сменя гумения волан на '97-мака с кожен има само една лека особенност свързана с пластината на клаксона...
                          Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
                          X-trail 2.2 Di 2003
                          Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

                          Коментар


                          • От: "Новото" Terrano на sparkybg

                            Пак - иде реч за след 2004 и късо, не кожа а плат. Това са 3 години производство само.

                            От 1992 до 2003 са 12 години, и всичките са еднакви като кройка - да, намират се.

                            Впрочем ако махнеш кожата това отдолу хич няма да ти хареса
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: "Новото" Terrano на sparkybg

                              Впрочем ако махнеш кожата това отдолу хич няма да ти хареса [/QUOTE]

                              Ще има ръжда по купето ли (под задната седалка)?
                              п.п. Сега се заглеждам по едно Терано с кожен салон и ми е интересно какво може да се очаква.

                              Коментар


                              • От: "Новото" Terrano на sparkybg

                                Първоначално публикуван от p_mihailow Преглед на мнение
                                Ще има ръжда по купето ли (под задната седалка)?
                                п.п. Сега се заглеждам по едно Терано с кожен салон и ми е интересно какво може да се очаква.
                                Не, особено ако кожата е пръскана с разни гадости, дунапрена под нея е в "цветущо" състояние.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X