Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремък за АТВ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремък за АТВ ?

    Предстои ми смяна на ремъка на вариатора и гледам се предлагат различни марки коя от коя по добри , та въпроса ми е има ли марки които да са по качествени от оригиналният ремък примерно - в случая става въпрос за Поларис траялбос 330.
    Друго което ми прави впечатление е големите разлики в цените на един и същи модел и марка ремък - например един дайко хп ремък го намирам от 65 до 145лв - това какво трябва да ми говори.
    Обаждам се на първите те ми казват ние сме вносители другите слагат големи надценки , звъня на вторите те ми казват нашия е оригинален по евтините не са .. викам си много ясно, че така ще ми отговорят какво очаквам.
    Направих си справка в ибей и амазон за тези ремъци и там има големи разлики в цените на един същ ремък , това не мога да си го обясня.
    gsm - 0899388807

  • #2
    От: Ремък за АТВ ?

    "дайко" НЕ . Купи си оригинален. Слагал съм Дайко на Ренгад издържа 300 км. С оригинала при същото каране 10к.

    Коментар


    • #3
      От: Ремък за АТВ ?

      aaa мойто даико изкара 300км и се разпадна

      Коментар


      • #4
        От: Ремък за АТВ ?

        Благодарско за споделения опит , бях се засилил за взимам дайко , но явно най сигурно си е да си взема оригинален.
        gsm - 0899388807

        Коментар


        • #5
          От: Ремък за АТВ ?

          Скоро сменях ремък и монтирах ДАЙКО надявам се да нямам проблеми. Взех най-високия клас който беше и съответни най-скъп. На автомобила съм монтирал ангренажен ремък дайко и не съм имал проблеми

          Коментар


          • #6
            От: Ремък за АТВ ?

            по принцип има разлика в цената и за колко кубика атв е ремъка
            при кан-ам до 500 кубика е 160 лв а над 500 е 260лв

            Коментар


            • #7
              От: Ремък за АТВ ?

              И аз имам проблем с ремъка! Моят се разпадна и стана на калчища, така че не мога да видя номера му! Търся ремък за АТВ марка AEON MOTOR AT 56, модел AT56 0 0, 272 куб. см., 14 kwt, от 2007 год.!
              Как и къде мога да намеря такъв ремък?
              Моля, помогнете!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X