Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дрон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дрон

    А дали е разрешено вместо по панички да стреляш по дронове?
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      От: Дрон

      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      А дали е разрешено вместо по панички да стреляш по дронове?
      Ако може да си го позволиш, в БГ може и по хора да стреляш

      Коментар


      • #18
        От: Дрон

        Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
        Голяма простотия. В Бг и Гърция си летиш където искаш с изключение на забранените зони...
        Е то и там е така - можеш да летиш в разрешените зони.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #19
          От: Дрон

          Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
          За ограничения в големите градове, концерти или спортни събитя съм с две ръце за. Но да не можеш да летиш в планината, защото ди щял да смущаваш животните или туристите щели да се чустват не комфортно ми идва малко в повече.
          Това е пълен БС, истината е, че те ограничават за да може да има хлебец с масло за големите и за тези които плашат, щото има накичени по веригата лицензи, сертификати, проверки, заверки, и все такива неща с анти добавена стойност към гражданина но с мнооого добавени цифри за корпорациите.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #20
            От: Дрон

            К'ъв хляб, к'во масло к'ви 5 лева? Никъде не можах да открия нещо черно на бяло, освен предложения за разработване на правила. Което само по себеси не е лоша идея.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #21
              От: Дрон

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              К'ъв хляб, к'во масло к'ви 5 лева? Никъде не можах да открия нещо черно на бяло, освен предложения за разработване на правила. Което само по себеси не е лоша идея.
              Стояне, Митко и аз говорим за нормални държави, не за РБ, в родината самолети и хеликоптери летят и се ползват без да са легални ти за дронове търсиш информация в нормативната уредба
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #22
                От: Дрон

                https://www.caa.bg/bg/category/633/dronove
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • #23
                  От: Дрон

                  Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                  Браво! Лично аз нямам и нямам намерение да имам дрон, но както казах е добре да са устроени нещата! Това доколкото виждам обаче е едната част на нещата. Не може да е само това. Трябва да има описани и някакви правила къде и как може да се лети с дрон. Иначе е твърде вероятно да имам желание да го пилотирам там, където по принцип не е редно, и 90% от моите писмени желания да останат с отрицателен отговор.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Дрон

                    Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                    Ако разбирам правилно разрешение се иска за всеки полет. Това противоречи на всякаква логика.
                    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Дрон

                      Явно и затова никой нито спазва нито някой следи дали се спазва наредбата. Но стане ли некой сакатлък сигур бърже ще се присетят че има такава наредба.
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X