Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

    Погасяване на децибели значи

    от активни до активни има разлика,кажи кой модел те интересува.

    Слуха не се възвръща,пази си го,до 110 децибела аз не бих припарил без дебели 3М и това ще е минимума,за ден до тях дума да няма
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

      Гевезета...

      Ей сега ще ме овикате, и ще ме баннат
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #18
        От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

        A?AAAAAA?Aaaaaaaaaa?Какво викаш Коле?!
        Инак да от 3М съм доволен и аз когато се е налагало та слушай ония по горе.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #19
          От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

          Викам, че сте гевезетаааа....
          Да та таковам в ушите глухи, сега чу ли ме?
          Всички които уж не чуват се оправят като ги питам този въпрос.

          Ясно, че си е до конкретен организъм, но аз работя доста години в доста шумна среда, даже много шумна. Почти всички колеги носят тапи, а някои които могат да носят-и антифони.
          Аз понеже не мога да търпя подобни неща по мен(особено пък тапи) си кютам с голи уши.
          Все още чувам перфектно, и най вече когато с половин глас се мъчат да говорят нещо за мен зад гърба ми.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

            Браво,ти си изключение някакво,то едно време и на война са се стреляли с голи уши ма гледам тия дни антифони ползват,че и си говорят по тях.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

              Няма лошо да си пазят ушите, очите, устните, маникюра, пишките и мъдете, или каквото там ги кефи.
              Казвам само,ч е човек може да си върши работата и без тези неща, ама е модно да се гевезим.

              Да, скачайте спокойно, но това не променя съществото, че това си е гевезене.

              Босе, я въпросче:
              Нали държиш под леглото нам си колко пушкала, за в случай, че някой взломи къщата.
              Та посред нощ усещаш, че някой е свършил тази работа, и грабваш пушката. Онзи обаче не е на разходка, и те усеща. Ти ще си сложиш ли наушниците най-напред, или направо ще го гърмиш?

              Да, знам, че тогава е напечено, и няма втреме за...ЗА? гевезелъци.
              Та мисълта ми е-който иска да свърши работата-просто я върши, и не му пука дали ще си отчупи маникюра.


              Пак оспамих, да са таковам в спамера.
              Обаняйте ме бе...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

                В завода на баща ми (в който работи, не е негов) всяка година им правят медицински прегледи. Всички без изключение с по-дълъг стаж в ковашкия цех имат проблеми със слуха, някои доста сериозни. Половината и на моята работа са със слухови апарати. Та не е гевезене и не е за подценяване.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • #23
                  От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Няма лошо да си пазят ушите, очите, устните, маникюра, пишките и мъдете, или каквото там ги кефи.
                  Казвам само,ч е човек може да си върши работата и без тези неща, ама е модно да се гевезим.

                  Да, скачайте спокойно, но това не променя съществото, че това си е гевезене.

                  Босе, я въпросче:
                  Нали държиш под леглото нам си колко пушкала, за в случай, че някой взломи къщата.
                  Та посред нощ усещаш, че някой е свършил тази работа, и грабваш пушката. Онзи обаче не е на разходка, и те усеща. Ти ще си сложиш ли наушниците най-напред, или направо ще го гърмиш?

                  Да, знам, че тогава е напечено, и няма втреме за...ЗА? гевезелъци.
                  Та мисълта ми е-който иска да свърши работата-просто я върши, и не му пука дали ще си отчупи маникюра.


                  Пак оспамих, да са таковам в спамера.
                  Обаняйте ме бе...
                  Коле ще ме накараш да ти намеря работа като заварчик на кораб ама да обещаеш че няма да ползваш антифони в МО.
                  Ако на следващата година не си оглушал поне 20% си режа пи..ката хайде от мен да мине ухото.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

                    Може, давай.
                    Ма после няма да ме съдиш за отрязаното.... айде, ухо.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      ...Ясно, че си е до конкретен организъм, но аз работя доста години в доста шумна среда, даже много шумна. Почти всички колеги носят тапи, а някои които могат да носят-и антифони.
                      Аз понеже не мога да търпя подобни неща по мен(особено пък тапи) си кютам с голи уши.
                      Все още чувам перфектно...
                      И аз като тебе, до по-миналата година, даже някЪв тест за чуване на честоти имаше във форума и хващах, като прилеп Ама на, вече с едното ухо чувам по- слабо. Всичко е до време.
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Няма лошо да си пазят ушите, очите, устните, маникюра, пишките и мъдете, или каквото там ги кефи.
                        Казвам само,ч е човек може да си върши работата и без тези неща, ама е модно да се гевезим.

                        Да, скачайте спокойно, но това не променя съществото, че това си е гевезене.

                        Босе, я въпросче:
                        Нали държиш под леглото нам си колко пушкала, за в случай, че някой взломи къщата.
                        Та посред нощ усещаш, че някой е свършил тази работа, и грабваш пушката. Онзи обаче не е на разходка, и те усеща. Ти ще си сложиш ли наушниците най-напред, или направо ще го гърмиш?

                        Да, знам, че тогава е напечено, и няма втреме за...ЗА? гевезелъци.
                        Та мисълта ми е-който иска да свърши работата-просто я върши, и не му пука дали ще си отчупи маникюра.


                        Пак оспамих, да са таковам в спамера.
                        Обаняйте ме бе...
                        Ясно ти е какво ще направя,НО ако мога и имам време си слагам антифоните,него никой не му скача в 3 сутринта да ходи на бачкане по гащи та да се чуди антифоните ли да си вземе или якето за 5 секунди.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          Коле ще ме накараш да ти намеря работа като заварчик на кораб ама да обещаеш че няма да ползваш антифони в МО.
                          Ако на следващата година не си оглушал поне 20% си режа пи..ката хайде от мен да мине ухото.

                          Няма нужда от това,намери един контейнер,влиза вътре и аз празня 2 - 3 пьлнителя,после пак си говорим........или викаме за да ни чува.

                          Коле,едни нормални антифони са 25 кинта тук ако ми хващаш логиката,то по другата логика да слизаме от колите и да надяваме цьрвуулите и газ с двойката.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

                            Коле , имах високо мнение за теб. Но за втори път ме гризеш по болни места.
                            Имам диагноза - двустранна , неврална загуба на слуха. Между двете влизания в болница, имам 40% влошаване.
                            Опитвам се да се правя на музикант ... а музикант без слух ....
                            И като си тръгнал с рогата напред , да ти кажя и аз нещо .
                            Дето ме яде , че си купих кола , докато си ремонтирам моята, за да се облужват с нея болни хора .... еми единия почина .... сега ще спиш ли спокойно ... без антифони ?

                            И за да, не е чист спам ...
                            Какво означава това ?
                            Висока степен на намаляване на звуковото налягане: SNR 35 db
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • #29
                              От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

                              Ванка, не си спомням какво съм те ял за кола(аз от възрастта започвам да забравям), но съжалявам за човека който е починал. Лека му пръст.
                              И наистина не се сещам, но ако съм те раздразнил-искрени извинения, не е било с лоша умисъл.

                              А щом имаш здравословен проблем-работата е друга.
                              Обаче ако бях на твое място-щях да си търся друга работа, която не ме натоварва здравословно. Но все пак-ти си знаеш най-добре, отстрани лесно се дава акъл.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Качествени антифони, максимално предпазващи слуха

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ванка, не си спомням какво съм те ял за кола(аз от възрастта започвам да забравям), но съжалявам за човека който е починал. Лека му пръст.
                                И наистина не се сещам, но ако съм те раздразнил-искрени извинения, не е било с лоша умисъл.

                                А щом имаш здравословен проблем-работата е друга.
                                Обаче ако бях на твое място-щях да си търся друга работа, която не ме натоварва здравословно. Но все пак-ти си знаеш най-добре, отстрани лесно се дава акъл.
                                Коле, няма лоши чувства
                                Просто далеко от дома .... сам .... и ти прощавай за заяждането.
                                Работата ще я сменям, след Великден, като цяло живто мисля да си сменя

                                Кажете, антифоните , за лов различават ли се от тези за работа ?
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X