Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прахосмукачка - робот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Прахосмукачка - робот

    Нито - neato. Не се блъска и почиства и ъглите. Имат и моп и такъв с пръскалка.
    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
    Стефан Арзатов

    Коментар


    • #32
      От: Прахосмукачка - робот

      Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
      Вече се навих за такова Xiaomi ама имам малко неясноти.Гледам,че има такова за 460$ и някаква глобална версия за 560$ ,та каква е разликата?Автора би ли ме светнал от къде да поръчам?И как стои въпроса с инструкциите за експлоатация?Да отбележа,че съм компютърен и езиков инвалид.
      ПП Автора на темата ако ще поръчва и е навит,да му пратя пари да поръча и за мен един брой.
      Нямам идея каква е разликата - дай линк да поразгледам? Поръчката е от aliexpress. доставката е около 20ина дни до адрес в България. С инструкциите, с общи усилия, все ще се справим някак.... Ако искаш, аз да тия поръчам, ще ти дам сметка да преведеш парите. Получа ли ги пускам поръчката.

      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
      Ето линк: Моята е по-стария модел но е същия висок клас като тази със сивата профи серия.

      [ATTACH=CONFIG]937396[/ATTACH]
      Ама Павка, тука на тая прахосмукачка и липсва съществена част - роботът
      Концепцията ми за този продукт е да спестява време от съботно-неделните основни чистения и напълно да премахне междинните такива през седмицата, на които гледам като сериозен фактор за губене на време! Ако пък понамали и праховият фон, ще го приема като бонус...
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #33
        От: Прахосмукачка - робот

        Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
        Вече се навих за такова Xiaomi ама имам малко неясноти.Гледам,че има такова за 460$ и някаква глобална версия за 560$ ,та каква е разликата?Автора би ли ме светнал от къде да поръчам?И как стои въпроса с инструкциите за експлоатация?Да отбележа,че съм компютърен и езиков инвалид.
        ПП Автора на темата ако ще поръчва и е навит,да му пратя пари да поръча и за мен един брой.
        Най-вероятно едната е от склад в Китай ( мито, ддс), а другата от склад в Европа.

        Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • #34
          От: Прахосмукачка - робот

          Пристигна ilife 7s pro от алиекспрес. Днеска сутринта го тествах. Движи се хаотично но обиколи навсякъде. Какъвто боклук имаше го събра . Диваните в нас са доста ниски и на едно място се заклещи та трябваше да го освобождавам ръчно.Проблема е от диваните просто бяха прекалено близо до неговиата височина и заклини, надали другаде ще има подобен проблем. При родителите ми има килими с ресни и там не се справи заплитат се в четката и дава грешка. Функцията моп не съм я пробвал но ще я тествам тия дни след като мина с парцала и препарат. За цената му съм доволен.

          Някой ако се сеща нещо да пита.
          Последно редактирано от persuader; 21-11-17, 23:44.
          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

          Коментар


          • #35
            От: Прахосмукачка - робот

            Аз от ибея си взех първата румба за почти без пари... е оказа се едно от най-добрите ми попадения .
            Пускам я веднъж-два пъти в седмицата да обира прахта от пода, което ми разрежда миенето до веднъж на месец и половина - два ( в общи линии като се зацапа ламината ).
            Румбата е от тъпите и се движи в няколко режима - спирала, десен завой след удар в препятсвие и абсолютно произволен завой, когато реши, че прекалено дълго време се е движила в другите режими.

            Коментар


            • #36
              От: Прахосмукачка - робот

              Вече 2 Xiaomi-та 2-ра генеация за заръчани и когато дойдат ще споделим. Принципно по повечето от тестове ги хвалят доста, особено навигацията им (има даже тест с Neato и Roomba 980, които ценово са по 2). Също да отбележа, че повечето от тестовете, които намерих, са за първото поколение, което има малко по-ниска смукателна мощност и няма моп... но ще видим... евентуално...
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #37
                От: Прахосмукачка - робот

                От Европа ли идват ?
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • #38
                  От: Прахосмукачка - робот

                  Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                  От Европа ли идват ?
                  Има възможност и от скла в Европа, но бяха по-скъпи соколо 40-45 евро. Аз поръчах от склад в Хонконг, като уж и от там митото се разминавало... ще видим...
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #39
                    От: Прахосмукачка - робот

                    Дано не съм лош пророк, ама т'ва трудно ще заобиколи митницата. Тия там не спат в храстите и се усещат, че нещо толкова голямо и тежко няма как да струва 20-30 лева. Само транспорта му е повече, а данъците ги смятат и върху него.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Прахосмукачка - робот

                      Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                      Дано не съм лош пророк, ама т'ва трудно ще заобиколи митницата. Тия там не спат в храстите и се усещат, че нещо толкова голямо и тежко няма как да струва 20-30 лева. Само транспорта му е повече, а данъците ги смятат и върху него.
                      От алиекспрес съм поръчвал "еър пюрифайър", който беше по-обемен, с цена около 180 евра и пристигна с ДХЛ на адреса ми, без никакви мита и данъци, Но с това ще видим...
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • #41
                        От: Прахосмукачка - робот

                        Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                        Пристигна ilife 7s pro от алиекспрес. Днеска сутринта го тествах. Движи се хаотично но обиколи навсякъде. Какъвто боклук имаше го събра . Диваните в нас са доста ниски и на едно място се заклещи та трябваше да го освобождавам ръчно.Проблема е от диваните просто бяха прекалено близо до неговиата височина и заклини, надали другаде ще има подобен проблем. При родителите ми има килими с ресни и там не се справи заплитат се в четката и дава грешка. Функцията моп не съм я пробвал но ще я тествам тия дни след като мина с парцала и препарат. За цената му съм доволен.

                        Някой ако се сеща нещо да пита.
                        Днес и аз поръчах ilife 7s pro, за моп. Ще споделя мнения след като го пусна в действие.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Прахосмукачка - робот

                          Как са с килимите тези роботи, във всекидневната имам един, който е висок 1,5 см? Дали ще му е трудно да се качи и да движи там?
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • #43
                            От: Прахосмукачка - робот

                            Филипса се катери на килима в хола. Случва се, и когато слиза да застане на една страна и да върти колелца във въздуха.Пробва да се измъкне напред назад.Не винаги успешно. От 10 пускания, 2 до 3 да се случи. За наказание, отива на зарядното, и се пуска пак
                            Това са бели кахъри, за работата която върши. Излизаш да пазаруваш за седмицата, пускаш, го и след 120м къщата свети .... Безценно.
                            Мен ме интересува да обира финният пахоляк. И се справя мнооооого успешно. При видимо чисти плочки, в контейнера има нещо.Винаги. Дори и всеки ден да го пускам.

                            Изобщо не съжалявам за покупките. Затова си взимам 2-ри, да бъде моп. В 21в, за такива неща мисля,че е нормално да поддържат машини чистота вкъщи. 3 часа да ми спестята време на седмица, беркет-версим.
                            Последно редактирано от FiveFinger; 18-01-18, 15:46.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Прахосмукачка - робот

                              Аз си купих робот за почистване на стъкла, останах много доволен от него и реших да роботизирам и почистването на подовите настилки. След обстойно търсене на робот с възможност за миене лесно стигнах до извода да внеса сам. Така се сдобих с дозина такива роботчета:




                              Все още имам ограничени количества на цена от 350 лева с ДДС

                              Коментар


                              • #45
                                От: Прахосмукачка - робот

                                Дай някакви ТТ данни и марка де.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X