Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся "офроуд" карта на България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся "офроуд" карта на България

    Ще бъда много благодарен, ако някой ме снабди с офроуд карта на България за Гармин.

  • #2
    От: Търся "офроуд" карта на България

    Е че купи си
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Търся "офроуд" карта на България

      Първоначално публикуван от dilyan_n Преглед на мнение
      Ще бъда много благодарен, ако някой ме снабди с офроуд карта на България за Гармин.
      Платен вариант - известната тук OFRM.
      Безплатен вариант - BG Mountains.

      Ето, снабден си. Иначе - четене му е майката.

      Коментар


      • #4
        От: Търся "офроуд" карта на България

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Е че купи си
        За който ме пита - купил съм си
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Търся "офроуд" карта на България

          Колко пари даваш за снабдяването?

          Коментар


          • #6
            От: Търся "офроуд" карта на България

            Аз карта ще си "купя", но незнаех че има такива търговци тук. Много приятно съм изненадан.

            Коментар


            • #7
              От: Търся "офроуд" карта на България

              Офроуд картата на България за Гармин ако не знаете Уважаеми колега, е създадена, развивана и поддържана от наш Уважаем колега и приятел. Това е неговият бизнес! В тази връзка тук е прието да не крадем от приятели, а да си я купуваме... Едно че да крадеш от съфорумник е някак гадно, друго, че купувайки картата допринасяме директно и индиректно за това с което се занимаваме и харесваме... ;-)
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                От: Търся "офроуд" карта на България

                Накратко: Попита крайно неподходящо нещо на грешно място.
                Бих казал нещо по-цветно предвид вторият ти пост но ще се въздържа,
                Случва се все пак, хора сме
                Враг усраине

                Коментар


                • #9
                  От: Търся "офроуд" карта на България

                  Ако трябва да бъда наистина честен не съм имал ни най- малка представа, че тази карта се прави от човек от форума. В моите представи, това беше нещо като да купя лицензиран Windows за компютъра в гаража на вилата. Както и да е, извинявам се на него и на всички засегнати, и не нямам нищо напротив да си я закупя, както всички останали. Въпрос на информираност, което не е извинение. Ще перефразирам написаното в една дебела книга, нека този който използва само лицензиран софтуер, пръв да хвърли камъка.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся "офроуд" карта на България

                    Фърлям.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся "офроуд" карта на България

                      Първоначално публикуван от dilyan_n Преглед на мнение
                      Ако трябва да бъда наистина честен не съм имал ни най- малка представа, че тази карта се прави от човек от форума. В моите представи, това беше нещо като да купя лицензиран Windows за компютъра в гаража на вилата. Както и да е, извинявам се на него и на всички засегнати, и не нямам нищо напротив да си я закупя, както всички останали. Въпрос на информираност, което не е извинение. Ще перефразирам написаното в една дебела книга, нека този който използва само лицензиран софтуер, пръв да хвърли камъка.
                      И аз хвърлям.
                      Да, джам не съм плащал но е с MSDN лиценз, както и MS Office.
                      Не e от замунда-банана.
                      Последно си купих за стотина лева MobaXterm не щото я нямам излекувана а защото е нещо, което ми върши прекрасна работа (PuTTY - Rulz!!!) и съм преценил, че не е честно да крада от труда на разработчиците.

                      С тази карта е същото а тя е създадена от българи.

                      Както казах - грешки стават.
                      И не се правя на ментор.
                      Споделям, защо плащам някои неща.
                      Не е щото съм прост и/или баровец [emoji9]



                      Враг усраине

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся "офроуд" карта на България

                        Първоначално публикуван от dilyan_n Преглед на мнение
                        ...това беше нещо като да купя лицензиран Windows за компютъра в гаража на вилата.
                        Ако ще ползваш Windows - защо не?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся "офроуд" карта на България

                          Да но това е нещо до което човек сам следва да стигне.


                          Враг усраине

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся "офроуд" карта на България

                            Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                            Да но това е нещо до което човек сам следва да стигне.
                            Е, и разработчиците трябваше да стигнат. Че се бяха оляли с цените, добре, че ги натиснаха "оупън-сорсаджиЙте".
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся "офроуд" карта на България

                              Вероятно този фактор засяга голямите корпорации именно като М$.
                              Помня една приказка на хора от онова време: От баща и държава да открадеш не е грях.
                              Тогава не е имало голям избор.
                              Сега обаче има лайнукс [emoji6]

                              Враг усраине

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X