Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Така се троши двигател .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Така се троши двигател .

    Ми той затова нов е колкото една румънска каляска. Безлихвени лизинги, застраховки и тн. И напредва с годините.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #32
      От: Така се троши двигател .

      Ако искаш да стигнеш за по малко от седмица от софето до Варна не става с 240д
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: Така се троши двигател .

        Става, карал съм Транзит (акула), атмосферен и вървеше без газ с 120. И един Транспортер с мощния 1.7Д - признавам, той вървеше по малко - с 100.

        Коментар


        • #34
          От: Така се троши двигател .

          Ако имаш достатъчно време да набере ама забравяш за изпреварване. Тия новите си вървят като лека кола
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #35
            От: Така се троши двигател .

            Разпитай куриерите (аз съм питал) за новите и старите боксери .......

            Коментар


            • #36
              От: Така се троши двигател .

              Aaaa, в офиса имахме морално остарели мерцедеси - 200д... С това нещо ходенето до Бургас бе приключение (особено ако го набуташ с 2+тона товар)... Баирите ги катереха с пъшкане, ама ремонт на двигател не сме правили
              Карането винаги е било - пълна газ (щото и без това не върви ) ... Е, имаше и ходене до видинско, ама там си е с пренощуване
              С новият дизел си се движи като лека кола... Ама се чупи
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #37
                От: Така се троши двигател .

                бмв 320 д 2001 начипосано натурбосано 2 дена и мерака мина
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от dodo_x; 13-11-17, 16:33. Причина: снимка
                Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                Коментар


                • #38
                  От: Така се троши двигател .

                  Относно коляновите валове-един колега земеделец си доора нивите със скъсан колянов вал на ЮМЗ-то. Започнало да трака, ама върви. На забележката ми да не го кара така, той отговори-"Ако изтърпи да си доизора-ще го броя за бонус, че другия трактор не върви в момента..."
                  И си изора човека, и чак напролет като отвориха двигателя разбраха, че вала е скъсан.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Така се троши двигател .

                    То и тоя с беенвето е орал, ма явно не е могъл да си доизоре.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #40
                      От: Така се троши двигател .

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр009.jpg
Прегледи:1
Размер:354.4 КБ
ID:5772394
                      Неубиваемия 1,5 на лада самара,неубиваем ама друг път.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Така се троши двигател .

                        Оно това е карало само на пистолен болт със 130 сигурно,доколкото виждам от снимката ,че е мътна!Иначе до Варна и малко по-нагоре със служебните дизели от всякакъв калибър без да ги чанча/щото не е хубаво за стари дизели на километри/ повече от 120-130 в населените в норма,5 ч.30мин.,най-много 6.Стигал съм и за 5ч.15мин до Балчик,с лабав трафик.Аварийте от такъв калибър стават от раз ,дори мотора да е в добра кондиция,много е важна точната смяна на качествено масло.По-рано може ,по-късно не.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Така се троши двигател .

                          Извинявам се за качеството на снимката,но е от времето на първите телефони с камера.Колата се нагълтва с вода и логично гасне.Следвали са сериозни опити за палене на дърпане,този двигател не удря клапани.При първоначалния оглед изкарвам свещта на този цилиндър ударена от клапан или бутало,едвам се разви.От картера източих около 4 литра чиста вода преди да текне маслото(явно след здравото изтракване не са я мъчили повече маслото не беше пресечено).После свалих главата и оттам нататък беше безпредметно да се разглобява повече.Това ако не ме лъже паметта беше 2ри цилиндър,другите си бяха напълно годни за работа.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Така се троши двигател .

                            Е тва си е воден удар следствие на вандализъм, и малко се разминава с потрошване заради келяв мотор.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #44
                              От: Така се троши двигател .

                              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                              На калпавите ДВГ все дюзите са им виновни.
                              Нали се каза, че е тропал, какви дюзи?
                              И що старите ДВГ на бусовете изкарваха по милион без да се разтропат, а новите на същите марки бусове зорлем изкарват 200-300 х. км!?
                              Еднодневки!
                              При този двигател това с дюзите е характерно има случаи на пропикала дюза и задрало бутало още преди да е навъртял и 10 000 километра . Като цяло тия бусове ще излязат много корави . Това са му предните дискове . Собственика като ги видя се прекръсти и каза боже добре че се счупи двигателя че можеше да убием някой.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4546.JPG
Прегледи:2
Размер:498.8 КБ
ID:5772396
                              Последно редактирано от sek.1; 13-11-17, 19:22.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #45
                                От: Така се троши двигател .

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                При този двигател това с дюзите е характерно има случаи на пропикала дюза и задрало бутало още преди да е навъртял и 10 000 километра .......

                                Това с "пропикалите дюзи" са дежурните лафове на калапавите производители на ДВГ. Има и други ......
                                Фащат декиш на някакво ниво, докато на по следващо ниво не се зададе въпроса "защо мамка му тия дюзи пропикават точно на тоя ДВГ, и не пропикават на десетките други ДВГ на които се монтират"!?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X