Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупка в корпуса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дупка в корпуса

    Дедо, може да те учуди, обаче тези нискотарифни карат наистина нови самолети, експлоатират ги до дупка ( като таксита ) за 5 години и ги разкарват (още нови)... Проблемът там е повече пилотския състав - онзи 'евреин' (по душа) на Ryanair изцежда всичко и всеки за да докара тези цени...
    Не знам дали сте гледали интервюта с него, ама имаше едно интервю, в което обясняваше подхода си... :
    Ето - смятам да направя тоалетната в самолета платена.. Не че ще спечеля толкова от стотинките за тоалетна, обаче ще подтикна пасажерите да ходят до тоалетната на летищата. При което ще мога да демонтирам една тоалетна, и на нейно място да сложа 3-4 места, които да ми носят пари
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #17
      От: Дупка в корпуса

      Като увеличиш мястото ясно се вижда една кръпка и множество пукнатини . Тук е мястото на държавната авиационна администрация да не допуска самолети в такова състояние да летят . Не съм авио инженер ама ако видя такава дупка в корпуса няма сила която да ме накара да се кача на този самолет . Това е отвън по корпуса и се вижда а кой знае още колко неща има където не се виждат щом допускат това за нормално и летят .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #18
        От: Дупка в корпуса

        Честно казано не виждам такива ефекти...
        Иначе - да, пасажерите са доста чувствителни към всякакво непознато нещо по самолета
        Спомням си преди година как след излитане от Дубай една кадъна направи голям цирк - имало откачен панел по крилото, който се местил...
        Извика стюардесата. Стюардесата изчезна някъде и след малко се върна с пилота да гледат крилото... Просто явно и стюардесата никога не се е заглеждала или замисляла как работи флаперона на Боинг 777
        Ей за това става въпрос - флаперона се отклонява и като елерон, и като задкрилки...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X