Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тибурон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тибурон

    Здравейте колеги! Преди месец си купих Хюндай Тибурон 2003 2.0 двигател и имам няколко въпросчета. От Пловдив съм и търся къде да си направя ел. стъклото от лявата страна. Накарах един махленски майстор да го оправи и стигна до извода че машинката не работи, тоест от къде да си закупя такава и къде ще ми препоръчате да го направя. Вторият ми проблем идва от пръскачките за чистачките, които не работят нито предните нито задната... отново майстора след като погледна стигна до извода че идва от машинката (тоест отново съвет къде да отида). И 3-ти въпрос искам наистина майстор който си разбира от този тип коли и да си ходя само при него за подръжката цялостно. Благодаря за вниманието

  • #2
    От: Тибурон

    Първо - Провери ли двата блока на бушоните? единия е в двигателния отсек, другия - колоната от ляво на краката на шофьора или на самото табло - пак там-.
    Второ - прозореца затворен ли е ? като натиснеш бутона нещо чува ли се? Ако е заклинил прозореца - мотора няма да тръгне.

    Коментар


    • #3
      От: Тибурон

      Възможно най-лошото място, на което може да отидеш, е написано като реклама по повечето пловдивски таксита - ремонт елстъкла и люк - с последващ телефон, и локация леко извън Пловдив.

      Отзивите от там са ... абе, потърси за отзиви, и ако намериш положителни - отивай директно там.

      Ако не, и понеже, най-вероятно няма да намериш положителни отзиви, ми драсни едно ЛС, за да ти препоръчам специалист.

      PS. Абе, да не се познаваме случайно? - аз досега съм виждал наживо само един Тибурон, и вероятността това да е твоя не е малка..

      Коментар


      • #4
        От: Тибурон

        Препоръчвам официаления сервиз на Хюндай в Пловдив. А модела наистина ли е Тибурон? Не съм чувал за такъв...
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #5
          От: Тибурон

          rusev, така си е името (Акула на испански означава) - спортно купе на Хюндай. Може да е версия за Америките.

          Коментар


          • #6
            От: Тибурон

            И профилактично си провери маслото на скоростната кутия, че е слабо място...
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #7
              От: Тибурон

              Ако още не си намерил къде, ела да го мислим, какво му е
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #8
                От: Тибурон

                Провери човека дали придава ток от копчето и бушоните също

                Коментар


                • #9
                  От: Тибурон

                  Едва ли имам го от 1 месец а инче съм виждал в града има доста

                  Коментар


                  • #10
                    От: Тибурон

                    Ето какво може, ... или какво не може да направи една запетая ...

                    Първоначално публикуван от HotSince88 Преглед на мнение
                    Провери човека дали придава ток от копчето и бушоните също
                    и като стана дума да придаване по-горе .. придава един или пък съвсем друг смисъл на твърдението.

                    Още един дет иска нещо - ама трябва да му се теглят думите с ченгел .. върви разбери.
                    Боба го свършихме младеж, а суджуците - знаеш с тях какво се случи.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Тибурон

                      Тибурон е Хюндай Купе. Просто следваща версия на Купето, която брандираха като Тибурон. Навремето ми харесваше, но прецених, че ще е доста нерентабилна покупка, понеже е рядко срещан из нашите географски ширини модел. Има доста части, които са заменяеми с предни модели. Ако не работи самата машинка на стъклото, много е верояно да стане такава от друг модел-трявба да се види по номер в каталозите какво излиза.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X