Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

    Ще има и технически преглед задължителен, при преминаване на указаното място за прегледа ще получите и пломба със сериен номер без такава няма да може да се стартира. Изискванията са:
    1.Работещи спирачки.
    2.Гуми над 50% грайфер.
    3.Ясни и четливи номера на предната маска и страничните кори.
    4.Ръчката на газта не трябва да задържа.
    5.Предпазен тампон на кормилото.
    6. Като цяло мотора трябва да е комплектен без липсващи части по него.
    7. На старта без ботуши и подобия на каски няма да се дава старт на състезателя.

    п.п. Ако се съберат 10 състезателя за клас АТВ, подгответе си кил суичовете да работят, без такъв няма да бъдат допускани до участие на затвореното трасе.
    Последно редактирано от Tpunep; 06-04-18, 15:13.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #32
      От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
      Ще има и технически преглед задължителен, при преминаване на указаното място за прегледа ще получите и пломба със сериен номер без такава няма да може да се стартира. Изискванията са:
      1.Работещи спирачки.
      2.Гуми над 50% грайфер.
      3.Ясни и четливи номера на предната маска и страничните кори.
      4.Ръчката на газта не трябва да задържа.
      5.Предпазен тампон на кормилото.
      6. Като цяло мотора трябва да е комплектен без липсващи части по него.
      7. На старта без ботуши и подобия на какски няма да се дава старт на състезателя.

      п.п. Ако се съберат 10 състезателя за клас АТВ, подгответе си кил суичовете да работят, без такъв няма да бъдат допускани за участие на затвореното трасе.
      Малее, сума ти народ отпадна още на прегледа.
      Диян Димитров

      Коментар


      • #33
        От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

        Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
        Малее, сума ти народ отпадна още на прегледа.
        Да Дидо компромис няма да има, защото не се иска кой знае какво, нещата са дребни но при нередност да се сърдят на себе си. Прегледа най вероятно ще го извършвам аз.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • #34
          От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

          Е, ти ще изискваш по моторите да седят и найлоните на седалките и фолиото на фара...
          Но имаме големи шансове да намерим общ. език...
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

            Та, щом ще може да се карат отворените трасетата срещу заплащане, защо направо не оградите цялото трасе с ленти и да караме по тях? Така поне ще може състезателите да премерят сили реално! Бих попитал организаторите, състезателите от HARD RIDERS ще заплатят ли въпросната такса 20 лв за опознаване на трасето или ще се получи както с таксите за участие? Поправете ме ако греша.
            ЦЕКИЧА

            Коментар


            • #36
              От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

              Може да попиташ и дали Иван Петров си е платил таксата за състезанието, но това май си е работа на организатора.
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #37
                От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                За точки 2 и 5 не съм съгласен .
                1.Гуми ако преценя че сликове са достатъчни ?
                2.Не съм имал на нито един мотор (6 на брой ) в момента ГПСа ми се захваща на мястото на тампона.

                Коментар


                • #38
                  От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                  Първоначално публикуван от ceko23354 Преглед на мнение
                  Та, щом ще може да се карат отворените трасетата срещу заплащане, защо направо не оградите цялото трасе с ленти и да караме по тях? Така поне ще може състезателите да премерят сили реално! Бих попитал организаторите, състезателите от HARD RIDERS ще заплатят ли въпросната такса 20 лв за опознаване на трасето или ще се получи както с таксите за участие? Поправете ме ако греша.
                  Това мнение не кординира със нито едно от последните мнения!!! Напиши въпросите си по ясно. Колкото до организационноте въпроси и Хард Райдърс, ще ти отговоря когато се представиш с истинските ти имена и от къде си! Изглежда си бил ощетен по някакъв начин, моля да го напишеш!

                  Коментар


                  • #39
                    От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                    да на 90 процента от състезателите си слагат гпс на тампона.може би ще се изисква на затвореното ???

                    Коментар


                    • #40
                      От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                      Първоначално публикуван от Барни Преглед на мнение
                      да на 90 процента от състезателите си слагат гпс на тампона.може би ще се изисква на затвореното ???
                      Да, "гъбата" се изисква само на затвореното трасе!

                      Коментар


                      • #41
                        От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                        Първоначално публикуван от Desislav Cekov Преглед на мнение
                        Да, "гъбата" се изисква само на затвореното трасе!
                        Да грешката е моя при написването, извинявам се за което, само за затвореното трасе става на въпрос.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #42
                          От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                          Първоначално публикуван от niki_86112576 Преглед на мнение
                          За точки 2 и 5 не съм съгласен .
                          1.Гуми ако преценя че сликове са достатъчни ?
                          2.Не съм имал на нито един мотор (6 на брой ) в момента ГПСа ми се захваща на мястото на тампона.
                          по точка 1 не няма да стартираш със сликове, няма кой да те пусне.
                          по точка 2 грешката е моя става на въпрос само за затвореното трасе.
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #43
                            От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                            Предлагам за гумите да стане както едно време: тези със сликове стартират последни след редовните.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #44
                              От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                              Заявките до 03.04.2018г. с отразени платени такси.

                              Заявки за Enduro WINBET Кърнаре 2018

                              Коментар


                              • #45
                                От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                                Аз имам въпрос. Колега, който си счупи ръката на състезанието в Севлиево, а е записан и платил за Кърнаре, ще му се върнат ли парите, тъй като ще му е невъзможно да участва, или да си пие студена водица?
                                Диян Димитров

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X