Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Златен талон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Златен талон

    Винд, каква валидност?
    Иначе есенес един колега подновява и нямаше психо със сигурност, бях изненадан леко. Обаче ходи в КАТ, че не сме областен град, все пак. Не съм го питал за валидността, утре ако не забравя.

    Коментар


    • #92
      От: Златен талон

      Няма "психо" при регулярно подновяване (когато причина е единствено изтичане срока).
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #93
        От: Златен талон

        Не отдавна и аз смених ц-то, без психо но с медицинско по кабинети, не от личен лекар. Заветната хартийка си вземах от КАТ и там докато чаках реда си и блуждаех с поглед върху овесените листи по таблата, с изненада научих че вече ще е само за 5 години. А реално ц-то не го ползвам, само б ми стига. Прекарах се да вися след 5 години пак.

        Коментар


        • #94
          От: Златен талон

          Дали има някакъв административен начин да се откажеш от Ц категория примерно ?
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #95
            От: Златен талон

            Като си носиш медицинско само от очен лекар, казваш че искаш само "B" категория да ти подновят.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #96
              От: Златен талон

              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
              Дали има някакъв административен начин да се откажеш от Ц категория примерно ?
              Не съм проверявал, силно се надявам да има.

              Коментар


              • #97
                От: Златен талон

                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                Като си носиш медицинско само от очен лекар, казваш че искаш само "B" категория да ти подновят.
                Приятели точно това направиха.
                Ако ще бачкаш като драйвър отиваш в КАТ с медицинското за цЪ, и си ти.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #98
                  От: Златен талон

                  Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                  Като си носиш медицинско само от очен лекар, казваш че искаш само "B" категория да ти подновят.


                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Приятели точно това направиха.
                  Ако ще бачкаш като драйвър отиваш в КАТ с медицинското за цЪ, и си ти.
                  Много полезна информация, хубаво е да се знае!
                  Благодаря!
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #99
                    От: Златен талон

                    А после ако ти потрябва за джуган - на курсовете пак?

                    Коментар


                    • От: Златен талон

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      А после ако ти потрябва за джуган - на курсовете пак?
                      Е, баш ли ти го питаш това?!
                      Нали в електронния (вече) архив, се пази информация, и ако ти трябва другата категория, просто отиваш с правилното медицинско и сменяш пак...
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • От: Златен талон

                        Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                        Тази година ще подменям моята. За "С" кат. става въпрос.
                        Какво точно искат и какъв е реда?
                        Просто се минава през повече доктори . Очен ; вътрешни ; невролог ; УНГ ; хирург и последно са въвели и ортопед . Медицинското е от 30 до 50 лева . Това вече на 5 години . Честито на печелившите както се казва
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Златен талон

                          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                          Е, баш ли ти го питаш това?!
                          Нали в електронния (вече) архив, се пази информация, и ако ти трябва другата категория, просто отиваш с правилното медицинско и сменяш пак...
                          Начинът да си загубиш "Ц"-то, е точно описаният погоре, но че така може да се възстанови хич не ми се вярва.


                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Просто се минава през повече доктори . Очен ; вътрешни ; невролог ; УНГ ; хирург и последно са въвели и ортопед . Медицинското е от 30 до 50 лева . Това вече на 5 години . Честито на печелившите както се казва
                          Минаваш, трънки - десет лева на кабинет и всичко приключва до "рецепцията". Аз държах наистина да мина прегледите, но почти ме изхвърлиха да не съм им губел времето.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Златен талон

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Начинът да си загубиш "Ц"-то, е точно описаният погоре, но че така може да се възстанови хич не ми се вярва.
                            ...
                            Начина да си изгубиш Ц-то, а и всички други категории е като ти свършат точките, а и още няколко прозаични начина с рецидив, но не и този.

                            Темата все пак е за "Какви привилегии дава златния талон на притежателите му ?", и ако някой знае, моля да сподели.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Златен талон

                              Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                              Винд, каква валидност?
                              Иначе есенес един колега подновява и нямаше психо със сигурност, бях изненадан леко. Обаче ходи в КАТ, че не сме областен град, все пак. Не съм го питал за валидността, утре ако не забравя.
                              Новата ми книжка е с валидност 2023, не бях обърнал внимание. Явно да - ще трябва да се презавврява през 5 години. Странно е че категорията е изписана С1, преди си беше само С. И да - медицинското беше някакво по специално, на различна бланка от това за любителска книжка (месец след мойто вадих медицинско за книжка на жената). Но твърдо психо не съм минавал.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: Златен талон

                                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                                ...Но твърдо психо не съм минавал.
                                Трябва ли да се притесняваме?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X