Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Златен талон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Златен талон

    Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
    Колега поглеждат го преди да го проверят с тамагочито защото после е късно за черпене...
    Какъв е механизмът на това положение?
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #32
      От: Златен талон

      Спестяване на акт примерно

      Коментар


      • #33
        От: Златен талон

        Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
        Колега поглеждат го преди да го проверят с тамагочито защото после е късно за черпене
        Ако е вярно, има надежда! Ще ни бъде.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #34
          От: Златен талон

          Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
          Спестяване на акт примерно
          Не бе, става въпрос, как така като погледнат в тамагичито и става късно за черпене.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #35
            От: Златен талон

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Не бе, става въпрос, как така като погледнат в тамагичито и става късно за черпене.
            Самото поглеждане в тамагочито за определен шофьор или кола се записва Някъде. Което означава че трябва да се протоколира проверката, иначе лошо.
            Много проверки и малко актове - пак лошо.

            Коментар


            • #36
              От: Златен талон

              Продължавам да не съм наясно. Какво като имам предишни нарушения, ако в момента не съм в такова? Пък дали ще го установят с тамагочи, или със слънчева светлина и съответно - дали установяването ще бъде надлежно регистрирано, или не.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #37
                От: Златен талон

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Продължавам да не съм наясно. Какво като имам предишни нарушения, ако в момента не съм в такова? Пък дали ще го установят с тамагочи, или със слънчева светлина и съответно - дали установяването ще бъде надлежно регистрирано, или не.
                Тези устройства и прилежащата им информационна система освен да са в помощ и услуга на полицая служат и за контролиране на работата му. Въведен човек или кола = спряна кола = нарушение = акт? Ако няма акт трябва обяснение. Много липсващи актове и обяснение не ги оправя.

                Коментар


                • #38
                  От: Златен талон

                  Спря ли са те щото си минал на жълто но според тях е било червено и като те проверят в тамагочито се оказва че преди една седмица си щтракнат от някой храсталак с превишена скорост и директно гориш а щом имаш дупки от телбот на синия талон значи си рецидивист не ти е първи акт и така вместо да почерпиш те рисуват за червеното и за скоростта или ако имаш нещо не платено

                  Коментар


                  • #39
                    От: Златен талон

                    Ъхъм, ми да се оправят в собствените си кълчища.
                    За мен, формулата: "кошпраймся" - отдавна носи само отегчение и досада.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Златен талон

                      Мда но от това ти страдаш финансово

                      Коментар


                      • #41
                        От: Златен талон

                        Не ме мисли (но благодаря за отношението де)!
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Златен талон

                          Прекалявате с фантастиката понякога. Спирали са ме с буса хиляди пъти с идеята да ми ровят в багажника. Без никакво нарушение и без никаква причина. Обясненията защо ме спират са от никакви (ако са по-дърти ченгета) до откровени малоумщини (ако са по-млади). Спирам, давам си документите, отврям, гледат, връщат ми документите и си заминавам. И винаги си отбелязват проверката. Те нарядните дневници са за това. Спазват си правилата, поне тукашните. По разни убити РПУ-та като например из Сливница, Своге...имам спомен, че съм искал по дела копия от нарядни дневници...вътре е Валхала...нищо не можеш да разбереш. С тамагочитата колко да се променят нещата...не вярвам да се променят кой знае колко-то това не е до техника.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Златен талон

                            Нали знаеш че не могат да ти ровят в багажника?
                            Трябва заповед специално.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #44
                              От: Златен талон

                              santaclash в годината един път да са ме записвали в дневника всичко е било бърз преглед на гражданска преглед и категория и приятен ден

                              Коментар


                              • #45
                                От: Златен талон

                                (3) (Нова - ДВ, бр. 66 от 2003 г.) Контролният талон "Водач на МПС без наказания" отговаря на изискванията по ал. 1 и 2, без да се посочва първоначалният максимален размер на контролните точки за отчет на извършваните нарушения.

                                От друга наредба:

                                (2) На водач, който притежава контролен талон „Водач на МПС без наказания“, издаден по реда на Наредба № I-157 от 2002 г. за условията и реда за издаване на свидетелство за управление на моторни превозни средства, отчета на водачите и тяхната дисциплина (ДВ, бр. 97 от 2002 г.), не се отнемат контролни точки при налагане на наказание за нарушение, посочено в тази наредба, с изключение на нарушенията по ал. 1, т. 1, 2 и 3.(за алкохол).

                                (6) (Нова - ДВ, бр. 18 от 2013 г., в сила от 22.02.2013 г.) На водач, на който при съставяне на акт за нарушение по ЗДвП е отнет контролен талон "Водач на МПС без наказания", същият се връща след изпълнение от водача на задължението по чл. 190, ал. 3 ЗДвП.
                                (7) (Нова - ДВ, бр. 18 от 2013 г., в сила от 22.02.2013 г.) В случаите по ал. 6 за установени нарушения, за които е предвидено наказание лишаване от право да се управлява МПС, след изтърпяване на наказанието и изпълнение на задължението по чл. 190, ал. 3 ЗДвП на водача се издава контролен талон по чл. 25, ал. 1.(обикновен)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X