Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Антифриз за локално парно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Антифриз за локално парно

    Първоначално публикуван от trolazol Преглед на мнение
    Сподели моля контакти на фирмата която произвежда гликола, и аз търся да доливам парно.
    Фирмата по-горе я е споменал колегата - Антикороза, гр.Кнежа. Имат склад в София и други градове. Имат сайт, може да видиш какво произвеждат.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #47
      От: Антифриз за локално парно

      Аз от Антикороза напълних едно локално парно на бившата вила със син антифриз. Никакви ядове не е имало нито с връзки, тръби, алуминиеви радиатори (вътрешни тела от климатици) и т.н. Тоя същия син антифриз си го ползвам на джипа (Опел Фронтера) и също не съм имал никакви ядове.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • #48
        От: Антифриз за локално парно

        Ето офертата на Антикорозата:
        цената на 20 кг.MPG е 146.40 лв. с ДДС,цената на MPG Соларис 20 кг. е 144,00 лв. с ДДС.
        Доставката по спедитор е 10 лв с ДДС.
        Уикенда ще има онче-бонче и едно от двете за ушите. Разликата е, че първото става и за ХВП и е бяло, другото било електриково жълто.
        п.п.Цените из нета са сходни, ама тия по им вярва, производител са, сертификати си имат и как си требе. Пък и куриера им е спазарен много тънко, не са от много познатите, и обслужват до ден големи и до 2-3 малки градове, ама аз не бързам. Пък и имам тръби да прокарвам.
        Последно редактирано от Asen Kushlev; 20-07-18, 15:10. Причина: допълване
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #49
          От: Антифриз за локално парно

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          Аз от Антикороза напълних едно локално парно на бившата вила със син антифриз. Никакви ядове не е имало нито с връзки, тръби, алуминиеви радиатори (вътрешни тела от климатици) и т.н. Тоя същия син антифриз си го ползвам на джипа (Опел Фронтера) и също не съм имал никакви ядове.
          Moята къща е почти вече 5 години със син антифриз,силно разреден и няма проблем.
          Почти навсякъде съм със калчища и никъде до сега не е текло.
          Предполагам ,че при работата има изпаряване и доливам по два три литра в годината.

          Коментар


          • #50
            От: Нтифриз за локално парно

            Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
            Аз на вилата съм с антифриз син вече 10 - та година.

            Бойлера ми е неръждаем със серпентина, ако по някаква причина серпентината се пробие ще навлезе вода от питейната във антифриза и ще го разреди , понеже налягането в отоплителната система ми е 0.9 атм. а на чешмата 3,5 атм.

            Така че няма опасност антифриз да навлезе в питейната вода.
            колега връзките на парното с кълчища ли са

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X