Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за ЮМЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Информация за ЮМЗ

    Здравейте.Бихте ли ми дали някаква информация за багер товарач ЮМЗ с фадромно устройство Каварна.

  • #2
    От: Информация за ЮМЗ

    По този начин зададен въпрос няма да получиш конкретен отговор и след още 200 преглеждания. Какво те интересува за ЮМЗ-то освен че има фадромно устойстово и евентуално гребло отпред... По спомен и разпределителят няма плаващо положение(ако имаш идея да свалиш устройството и да го приспособиш за земеделска дейност).
    0878 847 325 Наско

    Коментар


    • #3
      От: Информация за ЮМЗ

      Първоначално публикуван от nikimaystora Преглед на мнение
      Здравейте.Бихте ли ми дали някаква информация за багер товарач ЮМЗ с фадромно устройство Каварна.
      Ако искаш да го използваш за нещо по-сериозно от товарене на оборска тор във ферма-тегава работа Все пак, някакъв по- конкретен въпрос?
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • #4
        От: Информация за ЮМЗ

        Ако искаш да го използваш за по-сериозно от оборска тор във ферма, сменяй марката и концепцията. Всеки вариант на комбиниран багер, набор на ЮМЗ-то ще ти върши по-добра работа. Най-нещастния ден в живота ми е този в който реших да монтирам горепосочената уредба на това недоразумение на машиностроенето и най-щастливия когато го продадох, в комплект с недоразумението. От-до, 5 години.
        По-конкретно: 1 .Безкрайно слаба багерна уредба. 2. Безкрайно слаба /конструктивно/, фадромна уредба. 3.Неподходяща предница ,на ЮМЗ-то, за тежко натоварване. Всичко е много бавно. 4. Разпределители еднопосочни /без комбинирани движения/ 5. Недоход на операциите в различните посоки. 6.Вдига твърде ниско и т.н.
        Има оригинални фадромни за ЮМЗ, който са малко по-сполучливи, но малкото е наистина малко.
        Моето лично мнение и опит е, че един мини челен товарач /бобкат/, ще ти свърши толкова много работа по една ферма, колкото ЮМЗ-то с фадрома никога не може и да си мечтае.
        Имам книга за експлоатация на ЮМЗ, ако си ентусиаст въпреки всичко написано по-горе, мога да ти я подаря. Пазя я за библиотеката.
        Последно редактирано от krum aleksiev; 10-11-17, 21:57. Причина: допълнение

        Коментар


        • #5
          От: Информация за ЮМЗ

          Типична тема питам и отговор не търся..... От пускането на темата до момента без да е влязъл ...
          0878 847 325 Наско

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X