Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Какво точно е това,топъл извор ли?
    В тази връзка ,има ли нещо като карта на подобни извори с топла вода,където можеш да се къпеш зимата.По нашия край това е района на град Баня и Хисар,лошото е че ходя когато мога събота и неделя,а точно тогава мургавите им е ден за баня и се събират като на събор за булки.
    Имало е и съм се възползвал от изворите до Св. Св. Константин и Елена (под Варна) преди мнооого години...

    По тази линия:
    Около фара на Шабла има минерална вода + някакви обществени + частни къпални, но не съм се възползвал.
    Между Тюленово и гр. Шабла, преди 2 години (поне) се възползвах от една от последните цистерни, от която изтичаше топла вода, в следствие добива на нефт. Водата е около 30+ градуса, понеже съм се къпал ранна пролет без проблем, а после съм зъзнал, докато се обличам. Водата е леко серниста и е възможно да дразни кожата, ако не се измие човек поне до 2-3 дена с "нормална" вода.
    Вече са минало цистерните около Тюленово - благодат и турбо екстри на обикновения палаткаджия...
    Моя скромен опит по този въпрос.
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #32
      От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Какво точно е това,топъл извор ли?
      В тази връзка ,има ли нещо като карта на подобни извори с топла вода,където можеш да се къпеш зимата.По нашия край това е района на град Баня и Хисар,лошото е че ходя когато мога събота и неделя,а точно тогава мургавите им е ден за баня и се събират като на събор за булки.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:topla-voda_sega.jpg
Прегледи:1
Размер:132.5 КБ
ID:5772015Натиснете снимката за да я уголемите

Име:topla-voda_sega2.jpg
Прегледи:1
Размер:57.6 КБ
ID:5772016
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #33
        От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

        А душовете представляват това:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture2009 080.jpg
Прегледи:1
Размер:107.5 КБ
ID:5772043

        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • #34
          От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

          Е, ама е безплатно, нали? И у СФ-то (дето не значи "Сан Франциско") си имаме една такава минерална баня. А май са и повече.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #35
            От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

            Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
            Още нещо, на което да наблегна?
            Виж в гугъл "уормъри за ръце". Има едни дето пише че траят 6 часа, за еднократна употреба. Не е задължително да са на ръцете. Има и едни пластмасови за многократна употреба, но трябва да се "варят" за да се възстановят, с гел вътре и бутонче, натискаш бутончето и се затоплят. Те стават да си ги наслагаш в дрехите където искаш, държат топло по-кратко време, но ако се събудиш посреднощ и ти е студено, имат незабавен ефект.

            Коментар


            • #36
              От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

              То морето по това време на годината е" 50 нюанса сиво". Умопомрачителна гледка.
              Ако отидеш на онова със снимките по-горе,ще видиш доста интересни възрастни хора с доста странни болести.
              Виж Огняново около Гоце Делчев дали не ти е по-близо,пък и палатка в гората посред зима ми е по в кръвта от такава на плажа.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X