Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    В нашата държава и в този климатичен пояс, |
    Ако е така- абсолютно безумно...
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #17
      От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

      Добра постелка за спане (шалте както му викат някои), а не надуваем дюшек! Постелката може да е класическа - от пяна или самонадуваема (те също са с пяна вътре), но да е проверена.
      Добър спален чувал.
      ПП
      Забравих - примус! Канче малко, голямо...
      Последно редактирано от carrot; 06-11-17, 09:34. Причина: добавка

      Коментар


      • #18
        От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

        До тука всичко съм го отработвал в някаква степен: вятър, мъгла, огън, ядене, пиене, поркане, фиркне...
        Прочетох всичко и всичко е вярно.
        Няма доказване, просто не можах да отделя достатъчно време, а съм луд по морето. Дават го хубаво време, ще се ходи за няколко дена.
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • #19
          От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

          И аз съм фен на палатките и къмпингуването, ама по това време бих предпочел да ида на хотел и да си оползотворя почивните дни с ....почиване. Разходки, ядене, пиене, е"е и каквото и да е друго, само не и в греене на чай в обрулена палатка и нагъване на студени консерви, спане на корава земя и спечен от студ да клечиш в някой шубрак ..... Айде нема нужда чак толкова екстремизъм .....
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #20
            От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

            Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
            До тука всичко съм го отработвал в някаква степен: вятър, мъгла, огън, ядене, пиене, поркане, фиркне...
            Прочетох всичко и всичко е вярно.
            Няма доказване, просто не можах да отделя достатъчно време, а съм луд по морето. Дават го хубаво време, ще се ходи за няколко дена.
            Що не идеш на Варна на централния плаж до топлата вода - поне като премръзнеш се стопляш в топлата вода и така изкарваш
            Ще имаш пълноценна СРА почивка

            В планината в този сезон е много много по готино и приемливо времето.
            Има и много отворени(за зор заман)хижи и заслони и можеш да спиш без пари.
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #21
              От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

              Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
              ....мисля сериозно да се подсигуря със къркане...

              Още нещо, на което да наблегна?
              Друго не ти требе!
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар


              • #22
                От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                Перфектно си е времето - снощи се върнах от Никити /нашето си Бяло море/и 14С най-ниска Т през нощта. През деня 16С, а водата 17-18С... Имаше и хора по бански. В събота валя дъжд и беше 14С.
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #23
                  От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                  Хавлия.
                  Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                  „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                  LZ1EMS

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                    Иди, но не на палатка. Колкото и топло да е, за 4 дена мизерията си става фактор. Балнеосанаториумите по цялото черноморие работят, иди 4 дена, направи малко процедури...там кал, едно-друго...ще се усетиш нов човек.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                      Иди, но не на палатка. Колкото и топло да е, за 4 дена мизерията си става фактор. Балнеосанаториумите по цялото черноморие работят, иди 4 дена, направи малко процедури...там кал, едно-друго...ще се усетиш нов човек.
                      Да ти кажа - много си прав! Липсва ми балнеосанаториумна култра и е време да поработя по проблема. Вече съм на годинки и все повече ми тежи хипарията...
                      Ще помисля по въпроса, наистина ме замисли! Благодаря!
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                        Спал съм в палатка алпийка при -18С, но по работа. Вълнено бельо (черньо ) и 2 спални чувала. Няма студ. Най-големият зор беше да я отворя заран за пикане, че хващаше 1 см скреж от дишането.
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                          Иди, но не на палатка. Колкото и топло да е, за 4 дена мизерията си става фактор...
                          Защо мислиш, че ходенето на палатка трябва да се асоциира с мизерия?
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                            За едни мизерия,за други кеф!
                            Зависи от гледната точка.
                            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                            Киа спортаж2000тди 98г
                            Ауди А3 1.9ТДИ
                            Каравана Аdria 390Q

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                              Що не идеш на Варна на централния плаж до топлата вода.
                              Какво точно е това,топъл извор ли?
                              В тази връзка ,има ли нещо като карта на подобни извори с топла вода,където можеш да се къпеш зимата.По нашия край това е района на град Баня и Хисар,лошото е че ходя когато мога събота и неделя,а точно тогава мургавите им е ден за баня и се събират като на събор за булки.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • #30
                                От: Мисля да ида на палатка на море средата на Ноември

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Какво точно е това,топъл извор ли?.
                                Я извор, я (злите клюки разправят) канализацията на баните на военноморското училище. Млади жени не било желателно да се къпят в "топлия извор", че... можело да се стигне до нежелана бременност
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X