Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате 2017?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
    ... Около Белово-Септември също...
    Е да беше мръднал и към Сестримо... как минеш след табелата, така изчезват цецофон и теленорци.. ако не си на ментел, спокойно можеш и да си изключиш телефона.

    Коментар


    • #47
      От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

      Я не се косете, че изчезват обхватите на телефоните - тъкмо няма да могат да ви подслушват.
      Аз установих, че колкото по се въртиш - толкова по-дълбоко се опитват да ти го набутат. Имам телефон към един оператор от много години - част от голяма група - мноого добри условия, но съм пробвал с други тел.номера - в малка група, поединично, само за данни - направо стигаме до бой при раздялата и лъжат, прикриват и правят хватки всякакви непочтени до последно за да цуцнат още някой лев от теб.
      Та, извода ми е - не си ли силен(голяма корпоративна група, дето ги е страх, че наведнъж ще останат без няколкостотин или хиляди тел.номера наведнъж) - за слива те нямат.

      ПП А на село никой няма покритие и нямат намерение да има, тъй че всичките са за е*@не.
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • #48
        От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

        Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
        Я не се косете, че изчезват обхватите на телефоните - тъкмо няма да могат да ви подслушват.
        Аз установих, че колкото по се въртиш - толкова по-дълбоко се опитват да ти го набутат. Имам телефон към един оператор от много години - част от голяма група - мноого добри условия, но съм пробвал с други тел.номера - в малка група, поединично, само за данни - направо стигаме до бой при раздялата и лъжат, прикриват и правят хватки всякакви непочтени до последно за да цуцнат още някой лев от теб.
        Та, извода ми е - не си ли силен(голяма корпоративна група, дето ги е страх, че наведнъж ще останат без няколкостотин или хиляди тел.номера наведнъж) - за слива те нямат.

        ПП А на село никой няма покритие и нямат намерение да има, тъй че всичките са за е*@не.
        Съгласен, всеки е избрал най-доброто за себе си.
        Затова реагирах, че на еди кой си му бил по-къс....обхвата.
        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

        Коментар


        • #49
          От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
          Имам телефон към един оператор от много години......
          За Иридиум ли става дума че много загадъчно звучи. А иначе да, преклонена глава сабя не я сече.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #50
            От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

            Малко страничен въпрос - дали сте установявали такъв проблем, и дали някой го е решавал (свързан е пряко с преносимостта на номерата)...
            На няколко пъти ми се налага да потвърждавам телефона си при регистрация в електронни системи (например WIFI по летища, Амазон и т.н.)...
            Пише - 'ще получите СМС код', ама нъцки - нищо не получавам...
            Телефона е преместен от Мтел към Виваком (т.е. кодът му е м-телски - 88 )...
            Предполагам това е причината - 'скъсана' връзка по определен канал при преноса на номера, защото сина в същата група, но с Вивакомски код изначално - 87 се регистрира успешно на същите места...
            Решавали ли сте този проблем? Операторът няма голямо желание за съдействие - явно не знае къде е проблемът...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #51
              От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

              За целта ( разпращане на СМС ) се ползват СМС гейтуеи. На тях смс-ите им се пускат през тяхното им АПИ и после тяхна работа е да доставят СМС-а до правилния оператор. При портнат ( пренесен ) номер става мазало... Ако знаеш кой СМС гейтуей се ползва, можеш да се свържеш с тях и да ти оправят номера... но в това има смисъл само ако получаваш редовно смс през тях.

              Коментар


              • #52
                От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                Предстои промяна в ОУ на цецефон, така че, който иска развод може да се възползва от този факт.

                Коментар


                • #53
                  От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                  Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                  Предстои промяна в ОУ на цецефон, така че, който иска развод може да се възползва от този факт.
                  Какво е ОУ и кои са цецефон? Ако може да си говорим разбираемо, ще съм благодарен!
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                    Превод: ОУ - общи условия, цецефон - вероятно виваком.

                    Разширен превод: при промяна на ОУ в някои случаи потребител може да прекрати срочна услуга без неустойка.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                      Много Благодаря за превода, не знам защо обаче трябва да си превеждаме. Имам си достатъчно ежедневни енигми за разтълкуване.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                        Превод: ОУ - общи условия, цецефон - вероятно виваком.

                        Разширен превод: при промяна на ОУ в някои случаи потребител може да прекрати срочна услуга без неустойка.
                        Абсолютно правилно

                        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                        Много Благодаря за превода, не знам защо обаче трябва да си превеждаме. Имам си достатъчно ежедневни енигми за разтълкуване.

                        Е ОУ нявсякъде означава едно и също - Общи Условия.. дори в договорите, които се подписват, общите условия се обозначават като ОУ.. сега цецефон го казвам за да не излезе нещо като реклама... антиреклама... че знае ли човек кой слуша ( чете ).. а пък сега е модерно да се завеждат дела за кво ли не ( вкл. и постове по форумите ).

                        Коментар


                        • #57
                          От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                          Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                          Абсолютно правилно




                          Е ОУ нявсякъде означава едно и също - Общи Условия.. дори в договорите, които се подписват, общите условия се обозначават като ОУ.. сега цецефон го казвам за да не излезе нещо като реклама... антиреклама... че знае ли човек кой слуша ( чете ).. а пък сега е модерно да се завеждат дела за кво ли не ( вкл. и постове по форумите ).
                          До тук добре, сега те разбрах, дай подробности нататък.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                            Всеки Абонат има право да прекрати индивидуалния Договор без санкции в срок до един месец от
                            влизането в сила на промени в настоящите Общи условия. Последното не се прилага, когато
                            промените в Общите условия произтичат от приложимото законодателство, от акт на компетентен
                            орган или в случаите, когато промените не засягат услуги, ползвани от Абоната
                            ..

                            Коментар


                            • #59
                              От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                              Добре де, кажи ако не искаш да даваш инфо, но какви промени в ОУ ще правят ако знаеш.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                                оо, не знам.. не съм гледал понеже за момента нямам намерение да си прекратявам договора. Просто преди няколко дена получих смс, че скоро ще правят промени и реших да го споделя, белким някой "в нужда" се възползва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X