Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой мобилен оператор ползвате 2017?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Защо си им сърдит?
    Преди два месеца абонирали баба Дима за резултатите на английската футболна висша лига и някакъв ски шампионат по схемата...на ти един смс...за отказ изпрати Не ,на номер....ххх
    Пък аз плащам всички телефони,случайно забелязах разликата
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #32
      От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

      Първоначално публикуван от dani Преглед на мнение
      Теленор.... мрежата им като излезеш от града е под всякаква критика.
      Това не е вярно!
      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

      Коментар


      • #33
        От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

        Да, и при мен се случи, изгорях с 6 лв, но от браузър, може би баба Дима виси в Спортал.бг и рефрешва през 30 секунди?
        Лошото е, че и Ментел също го допуска. А кои бяха тези, които те абонираха за "мюзик кол" и трябва да се отпишеш с СМС?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #34
          От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

          Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
          Това не е вярно!
          Естествено зависи от града, но аз мога да подкрепя колегата, от табелката край на Етрополе нататък с Километри няма грам покритие, цялата планина в района е извън обхват... което ме накара да мина скоропостижно на Виваком

          Коментар


          • #35
            От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Да, и при мен се случи, изгорях с 6 лв, но от браузър, може би баба Дима виси в Спортал.бг и рефрешва през 30 секунди?
            Лошото е, че и Ментел също го допуска. А кои бяха тези, които те абонираха за "мюзик кол" и трябва да се отпишеш с СМС?
            И на теб и мен не ни е за парите,ама немога да съм падарин,сигурен съм че и трите оператора са така,но си обещах че ще ги сменя след тази смешно абсурдна малоумна практика,пък задна скорост ,на нито една от колите ми не работи..
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #36
              От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

              Така трябва, и аз съм много злопаметен към тях. Човек трябва да е злобен към мобилните кръвопийци. Каквото повикало, такова се обадило.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • #37
                От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                Много исках пак да се върна при ментел, но уви желанието беше едностранно.. дори не пожелаха да се доближат до офертата на виваком

                Коментар


                • #38
                  От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                  Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                  Това не е вярно!
                  Дори без да знаеш за кой град става въпрос??? Няма оператор на света без дупки в покритието. Дори и monaco telecom.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                    Свинеком-яко измамници. Нищо не отговаря на това, дето е в договора. Махнах фирмените телефони след 3 години кански мъки и не искам да ги знам повече. Наследили са инфраструктурата на БТК и това ги държи на пазара. Иначе отдавна да са заминали.
                    Ментел -много лошо обслужване и постоянни опити за зарибяване с глупости. Откак започаха да прелагат кабелна и интернет, просто не ми издържаха нервите. Май най-добро качество на услугите от всички оператори, което е много странно, но имат обхват из разни миши дупки, където никой друг няма.
                    Теленор (глобул)-другия месец ми изтичат договорите с тях...Перфектно покритие на телефони и интернет по всички големи гардове и не толкова големи.
                    Извън градовете-драма и ужас. На запад от София това е безусловно най-слабата мрежа-много, ама мнооого зле. Интернетът определено не струва като самостоятелна услуга-малък трафик за много пари.
                    Булсат-засега слабо покритие. Иначе откъм услуги, цени и т.н. са перфектни за нуждите ми, но с тоя обхват няма начин....
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                      Булсат незнам нищо ,макар и да изпълнявам тук-там някои техни обекти...Имат ли войс услуги?
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #41
                        От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                        На булсат положението с покритието им е трагично, но за полустационарен интернет, при определени условия*, са съвсем, съвсем приемливи.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                          Те всъщност са интернет оператор. Всичките им услуги са през интернет приложения, включително гласовата. Ползват нещо, подобно на Скайп.
                          Поне така ми го обясниха служителките им в близкия офис.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                            Така е, но това е миниатюрен проблем, в сравнение с кекавото им покритие, тука-има/тука-нема роуминга с макс телелеком и откровено казано - лошата преспектива пред тия двата доставчика.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                              Аз съм при М(ен)Тел на Прима. През последната година започнаха всеки месец ме "почистват" с 2.50лв. от предплатената услуга "за интернет", а съм с една антикварна Нокия, която не знае какво е това.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Кой мобилен оператор ползвате 2017?

                                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                                Дори без да знаеш за кой град става въпрос??? Няма оператор на света без дупки в покритието. Дори и monaco telecom.
                                Мене за т'ва жокер ми не требе.......бе написал нейде Ясен. И въпросителните/нещо май ти заяжда клавиатурата/ са по-скоро към мнението на колегата.

                                Язовир Ивайловград, гледахме мач по Нета на теленор, а на другите неще. Язовир Батак - тоже. Около Белово-Септември също/тук Виваком не участваше/. На Сарница Теленор е ок, също по магистрала ТРАКИЯ, та повтарям твърдението по-горе на колегата не е вярно! Обикалям по чукари и паланки предимно в южна България с Теленор и Мтел... е, категорично Теленор. За Виваком не мога да бъда конкретен, но когато съм имал възможност за сравнение съм го правил и.......... съм избрал Теленор

                                .....без да стигаме до жертвите на Хирошима поименно......... това са моите наблюдения
                                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X