Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала II

    За ЛС, за отговори по теми с абонамент и т.н.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала II

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Някой, нещо??? Поне кажете дали някой чете тая тема въобще!
      Е как да се знае ? Изпрати ми ЛС с текст ПРОБА , и ще ти отговоря - тогава предполагам ще се разбере ?

      п.с. иначе вчера и при мен яко прекъсвания и невъзможност да се отвори сайта....
      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала II

        sparkybg получих съобщение от теб , но аз не мога да ти пратя .... системата не реагира.

        Проблема е реален.

        ..... Упс , сега май успях да го отправя...???..... получи ли ?
        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала II

          Получих. Но уведомление по eMail че съм получил, не получих.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала II

            Чета и препращам но да ви кажа след местенето има бая големи проблеми и ще са един по един... Сори, малко бавно става, но ще се оправи всичко...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала II

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Получих. Но уведомление по eMail че съм получил, не получих.
              Най-вероятно след масовото съобщение са се вдигнали спам филтри по ип и/ли домейн.


              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Чета и препращам но да ви кажа след местенето има бая големи проблеми и ще са един по един... Сори, малко бавно става, но ще се оправи всичко...

              Не знам кой го мести, но да смените 8 годишен lighttpd със 7 годишен nginx e мааалко странно.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала II

                Къде е имало lighttpd?

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала II

                  Те тука баш. 99,9% съм сигурен, че до преди няколко дни доста вехто lighttpd носеше този сайт.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала II

                    Аз само от съобщенията за грешки съдя. Откакто помня все nginx се оплаква от нещо.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала II

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      Най-вероятно след масовото съобщение са се вдигнали спам филтри по ип и/ли домейн.
                      Пробвах и двата си мейл акаунта, единия в gmail. Продължавам да не получавам нищо.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала II

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Пробвах и двата си мейл акаунта, единия в gmail. Продължавам да не получавам нищо.
                        И при мен няма
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала II

                          От четвъртък ,нещо имам проблем с избирането на теми от началната страница на Форума .От телефона,забива тъча ,но причината не е в телефона ,защото в контролната листа на страницата ,както и на другине страници ,рекламите,Офнюз ,избирането с тъча работи,дава засечка само в разделите на форума.Натискаш върху избран раздел и нищо.Какъв може да е проблема?Телефона е чист, от компютрите проблеми с влизане няма!На моменти е ,точно сега нещата работят,вчера също за момент и после.блокаж!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала II

                            Аз от сума ти години не получавам съобщения от темите с абонамент. От поне 5 години (сигурно са и повече, ама не помня ...) около 1-2 часа през нощта фоурума не реагира по никакъ в начин, напоследък постоянно ми се случва да не мога да пиша ни на лични, ни по теми .... Ама вече спря да ми пука ....
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала II

                              ДА не е форумен хак,ако е така и на мене ич нема да ми дреме,но не е коректно!Да не се заиграва.някой със сайта ,когато има проблемиЕто сега тука влизам и пиша ,горе.в темите на форума ,блокаж ,все едно е заключено!В мойте устройства проблем няма?!?
                              Последно редактирано от faster; 28-07-19, 09:54.
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала II

                                Някои теми имат ли коефициент на едновременен достъп или някакъв филтър на входа? В едни влизам от раз, в други не.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X