Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и раз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Чакам те бе,чакам да ми кажеш едното какво общо има с другото,къде е връзката със закупуване и лова и после ще те почакам да ми обясниш с кое не мога да ловувам в Аризона примерно.
    В Аризона не знам ама за тука има доста ограничения .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #32
      От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      В Аризона не знам ама за тука има доста ограничения .
      За там не знам,за тук си говорим.......там 5% от населението са ловци май,по 2 животни на година да гръмне всеки ловец и ще свършат зайците до Одеса поне,но пък нямаш право да си защитиш дома с ловна карабина защото.......много акъл.

      Тук не им дреме,не ме пита никой с какво да ловувам,купуваш си билет и ‘оди майната си,да си пазиш дома пак долу горе става все още,но пък идват педераси и затягат за да се извисят в собствените си очички.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

        Какви са тези пластамаси около хвата на АК-то за които споменевате? Идеята каква е- да е по- неудобен за стрелба ли, шо ли?

        Коментар


        • #34
          От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

          Да не може палеца ти да обхване хвата което автоматично го изключва като хват по определение,другия вариант е да го махнеш........за да си легален.

          Аз още чакам някой бандит да си купи и монтира такова,не спазват законите шибаните бандити тия години
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Точно това не минава за ловна карабина...
            Aз не казвам, че минава за ловна карабина, а че производителят го е обявил, като:

            Първоначално публикуван от Arsenal JSCo Преглед на мнение
            ...highly effective semi-automatic rifle designed for hunting and competition shooting...
            Има разлика

            П.С. От това, което чета за Калифорния става горе- долу ясно,че мерките против продажбата на оръжие всъщност поощряват същата продажба? Обявява се някаква предстояща забрана, купувачите се юрват да пазаруват преди да е влязла в действие, оборотът расте, после се оказва, че забраната е идиотски елементарно заобиколима, както с въпросните дръжки а ла assault rifle

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Download (2).jpg
Прегледи:1
Размер:4.6 КБ
ID:5771347
            при което продажбите си продължават както винаги, после се обявява друга идиотска забрана, купувачите се юрват...и т. н. Перпетуум мобиле
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • #36
              От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Чакам те бе,чакам да ми кажеш едното какво общо има с другото,къде е връзката със закупуване и лова и после ще те почакам да ми обясниш с кое не мога да ловувам в Аризона примерно.
              Ами това не можело, онова не можело (много по-малко от тук не може де), пък изведнъж - на лов със всичко може. Как така може да идеш на лов с нещо, което не може да притежаваш? Взимаш под наем, а за наем тези ограничения не важат? Т. е. под наем може да вземеш нещо, което не може да си купиш (нещо такова е тук на стрелбищата, само че не се изнася от тях)?
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #37
                От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

                Е тия съчинения са си твои,аз няма как да ги коментирам,не искам де
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #38
                  От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

                  Първоначално публикуван от NIKSD
                  Оръжия в калибър .50 към днешна дата са забранени за продажба от дилъри на цивилни.
                  Това за .50 и за револверните и пистолетните патрони или само за .50 BMG? А пушечни примерно 500 Nitro Express?
                  Последно редактирано от gabocvet; 27-10-17, 09:34.
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • #39
                    От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

                    Не съчинявам - питам. Евентуално може да отговориш, няма нужда да коментираш.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

                      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                      Това за .50 и за револверните и пистолетните патрони или само за .50 BMG? А пушечни примерно 500 Nitro Express?
                      Пушки в калибър .50BMG са забранени за продажба от дилъри на цивилни от 2005 г. Никой не знае защо- няма извършено нито едно убийство с такава пушка, даже не можеш да в наречеш “обществено опасна”. Демократи...

                      The .50 Caliber BMG Regulation Act of 2004 is a law in the state of California that effectively banned all .50 BMG-caliber rifles from being sold in the state. The law took effect on January 1, 2005.[1]

                      По въпроса за бройките продадено оръжие, по времето на Обама бихме всякакви рекорди многократно.
                      Някъде четох, че имало поне 300 000 000 /триста милиона/ броя оръжие в цивилни ръце.
                      Казвам “поне”, защото никой не може да знае колко точно са. Предполагат само.

                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • #41
                        От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

                        Хехе, че то и по някои къщя там при вас сигур не си знаят бройката. Вий вашта знаете ли я?

                        Коментар


                        • #42
                          От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

                          Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                          Хехе, че то и по някои къщя там при вас сигур не си знаят бройката. Вий вашта знаете ли я?
                          Ако говорим за колко броя оръжия имам, ще трябва да помисля малко, преди да отговоря. Жената отдавна им е изгубила бройката. Ама аз купувам само от няколко години. Има хора, жените им не знаят колко сейфа имат. Преди изборите, нали ни лъжеха, че оная идиотка щяла да печели /хахахаха!!!!/ в магазините си взимаш номерче и чакаш час да ти дойде реда...
                          Много хипита с кръгли очилца бленуват да се забраняло и конфискувало оръжието. Българския еквивалент ще бъде да се забранят и конфискуват запалките, за да не стават пожари. Good luck!
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • #43
                            От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

                            Аз ги знам,в някои случаи трудно намирам някои от тях ма ги знам колко са ма и нямам много,виж кутиите с патрони не ги знам,знам колко минимум от калибър имам ма дали са 6-7 или 10 000 това не знам,последно време много евтинко и голямо кликане пада.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #44
                              От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              За там не знам,за тук си говорим.......там 5% от населението са ловци май,по 2 животни на година да гръмне всеки ловец и ще свършат зайците до Одеса поне,но пък нямаш право да си защитиш дома с ловна карабина защото.......много акъл.

                              Тук не им дреме,не ме пита никой с какво да ловувам,купуваш си билет и ‘оди майната си,да си пазиш дома пак долу горе става все още,но пък идват педераси и затягат за да се извисят в собствените си очички.
                              Една не малка част стават ловци точно заради скапаното ни законодателство защото няма друг начин да притежаваш определени типове оръжие . Примерно искам сам без да съм член на спортен клуб да стрелям да речем бенч с 22 калибър . Няма друг начин да си закупя оръжието освен да съм ловец с курс и тапия за подборен отстрел .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #45
                                От: Класификации и наименования на някои оръжейни системи в САЩ и България. Прилики и

                                Знам и логика не търся - ставаш ловец без да си стрелял или тренирал,няма как без да си ловец.Отделно,че шанса да не те гръмне като му скочиш у тях е минимален ма после ловците виновни.

                                Аз не съм ловец,но ставам след закупуване на скапан лиценз за 45 кинта / по спомени /, грабвам еднин картечен пистолет които реално е карабина и бия гугутки с нея.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X