Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно оглед на терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно оглед на терано

    Здравейте утре към обяд ще ходя да гледам това терано до Пловдив,питането ми е ходил ли да го гледа някой от форума .http://www.cars.bg/offer/c2324924
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    От: Въпрос относно оглед на терано

    Добра идея за отделна тема, че онази е за Представяне...

    Не съм ходил. Преди месец имаше друга обява за същото Терано, но снимано в по-едър план, както и отвътре. Сега е наблегнал повече на полето и небето ... Нищо не мога да кажа. Предполагам, забелязал си, че е автоматик.

    Днес излезна една обява в Мобилето. Синьо, много запазено на снимките, на 6950 лв, в с. Труд от частно лице. Веднага отидох да го видя. Оказа се, че е едно дето се продава от половин година в автокъща Alex G Auto. Но са пуснали нови снимки. Старата му обява стои още в Cars-а на 7900 лв. Шасито му е пръскано с шагре. По предните колони на вратите също има малко позамазана ръжда. Салонът е запазен.

    П.П. Явно тези предни колони често ръждясват. Онова предното на 83 000 км, дето писах в другата тема беше доста сериозно ръждясало там.

    Пиши какво си видял по това в с. Болярци. По обяд не мога да излезна от работа, иначе бих дошъл да му потърся кусури
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос относно оглед на терано

      Има едно синьо в Карс-а на 6300, в София, пише че е внос от Италия на 117 000 км. Случайно инфо за него да имаш?
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос относно оглед на терано

        Това от 6300 съм минавал покрай него преди като не търсех терано но не съм г0 гледал.Спира ме да го видя от факта че се намира в горубляне,раят на боклуците.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос относно оглед на терано

          След обяда ще ходя да гледам това терано в ихтиман,някой с впечатления от него.Цената е направо стряскащо ниска.http://www.cars.bg/offer/c1932931
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос относно оглед на терано

            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
            След обяда ще ходя да гледам това терано в ихтиман,някой с впечатления от него.Цената е направо стряскащо ниска.http://www.cars.bg/offer/c1932931
            Мислиш ли, че ще става за нещо за тази цена. Има италианско знаменце на задната врата ... Ако не е гнило отдолу си е направо оферта, въпреки забележките по интериор и екстериор.

            Има едно черно автомат в Кюстендил на 5999 лв с транзитни номера. Пише, че е от Италия. Твърде далече ми е на мен.


            Драскай по някой ред за тези които си огледал.
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос относно оглед на терано

              За този скраб в Ихтиман съм сигурен,че още толкова пари няма да ти стигнат в последствие да го вкараш в пътя.
              Сподели за Пловдивския,гледа ли го.
              В обявите има едно късо на 7499,това е моето първо Терано,малко му е висока цената в сравнение с другите,но е в топ състояние.Комшията го продава защото е решил,че му трябва по-голям джип.
              "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
              0878739299

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос относно оглед на терано

                Току що се върнах и докладвам.Този розовия от пловдив го карат цигани и вътре беше нема да ви казвам каква гнусотия ,а подръжката е под всякаква критика.Единствения плюс е че няма ръжда а този от Ихтиман и той е доста зле на много километри и доста захабен но пък няма ръжда и човека ми се видя свестен.Отказвам се и от двете и продължавам търсенето.
                0 8 76 36 8 542

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос относно оглед на терано

                  Така покупката на терано вече е факт,дълга база 2001 година 2.7 дизел помпа бош,автомат и кожен салон.Взех го от София на цена 7000лв регистрирано и купено от частно лице.По предницата има двата лагера маншон на полуоска,горен шарнир и задна биалетка всичко друго е здраво поне така каза майстора като я вдигна на подемника.Имам едно питане как се свалят горните греди на тавана дето служат за поставянето на кутия за багаж,гаража ми е нисък и само те пречат да я прибера вътре.
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос относно оглед на терано

                    Разтапицираш тавана.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос относно оглед на терано

                      Разтапицираш тавана.
                      Ако нямаш капачета изотгоре.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос относно оглед на терано

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Разтапицираш тавана.
                        Ако нямаш капачета изотгоре.
                        Пффф точно от това се опасявах.
                        0 8 76 36 8 542

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос относно оглед на терано

                          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                          Имам едно питане как се свалят горните греди на тавана дето служат за поставянето на кутия за багаж,гаража ми е нисък и само те пречат да я прибера вътре.
                          Здравей, пусни снимка какво представляват гредите, може и без да разтапицирваш тавана.
                          Nissan Terrano II 2.7tdi SWB
                          Suzuki Jimny JLX Special

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос относно оглед на терано

                            Честито! Ама бива ли така без снимки?

                            Nissan Terrano 2,7 TDI

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос относно оглед на терано

                              Утре след автомивка обещавам да го нащракам.
                              0 8 76 36 8 542

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X