Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно оглед на терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос относно оглед на терано

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    Така покупката на терано вече е факт,дълга база 2001 година 2.7 дизел помпа бош,автомат и кожен салон.Взех го от София на цена 7000лв регистрирано и купено от частно лице.По предницата има двата лагера маншон на полуоска,горен шарнир и задна биалетка всичко друго е здраво поне така каза майстора като я вдигна на подемника.Имам едно питане как се свалят горните греди на тавана дето служат за поставянето на кутия за багаж,гаража ми е нисък и само те пречат да я прибера вътре.
    Честито за покупката и много безаварийни километри!

    Ако ги махнеш тези греди и се чудиш, какво да ги правиш, що не пратиш едно ЛС, може и да се договорим нещо. Имам една идейка за моето "Терано", та да видим .....

    Жив и здрав!

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос относно оглед на терано

      Браво,честито,снимай да видим.Я му спадни малко гумите и не се занимавай с разтапициране,че после да не те е яд.Аз толкова исках моя да е с тези гредички,а ти ще ги махаш......
      "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
      0878739299

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос относно оглед на терано

        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
        ... а този от Ихтиман и той е доста зле на много километри и доста захабен но пък няма ръжда и човека ми се видя свестен.Отказвам се и от двете и продължавам търсенето.
        Този от Ихтиман днес е свалил цената на 4000 лв. Толкова ли е зле? Ако наистина няма ръжда и за още 2-3000 лв стане кола от него, започвам да се замислям ...

        Иначе ходих да гледам 2 броя в Карлово. Едното черно бензиново на 6380. Ами зле е. Отдолу цялото изпръскано със спрей. Дупки в праговете, със залепени (не заварени) отгоре ламарини и пак изпръскано със спрей... На всичкото отгоре няма и климатик. Другото е едно синьо на 7500. То е с по-малко ръжди, малко тръгнало по задния праг, шасито на точки и малко на рамката на задния страничен прозорец. Бих се позанимавал с него, но не и на тази цена ...
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос относно оглед на терано

          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          Този от Ихтиман днес е свалил цената на 4000 лв. Толкова ли е зле? Ако наистина няма ръжда и за още 2-3000 лв стане кола от него, започвам да се замислям ...

          Иначе ходих да гледам 2 броя в Карлово. Едното черно бензиново на 6380. Ами зле е. Отдолу цялото изпръскано със спрей. Дупки в праговете, със залепени (не заварени) отгоре ламарини и пак изпръскано със спрей... На всичкото отгоре няма и климатик. Другото е едно синьо на 7500. То е с по-малко ръжди, малко тръгнало по задния праг, шасито на точки и малко на рамката на задния страничен прозорец. Бих се позанимавал с него, но не и на тази цена ...
          За 4000 лв мился че си заслужава.колата не е пудрена но има доста детайли за пребоядисване,климатика не работи,от двигателя някой семеринг тече както има нещо по окачването което тропа.Но поне няма и петно ръжда,двигателя работи гладко и скоростите работят коректно.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос относно оглед на терано

            Павлине,не се знае какво коте ще излезе от чувала,може и два пъти по 4000 още да ти излезе и пак да не можеш да разчиташ на надеждност.Явно е бая поуморен и изхабен щом толкова време никой не му се хвърля.
            В София има един,син на 6500 изглежда доста добре на снимки
            Последно редактирано от dvdimov; 09-11-17, 00:12.
            "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
            0878739299

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос относно оглед на терано

              За сега се въздържам от 3,0 мотора. Виж , за автомат може да направя компромис, щом твърдите че е здрав и рядко създава проблеми.

              И на мен ми е странно защо толкова време това ихтиманското не е отнесено, като няма ръжди ... Мен не ме бъркат особено остърганите брони и захабеният салон. В крайна сметка колата е достатъчно евтина за да се оправят тези неща. Лошото е, че и за 7000 лв масово Теранотата са ръждиви и замазани със спрей.

              Разгледах един Рекстън и един Кайрон на Труд. Внос от Италия. Наистина нямат петънце ръжда по шасито и дъното. Но нещо марката не ми вдъхва особено доверие. Най-вече като намиране на части и поддръжка.
              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос относно оглед на терано

                Преди да си взема последното 3,0 Терано,от което толкова много те е страх,а няма защо бях пред дилемата и аз да си взимам Кайрон.Много добър мой приятел го има,но тъй като колите му станаха много беше готов да ми го продаде.Перфектен,купуван нов от представителството и на 180000км с всичките му сервизни истории.Даде ми го да го покарам два дни и да ти кажа очаквах много повече от колата,абе личи си корейската евтина сглобка във всяко отношение и се отказах.Тераното е много по-комфортно и по-надежно.
                За дълга база само 3,0,2,7 му идва слабичък и понагорва,а на теб ще ти е основна кола,а не само уикенд глезотия като при мен.Врътнах му вече 5000 км.цяло лято на всички почивки и екскурзии съм с него,вечно пълен с 5-7 човека и бол багаж,е....няма грешка.Върви и със 140-150 по магистралата,разхода е среден 8,3л,кеф ти динамика при изпреварване,кеф ти тишина в купето.Това при 2,7 е трудно достижимо.Radodj от форума е човекът при който обслужвам и ремонтирам,скоро и той си продаде 2,7 късо и идеята му е да го замести по-нататък с 3,0 късо,което вече е оса.
                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                0878739299

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос относно оглед на терано

                  Аз да си кажа, имам идея да сложа метан на 2,7. Говорих си преди време с Любашки и той е много доволен от неговото. Той твърди (а и всички които са слагали метан на дизел), че дава 20-тина % крайна икономия на гориво, както и доста по-добро вървене. Което мен ме устройва. Хубавото на метана при дизела е, че се използва за обогатител. Т.е. мога да мина с тънка и дълга пура в багажника, която да ми стига за 200-300 километра и не заема голямо пространство. В същото време, дори да свърши метана, продължавам само на дизел.
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос относно оглед на терано

                    Здравейте,днес докато баща ми регистрираше джипа в КАТ Пловдив един полицай му казал за зеленото терано от Пловдив дето е на 83000,че били реални,и че било на някакъв италианец,мен малко ме хвана яд,че не го погледнах

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос относно оглед на терано

                      Имам въпросче:

                      Излезе едно тъмно зелено Терано в Дупница. Новата маска, но гледам, че волана е от стария фейс. Има ли такива бройки стандартно или волана е сменян?

                      И тия от Дупница дали са по-големи измамници от джамбазите в с. Труд?

                      Хич не ми се ходи толкова на далече. Не че ми е особен проблем да си пусна ден отпуска и да ида на 200 км. Но като ида 4-5 пъти и всеки път се разочаровам, ми писва.

                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос относно оглед на терано

                        По снимки всичко си е негово (само волана е претапициран, но е добре направен). Ходи го виж, ако няма ръжди и като дадеш на контакт всички лампи по таблото светят - смело напред.

                        Успех.
                        Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                        Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                        Opel Campo 3,1 TD '99
                        Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                        Коментар


                        • #27
                          От: Въпрос относно оглед на терано

                          тъкмо сега го гледах това дупнишкото и изглежда страхотно,всичко си има и цената е доста добра,чак да не повярваш

                          Коментар


                          • #28
                            От: Въпрос относно оглед на терано

                            Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
                            ... Ходи го виж, ако няма ръжди и като дадеш на контакт всички лампи по таблото светят - смело напред.

                            Успех.
                            Ходих. Откъм ръжди е най-добре от всички, които съм изгледал. Всички лампи по таблото светят при контакт и гаснат при запалване. Припушва при запалване и на студен мотор леко претриса. Като загрее малко работи гладко и не пуши. Иначе запали лесно при 0 градуса от студен мотор. Върви доста прилично. Няма проблем с катеренето към Самоков и яз. Искър. Изпреварва с лекота. Държи температура 2-3 мм преди средата. Не загрява по баири и по магистралата. Спокойно държи 120 км/ч, а при изпреварване с лекота стиа 140. Няма шумове и луфтове по трансмисията. Скоростите включват с лекота, съединителят е лек и отделя по средата. Има парно. Радиото спря странно по средата на пътя, за съжаление е от модела с копче за аварийните. Волана и скоростния лост са претапицирани добре. Предните седалки, вероятно също, но са направени добре. Просто кожата им е по-запазена от на задните.

                            На ключовете пише NATS. Единият работи, другият не. Странно, че от бутона заключва всички врати, но отключва само шофьорската. А с ключа отключва всички ...
                            Nissan Terrano 2,7 TDI

                            Коментар


                            • #29
                              От: Въпрос относно оглед на терано

                              ,Честито Павлине,но знаеш че без снимки не може,пък може и на живо после да ми го покажеш.Когато натиснеш само един път бутона за отключване,отваря само шофьорската врата,а за да отвори всички трябва да го натиснеш два пъти.Тва е вид екстра.2,7 или 3,0 е,че не съм гледал в обявите какво е.
                              "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                              0878739299

                              Коментар


                              • #30
                                От: Въпрос относно оглед на терано

                                Само го гледа или вече си горд собственик?
                                Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                                Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                                Opel Campo 3,1 TD '99
                                Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X