Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

    Мога да взема една Никонче, полупрофесионални, че тези телефони са пълен Т****
    някой има ли мнения за него, заслужава ли си като модел и като възможнисти, за неделен фотограф любител на свободна практика, тоест безработен

    Може би минуса е автоматичният фокус, тип фокус-бокус дето не можеш да ги накараш да се фокусират където желаеш, а си имат някакво собствено мнение..

    Пс. да го взимам ли
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

  • #2
    От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

    Не е полупрофесионален... Малък сензор, голямото увеличение /21/,не предполага качество... Виж Сони RX..., Панасоник LX и сие- Хапарати с 1'' матрица...

    Коментар


    • #3
      От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

      Доста е остарял вече като показатели, дори за любителски цели. То моето H300 е вече динозавър, макар да съм си страшно доволен от него.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

        Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
        ...Пс. да го взимам ли
        Не.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

          Има един fujifilm s1600 също който се вписва в бюджета.. него ма е страх да ви попитам как е..
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #6
            От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

            Няма да ти хареса.
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #7
              От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

              Ако озвучиш бюджета ще е по-лесно за гадаещите. Около 300 лева ти трябват, за да вземеш сравнително читав ДСЛР с малкия китак (18-55) и около 400 лева за безогледалка с подобен обектив. Има малко по-стари безогледалки на Сони и най-вече на Олимпус, които може да се намерят и за под 300 с обектив.

              П.П. Говоря за санитарния минимум от 2Х кроп, който все пак ще има някакво поле за обработка след снимането.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #8
                От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

                Еми аз бях отделил сумата около 150 лева, ама явно трябва да не купувам най евтината глупост, а да посъбера малко парички, и да взема нещо което ще върши работа..
                Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                Коментар


                • #9
                  От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

                  Събери още 150 и търси безпгледалка, или DSLR, но тези турбо сапунерки като Р120/P500 и от сорта, по добре не дей да ги гледаш.
                  Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

                    Предполагам че турбо сапонерка означава:
                    Апарат с малък сензор, с интерполирани пиксели, разположен в голям корпус за да изглежда внушително и професионално, за погледа на неразбиращият леймър който ще го купи, за да се изживява като професионален фотограф, макар и внушителният си външен вид, има възможности на джобните апарати и Пфон камерите..

                    Поне аз така си го обяснявам..
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • #11
                      От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

                      В общи линии си разбрал правилно за турбосапунерките те и са със зум 24-30-50-60...., но теб те интересуват други, ако искаш нещо по добро като резултат в картинката. Ама си трябва и малко основни познания от фотошоп, за да се получи още малко по ...

                      - хибридите - малки джобни фотоапарати със сменяеми обективи и със голям сензор (е не всички са джобни, но повечето са) Примерно нещо такова:

                      https://photo-forum.net/index.php?AP...=view&id=97236

                      https://photo-forum.net/index.php?AP...=view&id=98581

                      https://photo-forum.net/index.php?AP...t=view&id=2588

                      -Цифрови огледално-рефлексни (DSLR) - Фотоапарати, те не са професионални, но така си ги наричаме ганьовците. Професионалната техника е всяка, която я използваш професионално, а ние повечето сме любители.

                      https://photo-forum.net/index.php?AP...=view&id=99026

                      https://photo-forum.net/index.php?AP...=view&id=65523

                      https://photo-forum.net/index.php?AP...=view&id=91077
                      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

                        Правил съм стилове за сайтове на фотошопа, така че долу горе ми е ясен има и още една, която е напълно безплатна, GIMP също си заслужава да се разучи..

                        ПС. тази година мислех да си само подаря апарат за нова година.. ама работата отива май подарък две коронки, и екстракция на счупен зъб...
                        Демек, скъпо и болезнено
                        Последно редактирано от Traqn Savov; 25-10-17, 20:56.
                        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                        Коментар


                        • #13
                          От: Изпадна ми евтино Nikon coolpix L120

                          Първо здравето, после машините.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X