Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гармин ETREX 20X

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гармин ETREX 20X

    Здравейте на всички ползуватели на гармински устройства.
    Изправен съм пред следния казус.
    Често обикаляме по Западна България по разни безлюдни и забравени места, пещери, долини изоставени манастири и крепости и т.н, където от време на време се губим. Съвсем аматьорски ползвам за навигация телефон с Андроид и джипиес, обаче офлайн картите за него не са подробни, а на местата където ходим покритие няма нито един мобилен оператор, за да ползвам онлайн карти на гугъл или нещо друго.

    Та си мисля, ако си взема един ETREX 20x, дали ще мога да разчитам на достатъчно подробни карти които да ми вършат работа.
    Също така всяка година обикалям по месец с лодка по Гърция. Споради, Коринтски залив, Йонийско море, Критско море и изобщо районът от мислената линия Волос-Игуменица на юг. Мога ли да му кача морска карта за Средиземно море?

    Моля притежателите на такова устройство да споделят впечатления за работата и функционалността му.
    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Гармин ETREX 20X

    Отличен избор. По-подробна карта за вашите цели от офроуд OFRM надали ще намерите. АА батериите осигуряват дълъг живот и винаги можете да си носите още няколко комплекта в чантата. Водоустойчив и компактен. Недостатък, сревнено с телефона, ще ви бъде малкия дисплей. Но пък е уред, на който може да се разчита. Хвърлил съм око на такъв за навигация на ендурото, но старото Нуви500 не иска да се предаде вече 8 години. По въпроса с морската карта конкретно за този модел не съм наясно. На моя съм качвал какви ли не карти и като е по вода превключва автоматично на режим "плаване"
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

    Коментар


    • #3
      От: Гармин ETREX 20X

      +1, много хубава машинка.
      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X