Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прекратяване на регистрация по причина - регистрация в чужбина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прекратяване на регистрация по причина - регистрация в чужбина

    Здравейте, колеги!
    колата ми с български рег.номера скоро ще минава регистрация в чужбина(извън ЕС). след като ми сменят номерата и талона там, какво трябва да предоставя на КАТ за да ми прекратят регистрация на колата в България?

  • #2
    От: Прекратяване на регистрация по причина - регистрация в чужбина

    номерата и талоните.

    Коментар


    • #3
      От: Прекратяване на регистрация по причина - регистрация в чужбина

      Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
      номерата и талоните.
      На мен ми ги вземаха и ми дадоха само едно писмо . Писмото занесох в КАТ и всички приключи . Разликата е че става въпрос за ЕУ . Не съм сигурен обаче дали го превеждах писмото или беше във форма валидна в целият ЕУ .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #4
        От: Прекратяване на регистрация по причина - регистрация в чужбина

        сега разбрах други подробности от това което ще трябва да се направи. Колата трябва ще минава през митницата в чужбина, т.е. ще се внася в друга държава. Затова аз трябва да я вкарам с транзитни номера там. и когато мине през митницата, след това ще минава регистрация в тяхното "КАТ".
        Но първо доколкотот разбрах трябва да я сваля от регистрацията в България и да ми дадат транзитни номера. Не знам, но може би и ще ме пратят до българска митница за някаква процедура.
        Въпроса ми е: ще ми вземат ли големия и малкия тех.талон който имам в момента? Вълнува ме този въпрос, защото брокера който ще ми помага в чужбина на митницата, каза че добре е да имам тези талони или поне заверени от нотариус копии.
        .

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X