Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кои разбира от лебедки за камион

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кои разбира от лебедки за камион

    Първоначално публикуван от beast_hd Преглед на мнение
    Колеги много ви благодаря за отговорите ни кажете ми от кои камион ще стане лебедката за щаер вие все пак ги разбирате камионите с лебедки моля помагаите колеги.
    Има си оригинални лебедки за Щаер, които са за задно монтиране с привод от раздатъчната кутия и струват едни евра. Ако си намериш привод за раздатъчната, много лесно можеш да вградиш каквато и да било механичка лебедка с съобразими габарити, да се мушне в шасито на камиона.

    Коментар


    • #17
      От: Кои разбира от лебедки за камион

      Колега благодаря ти много но в нета никъде не мога да намеря този
      модел щаер с лебедка ако някои знае нека ми прати снимки моля ще ви бъда много благодарен колегии. Ето снимка ето този модел ме интересува каква лебедка може да се сложи или дали има този модел с оригинална лебедка благодаря колеги за разбирането... Само че няма гребло....

      Коментар


      • #18
        От: Кои разбира от лебедки за камион

        Може всякаква. Пари да имаш.

        Например това от аватари ми е с централно разположена и може да дърпа напред и назад.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Кои разбира от лебедки за камион

          Благодаря колега и интересуваме дали има като този на снимката с оригинална лебедка някои да е виждал и ли пък на някои щаер като този да са му слагали лебедка и то каква нека някои каже благодаря колеги..

          Коментар


          • #20
            От: Кои разбира от лебедки за камион

            Лебедка от ЗИЛ , Урал и БТР ще ти свършат работа , това са механични лебедки задвижвани чрез кардан от КОМ (Кутия за Отбор на Мощността ) .КОМ-а е монтиран на раздатката или на скоростната кутия , така че трябва да видиш дали имаш такава кутия . Има и доста мощни електрически лебедки , но не мисля че ще могат цял ден да вадят дърва ...
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #21
              От: Кои разбира от лебедки за камион

              Преди много години Стефан беше писал за някакви руснаци които монтирали на някакъв джуган двигател от москвич, с кутията, и приспособен барабан.
              Хем е механична, хем автономна, хем може да работи цял ден без да умалее.
              Стига да работи цял ден де, че москвичите...

              Но за целите на колегата може да се сложи някакво двигателче от малка кола, с 20-30 коня ще вади дърветата от деретата.
              Ще заеме място, амааа...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: Кои разбира от лебедки за камион

                Благодаря колега лебедка от на зил 131 ще стане ли на този щаер

                Коментар


                • #23
                  От: Кои разбира от лебедки за камион

                  Какво има между двигателя и лебедката? Щото 2бр такива въртят генератор 24/7. За по-големите генер. са малките волгови ЗМЗ24, и те 24/7, та не е до двигател. А за доп.задна лебедка имат с раздатка от ГАЗ66.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кои разбира от лебедки за камион

                    Благодаря но ако някои от форуома има снимки на такъв щаер но с лебедка нека изпрати снимки.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кои разбира от лебедки за камион

                      Тука близо до мен, имаше един ман единица 6х6, отпред му беше монтирана лебедка от Зил 131, беше много грозно, страшно и калпаво изработено, но пък ефективно и се вадеше тоя Ман от всякъде. Тая цялата грозотия, стърчеше близо 80санти напред, пред бронята, но пък помагаше много в тежки ситуации. За съжаление, не направих снимки на това чудо на реконтрукцията.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кои разбира от лебедки за камион

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Steyr-12M18-4x4_00001.966b384b2d9801e5286ae7e479303cdb.jpg
Прегледи:1
Размер:449.5 КБ
ID:5771131

                        Те
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кои разбира от лебедки за камион

                          Мерси колега може ли тази лебедка да се постави на този модел щаер които съм качил по горе мерси..

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кои разбира от лебедки за камион

                            Както ти казах, пари да имаш, всичко може.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кои разбира от лебедки за камион

                              Абе , ти си като бот , развалена грамофонна плоча и тн - през пост едно си баба знае и едно повтаря
                              Фиат Купе
                              Опел Фронтера В
                              Мицубиши Паджеро Пинин

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кои разбира от лебедки за камион

                                Първоначално публикуван от beast_hd Преглед на мнение
                                Мерси колега може ли тази лебедка да се постави на този модел щаер които съм качил по горе мерси..
                                Още колко човека искаш да ти кажат че можеш да сложиш лебедка стига да имаш пари, време, и желание за това?Аз само искам да видя как този щаер ще стигне до деретата където искаш да вадиш дървета след продължителни валежи .

                                ПП-очаквам 2-3 поста по-налоду да зададеш въпрос дали някой знае дали може на еди какъв си щаер да се сложи лебедка, но очаквам скоро снимките да спрът че вече свършват снимките из нета, и ще трябва или да ги спреш, или да ги повтаряш .Обясниха ти вариянта с КОМ, и с хидравлика порови се малко и виж за инфо, и решавай.
                                harley davidson-fan

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X